IV 10K MONTSERRAT
10/08/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Tormo Velasco | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:03 | 00:03:24 |
2 | 2 | Jose Luis Almi | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 00:34:11 | 00:03:25 |
3 | 1 | Oscar Peris Rubio | Crespo Runners | Senior - M | 00:35:11 | 00:03:31 |
4 | 3 | David Blay Martinez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:35:13 | 00:03:31 |
5 | 1 | Fernando Martinez Gaya | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:35:13 | 00:03:31 |
6 | 4 | Salvador Crespo Romera | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:35:29 | 00:03:33 |
7 | 2 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:35:44 | 00:03:34 |
8 | 3 | Ruben Crespo Romera | Crespo Runners | Senior - M | 00:35:50 | 00:03:35 |
9 | 5 | Sergio Rosell Sanchez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:35:51 | 00:03:35 |
10 | 4 | Lluis Cebolla Puig | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:36:01 | 00:03:36 |
11 | 6 | Ricardo Sisternes Ca | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:36 | 00:03:40 |
12 | 7 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:36:52 | 00:03:41 |
13 | 2 | Juan Del Alamo Quilis | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:36:56 | 00:03:42 |
14 | 8 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:37:18 | 00:03:44 |
15 | 9 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:37:33 | 00:03:45 |
16 | 3 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:37:38 | 00:03:46 |
17 | 4 | Francisco Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:37:49 | 00:03:47 |
18 | 10 | Ruben Goig Ribero | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:52 | 00:03:47 |
19 | 11 | Vicente Ramon Belda Vila | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:02 | 00:03:48 |
20 | 1 | Victor Martinez Richart | Riberfire & Rickysporteam | Junior - M | 00:38:08 | 00:03:49 |
21 | 5 | Andreu Garcia Artes | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
22 | 6 | Luis Hurtado Alarco | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:38:50 | 00:03:53 |
23 | 7 | Jesus Molina Martin | Independiente | Senior - M | 00:39:10 | 00:03:55 |
24 | 12 | Paquito Cortes Esparza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:16 | 00:03:56 |
25 | 13 | Sergi Parra Ruiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:36 | 00:03:58 |
26 | 5 | Manuel Pallas Momparler | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:40:19 | 00:04:02 |
27 | 14 | David Redal Soler | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:40:20 | 00:04:02 |
28 | 6 | Jose Antonio Martorell Bosca | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:40:21 | 00:04:02 |
29 | 8 | Alejandro Sanz Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:40:22 | 00:04:02 |
30 | 15 | Gaspar Roig Vendrell | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:40:27 | 00:04:03 |
31 | 7 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:40:28 | 00:04:03 |
32 | 16 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:40:40 | 00:04:04 |
33 | 9 | Paco Sanchez Vidal | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:40:43 | 00:04:04 |
34 | 10 | Javi Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:40:47 | 00:04:05 |
35 | 8 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:40:48 | 00:04:05 |
36 | 17 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:40:53 | 00:04:05 |
37 | 18 | Alvaro Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:40:54 | 00:04:05 |
38 | 19 | Juan Carlos Izquierdo Lopez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:41:00 | 00:04:06 |
39 | 11 | Rafael Lopez Ferrer | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:41:00 | 00:04:06 |
40 | 20 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:41:02 | 00:04:06 |
41 | 12 | Antonio Moreno Ferrer | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:41:04 | 00:04:06 |
42 | 2 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:41:06 | 00:04:07 |
43 | 21 | Guillermo Minguez Cuenca | C.d. Vallivana | Veterano A - M | 00:41:07 | 00:04:07 |
44 | 9 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:41:08 | 00:04:07 |
45 | 10 | Antonio Javier Pallas Momparler | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:41:19 | 00:04:08 |
46 | 13 | Pablo Perez Frances | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:41:30 | 00:04:09 |
47 | 11 | Roberto Aparici Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:41:38 | 00:04:10 |
48 | 12 | Juan Salvador Garcia Sanjuan | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:41:40 | 00:04:10 |
49 | 22 | Raul Soler Barbera | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:41:53 | 00:04:11 |
50 | 13 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
51 | 14 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:42:09 | 00:04:13 |
52 | 1 | Juan Miguel Sangil Sala | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:42:12 | 00:04:13 |
53 | 2 | Rafa Escobar Beneyto | Riberfire & Rickysporteam | Veterano C - M | 00:42:15 | 00:04:14 |
54 | 3 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:42:26 | 00:04:15 |
55 | 15 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:42:30 | 00:04:15 |
56 | 16 | Juan Pla Vila | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:40 | 00:04:16 |
57 | 17 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:48 | 00:04:17 |
58 | 23 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:05 | 00:04:18 |
59 | 24 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:43:20 | 00:04:20 |
60 | 14 | Salvador Piqueres Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:21 | 00:04:20 |
61 | 25 | Benjamin Alacreu Estruch | Independiente | Veterano A - M | 00:43:24 | 00:04:20 |
62 | 4 | Ricardo Granero Tormo | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:43:28 | 00:04:21 |
63 | 26 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
64 | 15 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:43:34 | 00:04:21 |
65 | 27 | Rafael Fita Morales | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:44:04 | 00:04:24 |
66 | 18 | Eduardo Moscardo | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:44:04 | 00:04:24 |
67 | 19 | Arcadi Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:44:06 | 00:04:25 |
68 | 28 | Ferran Andres Julio | Independiente | Veterano A - M | 00:44:06 | 00:04:25 |
69 | 20 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
70 | 29 | Jovi Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:44:19 | 00:04:26 |
71 | 30 | Agustin Pe | Triatlo Alginet | Veterano A - M | 00:44:32 | 00:04:27 |
72 | 31 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:44:32 | 00:04:27 |
73 | 5 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:44:40 | 00:04:28 |
74 | 32 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
75 | 21 | Juan Pastor Calvo | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
76 | 33 | David Soler Garrido | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:44:58 | 00:04:30 |
77 | 22 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
78 | 23 | Ricardo Ull Solaz | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:45:13 | 00:04:31 |
79 | 34 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
80 | 24 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:45:26 | 00:04:33 |
81 | 25 | Miguel Angel Gago Gallego | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:45:30 | 00:04:33 |
82 | 35 | Xavi Chorro Pomares | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:45:34 | 00:04:33 |
83 | 26 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Cronorunner Team | Veterano B - M | 00:45:52 | 00:04:35 |
84 | 36 | Daniel Lopez Cuenca | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:45:57 | 00:04:36 |
85 | 6 | Mariano Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:45:58 | 00:04:36 |
86 | 16 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:45:59 | 00:04:36 |
87 | 37 | Javier Latorre Bellver | Independiente | Veterano A - M | 00:46:11 | 00:04:37 |
88 | 27 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:46:11 | 00:04:37 |
89 | 7 | Vicente Vidrier Gonzalez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:46:12 | 00:04:37 |
90 | 38 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:46:14 | 00:04:37 |
91 | 39 | Salvador Limorti Climent | C.a. Silla | Veterano A - M | 00:46:29 | 00:04:39 |
92 | 8 | Enrique Alcover Alcover | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:46:55 | 00:04:42 |
93 | 40 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
94 | 28 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
95 | 17 | Javier Navasquillo Gamiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:47:42 | 00:04:46 |
96 | 29 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:48:00 | 00:04:48 |
97 | 41 | Francisco Perez Marin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:48:06 | 00:04:49 |
98 | 30 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:21 | 00:04:50 |
99 | 31 | Juan Luis Recuero Almaraz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
100 | 32 | Enrique Vanaclocha Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
101 | 33 | Julian Sanz Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
102 | 42 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:48:24 | 00:04:50 |
103 | 34 | Nardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:25 | 00:04:50 |
104 | 43 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:48:30 | 00:04:51 |
105 | 35 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:48:31 | 00:04:51 |
106 | 36 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:48:41 | 00:04:52 |
107 | 37 | Jose Mico Vaya | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:48:45 | 00:04:52 |
108 | 9 | Jose Manuel Estrada Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:48:45 | 00:04:52 |
109 | 38 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:48:47 | 00:04:53 |
110 | 39 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:48:56 | 00:04:54 |
111 | 40 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
112 | 10 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:49:02 | 00:04:54 |
113 | 11 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:49:12 | 00:04:55 |
114 | 44 | Pedro Mas Gallardo | Independiente | Veterano A - M | 00:49:29 | 00:04:57 |
115 | 41 | Alvar Lopez Alos | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:49:32 | 00:04:57 |
116 | 45 | Vicente Nogues Lluch | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:44 | 00:04:58 |
117 | 42 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:49 | 00:04:59 |
118 | 12 | Fernando Fayos Casesnoves | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:49:49 | 00:04:59 |
119 | 46 | Rafael Mendoza Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:49 | 00:04:59 |
120 | 18 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Senior - M | 00:49:50 | 00:04:59 |
121 | 19 | Quique Oltra Garrido | Cronorunner Team | Senior - M | 00:49:53 | 00:04:59 |
122 | 47 | Toni Soler Barbera | Independiente | Veterano A - M | 00:50:00 | 00:05:00 |
123 | 48 | Pascual Andres Aguado | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:50:01 | 00:05:00 |
124 | 49 | Javier Parada Vaya | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:50:11 | 00:05:01 |
125 | 13 | Antonio Zornoza Ortega | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:50:17 | 00:05:02 |
126 | 43 | Antonio Bellver Casan | C.d. Saladar | Veterano B - M | 00:50:20 | 00:05:02 |
127 | 50 | Raul Alba Conde | Independiente | Veterano A - M | 00:50:21 | 00:05:02 |
128 | 51 | Juan Antonio Ramon Garcia | Calcheros Runners Team | Veterano A - M | 00:50:47 | 00:05:05 |
129 | 20 | Gerson Gonzalez Cuevas | Independiente | Senior - M | 00:50:48 | 00:05:05 |
130 | 44 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:51:47 | 00:05:11 |
131 | 45 | P Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:55 | 00:05:12 |
132 | 46 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:51:59 | 00:05:12 |
133 | 47 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:52:15 | 00:05:14 |
134 | 14 | Vicente Donat Aroca | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:52:15 | 00:05:14 |
135 | 48 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:52:15 | 00:05:14 |
136 | 49 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:52:26 | 00:05:15 |
137 | 50 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:52:46 | 00:05:17 |
138 | 51 | Jose Vte Peris Devesa | Independiente | Veterano B - M | 00:53:30 | 00:05:21 |
139 | 52 | Damian Mifsut Miedes | C.d. Galeno | Veterano B - M | 00:53:35 | 00:05:22 |
140 | 53 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:53:37 | 00:05:22 |
141 | 52 | Emilio Jose Molina Martin | Independiente | Veterano A - M | 00:54:12 | 00:05:25 |
142 | 54 | Jose Emilio Enguix Barbera | Independiente | Veterano B - M | 00:54:18 | 00:05:26 |
143 | 55 | Carlos Borges Saiz | Independiente | Veterano B - M | 00:54:18 | 00:05:26 |
144 | 53 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:54:32 | 00:05:27 |
145 | 54 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:54:34 | 00:05:27 |
146 | 56 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:54:36 | 00:05:28 |
147 | 55 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:54:37 | 00:05:28 |
148 | 15 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:54:44 | 00:05:28 |
149 | 16 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:54:45 | 00:05:28 |
150 | 21 | Angel Fernandez Bonet | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:55:13 | 00:05:31 |
151 | 3 | Oscar Asins Satorres | Ce Rantelles Almussafes | Junior - M | 00:55:35 | 00:05:34 |
152 | 17 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:55:36 | 00:05:34 |
153 | 18 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:55:40 | 00:05:34 |
154 | 22 | Rafa Domenech Chornet | Crespo Runners | Senior - M | 00:56:52 | 00:05:41 |
155 | 57 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:57:19 | 00:05:44 |
156 | 19 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:57:19 | 00:05:44 |
157 | 20 | Pepe Galan Cerver | Independiente | Veterano C - M | 00:58:31 | 00:05:51 |
158 | 21 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:58:32 | 00:05:51 |
159 | 23 | Rafael Rosello Raga | C.a Alcasser | Senior - M | 00:58:34 | 00:05:51 |
160 | 22 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a Alcasser | Veterano C - M | 00:58:34 | 00:05:51 |
161 | 58 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:58:43 | 00:05:52 |
162 | 59 | Satur Roses Navarro | C.a Alcasser | Veterano B - M | 01:00:12 | 00:06:01 |
163 | 60 | Antonio Gordo Martinez | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:00:15 | 00:06:02 |
164 | 56 | Raul Monte Diaz | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:00:54 | 00:06:05 |
165 | 24 | Jose David Talon Salvador | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 01:01:06 | 00:06:07 |
166 | 61 | Nestor Albelda Rosello | Independiente | Veterano B - M | 01:01:07 | 00:06:07 |
167 | 62 | Jose Lucas Garcia Monllor | Club Multiesport El Castellet | Veterano B - M | 01:01:35 | 00:06:10 |
168 | 57 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 01:01:59 | 00:06:12 |
169 | 23 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 01:01:59 | 00:06:12 |
170 | 24 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:03:39 | 00:06:22 |
171 | 63 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:04:09 | 00:06:25 |
172 | 64 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:04:40 | 00:06:27 |
173 | 25 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:05:03 | 00:06:30 |
174 | 26 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:07:51 | 00:06:47 |
175 | 27 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:08:06 | 00:06:49 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Alberola Catala | Crespo Runners | Senior - F | 00:42:07 | 00:04:13 |
2 | 2 | Aurora Piqueres Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 00:43:19 | 00:04:20 |
3 | 1 | Maria Pilar Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:44:00 | 00:04:24 |
4 | 3 | Paula Campillo Tena | Crespo Runners | Senior - F | 00:44:14 | 00:04:25 |
5 | 4 | Reyes Moreno Barber | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:44:51 | 00:04:29 |
6 | 1 | Cristina Chorro Richard | C.a. L´alcudia | Veterano B - F | 00:45:16 | 00:04:32 |
7 | 2 | Mjose Lopez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 00:45:46 | 00:04:35 |
8 | 2 | Linda Siby Noriega Rodriguez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:48:09 | 00:04:49 |
9 | 3 | Silvia Garcia Vercher | Independiente | Veterano A - F | 00:48:49 | 00:04:53 |
10 | 5 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:49:01 | 00:04:54 |
11 | 3 | Mªpaz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - F | 00:49:08 | 00:04:55 |
12 | 4 | Soledad Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano B - F | 00:49:35 | 00:04:58 |
13 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:49:44 | 00:04:58 |
14 | 4 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:49:59 | 00:05:00 |
15 | 5 | Mila Pons Calahorra | Independiente | Veterano B - F | 00:50:00 | 00:05:00 |
16 | 5 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:50:06 | 00:05:01 |
17 | 6 | Alicia Ferrer Perez | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:50:11 | 00:05:01 |
18 | 6 | Nadia Crisan | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - F | 00:50:54 | 00:05:05 |
19 | 1 | Alina Teodora Gabor | C.e. La Porte Fresca | Junior - F | 00:50:54 | 00:05:05 |
20 | 7 | Amparo Pons Pons | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:52:52 | 00:05:17 |
21 | 8 | Empar Casp Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:52:56 | 00:05:18 |
22 | 6 | Susi Vicedo Minana | Independiente | Veterano B - F | 00:53:30 | 00:05:21 |
23 | 7 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:54:36 | 00:05:28 |
24 | 2 | Maria Jose Ballester Domingo | C.a. Almussafes | Veterano C - F | 00:54:45 | 00:05:28 |
25 | 3 | Angeles Boj Peris | Crespo Runners | Veterano C - F | 00:55:01 | 00:05:30 |
26 | 8 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:55:02 | 00:05:30 |
27 | 9 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:55:37 | 00:05:34 |
28 | 9 | Rebeca Almi | Almirunning Cullera | Veterano A - F | 00:56:49 | 00:05:41 |
29 | 2 | Roser Roig Oltra | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:56:49 | 00:05:41 |
30 | 10 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:58:26 | 00:05:51 |
31 | 11 | Maria Jesus Rosa Alepuz | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 00:58:43 | 00:05:52 |
32 | 12 | Remei Martinez Rosaleny | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano B - F | 00:59:03 | 00:05:54 |
33 | 13 | Silvia Latorre Bellver | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 00:59:11 | 00:05:55 |
34 | 14 | Mari Carmen Simo Torres | C.a Alcasser | Veterano B - F | 01:00:13 | 00:06:01 |
35 | 10 | Loles Canet Viudez | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 01:00:26 | 00:06:03 |
36 | 11 | Rosa Camarena Banuls | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - F | 01:01:06 | 00:06:07 |
37 | 7 | Laura Escutia Lopez | Independiente | Senior - F | 01:02:01 | 00:06:12 |
38 | 12 | Pilar Frances Nunez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 01:02:05 | 00:06:12 |
39 | 8 | Angels Armengol Jordan | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 01:02:05 | 00:06:12 |
40 | 9 | Virginia Palop Lopez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 01:03:43 | 00:06:22 |
41 | 15 | Nuria Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:07:50 | 00:06:47 |
42 | 4 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:07:52 | 00:06:47 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 30 | Oscar Peris Rubio => Pts: 3 - 00:35:11 (00:03:31) David Blay Martinez => Pts: 4 - 00:35:13 (00:03:31) Salvador Crespo Romera => Pts: 6 - 00:35:29 (00:03:33) Ruben Crespo Romera => Pts: 8 - 00:35:50 (00:03:35) Sergio Rosell Sanchez => Pts: 9 - 00:35:51 (00:03:35) |
2 | Riberfire & Rickysporteam | 45 | Alejandro Tormo Velasco => Pts: 1 - 00:34:03 (00:03:24) Fernando Martinez Gaya => Pts: 5 - 00:35:13 (00:03:31) Lluis Cebolla Puig => Pts: 10 - 00:36:01 (00:03:36) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 11 - 00:36:36 (00:03:40) Ruben Goig Ribero => Pts: 18 - 00:37:52 (00:03:47) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 74 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo => Pts: 12 - 00:36:52 (00:03:41) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 14 - 00:37:18 (00:03:44) Ximo Puig Torres => Pts: 15 - 00:37:33 (00:03:45) Fran Velez Martinez => Pts: 16 - 00:37:38 (00:03:46) Francisco Machi Quijal => Pts: 17 - 00:37:49 (00:03:47) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 130 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 7 - 00:35:44 (00:03:34) Paquito Cortes Esparza => Pts: 24 - 00:39:16 (00:03:56) Sergi Parra Ruiz => Pts: 25 - 00:39:36 (00:03:58) Javi Terol Ferrer => Pts: 34 - 00:40:47 (00:04:05) Vicent Alberola Alcover => Pts: 40 - 00:41:02 (00:04:06) |
5 | C.a. Carcaixent | 244 | Juan Carlos Izquierdo Lopez => Pts: 38 - 00:41:00 (00:04:06) Rafael Lopez Ferrer => Pts: 39 - 00:41:00 (00:04:06) Simon Barber Felis => Pts: 54 - 00:42:26 (00:04:15) Juan Pla Vila => Pts: 56 - 00:42:40 (00:04:16) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 57 - 00:42:48 (00:04:17) |
6 | C.a. L´alcudia | 310 | Raul Soler Barbera => Pts: 49 - 00:41:53 (00:04:11) Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 59 - 00:43:20 (00:04:20) Ricardo Granero Tormo => Pts: 62 - 00:43:28 (00:04:21) Eduardo Saurina Lacal => Pts: 63 - 00:43:30 (00:04:21) Jesus Pastor Rebato => Pts: 77 - 00:45:10 (00:04:31) |
7 | Atletisme Alginet | 319 | Eduardo Sanchis Martin => Pts: 35 - 00:40:48 (00:04:05) Francisco Bru Juan => Pts: 69 - 00:44:18 (00:04:26) Jovi Sanchez Moreno => Pts: 70 - 00:44:19 (00:04:26) Raul Bosch Nadal => Pts: 72 - 00:44:32 (00:04:27) Jose Exposito Canas => Pts: 73 - 00:44:40 (00:04:28) |
8 | C.a. Alzira | 449 | Daniel Gandia Vila => Pts: 50 - 00:41:58 (00:04:12) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 55 - 00:42:30 (00:04:15) Antonio Aledo Avaria => Pts: 105 - 00:48:31 (00:04:51) Paco Martinez Pellicer => Pts: 106 - 00:48:41 (00:04:52) Vicente Javier Vazquez Denia => Pts: 133 - 00:52:15 (00:05:14) |
9 | C.a. La Rabosa | 478 | Manuel Pallas Momparler => Pts: 26 - 00:40:19 (00:04:02) Antonio Javier Pallas Momparler => Pts: 45 - 00:41:19 (00:04:08) Fernando Fayos Casesnoves => Pts: 118 - 00:49:49 (00:04:59) Julian Delgado Sanz => Pts: 144 - 00:54:32 (00:05:27) Javier Lujan Fuentes => Pts: 145 - 00:54:34 (00:05:27) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 8 | Lucia Alberola Catala => Pts: 1 - 00:42:07 (00:04:13) Maria Pilar Del Coso Pozo => Pts: 3 - 00:44:00 (00:04:24) Paula Campillo Tena => Pts: 4 - 00:44:14 (00:04:25) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 42 | Reyes Moreno Barber => Pts: 5 - 00:44:51 (00:04:29) Linda Siby Noriega Rodriguez => Pts: 8 - 00:48:09 (00:04:49) Roser Roig Oltra => Pts: 29 - 00:56:49 (00:05:41) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 44 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 10 - 00:49:01 (00:04:54) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 13 - 00:49:44 (00:04:58) Empar Casp Moreno => Pts: 21 - 00:52:56 (00:05:18) |
4 | Riberfire & Rickysporteam | 47 | Aurora Piqueres Martinez => Pts: 2 - 00:43:19 (00:04:20) Mjose Lopez => Pts: 7 - 00:45:46 (00:04:35) Pilar Frances Nunez => Pts: 38 - 01:02:05 (00:06:12) |
5 | C.a. Carcaixent | 53 | Cristina Catalan Pla => Pts: 16 - 00:50:06 (00:05:01) Alicia Ferrer Perez => Pts: 17 - 00:50:11 (00:05:01) Amparo Pons Pons => Pts: 20 - 00:52:52 (00:05:17) |
6 | Atletisme Alginet | 99 | Maria Jesus Rosa Alepuz => Pts: 31 - 00:58:43 (00:05:52) Silvia Latorre Bellver => Pts: 33 - 00:59:11 (00:05:55) Loles Canet Viudez => Pts: 35 - 01:00:26 (00:06:03) |