XII Gran Fons de Turís Memorial Raimon Soria
11/02/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jose Luis Almi | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 00:54:28 | 00:03:24 |
2 | 2 | Alejandro Tormo Velasco | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:55:08 | 00:03:27 |
3 | 1 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:57:46 | 00:03:37 |
4 | 1 | Juan Del Alamo Quilis | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:58:31 | 00:03:39 |
5 | 2 | Andreu Garcia Artes | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:58:35 | 00:03:40 |
6 | 3 | Mohamed Salmi El Ouali | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:59:05 | 00:03:42 |
7 | 3 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:59:06 | 00:03:42 |
8 | 4 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:59:12 | 00:03:42 |
9 | 4 | Ivan Canet Rodriguez | Crespo Runners | Senior - M | 00:59:23 | 00:03:43 |
10 | 5 | Carlos Gerico Gomez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:59:42 | 00:03:44 |
11 | 5 | Enrique Mas Castany | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:00:09 | 00:03:46 |
12 | 2 | Antonio Lopez Perez | Independiente | Veterano B - M | 01:00:11 | 00:03:46 |
13 | 6 | Josep Forquet Domenech | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:00:28 | 00:03:47 |
14 | 3 | Jose Tortajada Castell | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:00:42 | 00:03:48 |
15 | 6 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:00:58 | 00:03:49 |
16 | 7 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:01:08 | 00:03:49 |
17 | 8 | David Lopez Teruel | Sanus Vitae Team | Senior - M | 01:01:09 | 00:03:49 |
18 | 4 | Francisco Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:01:16 | 00:03:50 |
19 | 7 | Vicente Ramon Belda Vila | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:21 | 00:03:50 |
20 | 1 | Antonio Cubero Sanchis | Crespo Runners | Junior - M | 01:01:49 | 00:03:52 |
21 | 8 | Pau Inglada Jimenez | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:01:50 | 00:03:52 |
22 | 9 | Toni Gallart Guarinos | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:01:50 | 00:03:52 |
23 | 10 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:02:33 | 00:03:55 |
24 | 5 | Alain Perez Sebastia | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:02:33 | 00:03:55 |
25 | 11 | Ricardo Langa Pascual | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:02:47 | 00:03:55 |
26 | 9 | Miguel Marti Andres | Independiente | Senior - M | 01:02:52 | 00:03:56 |
27 | 6 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:03:20 | 00:03:58 |
28 | 7 | Jorge Vallet Falco | Almirunning Cullera | Veterano B - M | 01:03:27 | 00:03:58 |
29 | 10 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 01:03:40 | 00:03:59 |
30 | 12 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:03:50 | 00:03:59 |
31 | 8 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:03:58 | 00:04:00 |
32 | 9 | Roberto Aparici Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:04:00 | 00:04:00 |
33 | 11 | David Romero Munoz | Crespo Runners | Senior - M | 01:04:08 | 00:04:00 |
34 | 2 | Victor Martinez Richart | Riberfire & Rickysporteam | Junior - M | 01:04:22 | 00:04:01 |
35 | 12 | Jorge Rios Alos | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:04:36 | 00:04:02 |
36 | 13 | Lluis Cebolla Puig | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:04:42 | 00:04:03 |
37 | 13 | Hel Herman Castellon | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 01:04:47 | 00:04:03 |
38 | 14 | Victor Bueno Roman | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:04:47 | 00:04:03 |
39 | 15 | Ivan Latorre Escriba | S.d. Correcaminos | Senior - M | 01:05:18 | 00:04:05 |
40 | 16 | Juan Jose Martinez Vaya | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:05:21 | 00:04:05 |
41 | 17 | Alejandro Sanz Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:05:21 | 00:04:05 |
42 | 14 | Antonio Chaveli Ruiz | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:05:21 | 00:04:05 |
43 | 10 | Jaime Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:05:32 | 00:04:06 |
44 | 15 | Ruben Goig Ribero | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:05:42 | 00:04:06 |
45 | 11 | Jose Antonio Martorell Bosca | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 01:06:16 | 00:04:08 |
46 | 16 | Xavi Marti Gomez | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:06:20 | 00:04:09 |
47 | 18 | Salva Alemany Sanchis | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:06:38 | 00:04:10 |
48 | 12 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:07:12 | 00:04:12 |
49 | 13 | Eduardo Moscardo | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 01:07:17 | 00:04:12 |
50 | 19 | Victor Garcia Vazquez | C.c. A Peu Pla | Senior - M | 01:07:33 | 00:04:13 |
51 | 20 | Angel Torres Pi | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:07:40 | 00:04:14 |
52 | 17 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano A - M | 01:07:59 | 00:04:15 |
53 | 1 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:08:05 | 00:04:15 |
54 | 18 | Rafael Fita Morales | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:08:13 | 00:04:16 |
55 | 21 | Pablo Perez Frances | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:08:21 | 00:04:16 |
56 | 19 | Jonathan Carrasco Vazquez | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:08:21 | 00:04:16 |
57 | 14 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:08:26 | 00:04:17 |
58 | 15 | Ximo Lorente Lluch | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:08:36 | 00:04:17 |
59 | 22 | Andres Bastante Ortega | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:08:51 | 00:04:18 |
60 | 20 | Ruben Boix Soriano | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:09:15 | 00:04:20 |
61 | 21 | Rafa Landete Crespo | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:09:15 | 00:04:20 |
62 | 16 | David Vaya Cucatella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:09:28 | 00:04:20 |
63 | 17 | Juan Pla Vila | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:09:28 | 00:04:20 |
64 | 22 | Ricardo Sisternes Ca | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:09:33 | 00:04:21 |
65 | 2 | Juan Cepeda Calatayud | Riberfire & Rickysporteam | Veterano C - M | 01:09:33 | 00:04:21 |
66 | 23 | Gabriel Pedros | Crespo Runners | Senior - M | 01:09:48 | 00:04:22 |
67 | 23 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:09:48 | 00:04:22 |
68 | 3 | Antonio Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 01:09:51 | 00:04:22 |
69 | 24 | Salvador Piqueres Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:09:58 | 00:04:22 |
70 | 18 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:09:59 | 00:04:22 |
71 | 24 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:10:06 | 00:04:23 |
72 | 19 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:10:13 | 00:04:23 |
73 | 25 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:10:13 | 00:04:23 |
74 | 4 | Rafa Escobar Beneyto | Riberfire & Rickysporteam | Veterano C - M | 01:10:30 | 00:04:24 |
75 | 26 | Sergi Alves | La Polseguera D´alcantera | Veterano A - M | 01:10:46 | 00:04:25 |
76 | 27 | Andres Font Vicente | Independiente | Veterano A - M | 01:11:00 | 00:04:26 |
77 | 28 | Llorenc Calatayud Montoro | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 01:12:05 | 00:04:30 |
78 | 5 | Vicente Vidrier Gonzalez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 01:12:12 | 00:04:31 |
79 | 6 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 01:12:26 | 00:04:32 |
80 | 25 | Marcel Gonzalez Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:12:29 | 00:04:32 |
81 | 26 | Ivan Pla Rubio | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:12:30 | 00:04:32 |
82 | 7 | Juan Miguel Sangil Sala | Crespo Runners | Veterano C - M | 01:12:38 | 00:04:32 |
83 | 29 | Jose Antonio Pastor Ibanez | Independiente | Veterano A - M | 01:12:48 | 00:04:33 |
84 | 20 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 01:12:53 | 00:04:33 |
85 | 21 | Vicent Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:13:05 | 00:04:34 |
86 | 22 | Damian Mifsut Miedes | C.d. Galeno | Veterano B - M | 01:13:17 | 00:04:35 |
87 | 23 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:13:20 | 00:04:35 |
88 | 8 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:13:21 | 00:04:35 |
89 | 27 | Bernardo Perucho Ramon | Almirunning Cullera | Senior - M | 01:14:00 | 00:04:38 |
90 | 3 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 01:14:03 | 00:04:38 |
91 | 30 | Jose Burch | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:14:05 | 00:04:38 |
92 | 9 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:14:07 | 00:04:38 |
93 | 31 | Nacho Gil Perez | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 01:14:09 | 00:04:38 |
94 | 24 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 01:14:13 | 00:04:38 |
95 | 25 | Julio Jose Pascual Garcia | La Polseguera D´alcantera | Veterano B - M | 01:14:19 | 00:04:39 |
96 | 28 | Antonio Moreno Ferrer | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:14:39 | 00:04:40 |
97 | 32 | Vicente Chilet Munoz | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:14:41 | 00:04:40 |
98 | 26 | Agusti Silvestre Belda | Independiente | Veterano B - M | 01:14:59 | 00:04:41 |
99 | 33 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:15:04 | 00:04:42 |
100 | 29 | Miguel Ferrer Monzo | Independiente | Senior - M | 01:15:10 | 00:04:42 |
101 | 34 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:15:19 | 00:04:42 |
102 | 27 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:15:23 | 00:04:43 |
103 | 10 | Mariano Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:15:24 | 00:04:43 |
104 | 35 | Jose Ginette Olba | Independiente | Veterano A - M | 01:15:31 | 00:04:43 |
105 | 36 | Pascual Andres Aguado | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:15:32 | 00:04:43 |
106 | 37 | Jose Luis Lopez Chelet | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:15:33 | 00:04:43 |
107 | 28 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:15:38 | 00:04:44 |
108 | 29 | Enrique Salom Segui | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:15:38 | 00:04:44 |
109 | 38 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano A - M | 01:16:02 | 00:04:45 |
110 | 39 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:16:03 | 00:04:45 |
111 | 40 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 01:16:04 | 00:04:45 |
112 | 30 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 01:16:05 | 00:04:45 |
113 | 31 | Cristofol Rodrigo | C.c. A Peu Pla | Veterano B - M | 01:16:08 | 00:04:46 |
114 | 32 | Jose Mico Vaya | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:16:12 | 00:04:46 |
115 | 41 | David Soler Garrido | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:16:14 | 00:04:46 |
116 | 42 | Juan Carlos Izquierdo Lopez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:16:17 | 00:04:46 |
117 | 30 | Jose Miguel Algarra Gil | C.e. La Porte Fresca | Senior - M | 01:16:19 | 00:04:46 |
118 | 33 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:16:20 | 00:04:46 |
119 | 34 | Juan Pastor Calvo | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:16:21 | 00:04:46 |
120 | 31 | Jose R. Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 01:16:22 | 00:04:46 |
121 | 32 | Rafael Lopez Ferrer | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:16:34 | 00:04:47 |
122 | 11 | Xavier Rodrigo | C.c. A Peu Pla | Veterano C - M | 01:16:40 | 00:04:48 |
123 | 43 | Jorge Sapina Arago | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 01:16:49 | 00:04:48 |
124 | 35 | Enrique Vanaclocha Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:16:52 | 00:04:48 |
125 | 12 | Enrique Alcover Alcover | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:17:14 | 00:04:50 |
126 | 33 | Ivan Gomez Moratalla | Sanus Vitae Team | Senior - M | 01:17:20 | 00:04:50 |
127 | 36 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 01:17:36 | 00:04:51 |
128 | 44 | Javier Latorre Bellver | Independiente | Veterano A - M | 01:17:39 | 00:04:51 |
129 | 45 | Alex Garcia Portell | Independiente | Veterano A - M | 01:17:50 | 00:04:52 |
130 | 46 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:17:56 | 00:04:52 |
131 | 37 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:18:00 | 00:04:52 |
132 | 34 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 01:18:03 | 00:04:53 |
133 | 47 | Antonio Martin Vallejo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 01:18:21 | 00:04:54 |
134 | 48 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 01:18:22 | 00:04:54 |
135 | 38 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:18:56 | 00:04:56 |
136 | 49 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:19:03 | 00:04:56 |
137 | 39 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:19:28 | 00:04:58 |
138 | 35 | Ruben De La Concepcion Salmoral | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:19:29 | 00:04:58 |
139 | 40 | Alejandro Ribes Pedro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:19:30 | 00:04:58 |
140 | 50 | Jovi Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:19:31 | 00:04:58 |
141 | 36 | Juan Iglesias Santacreu | Triatlo Vialterra Algemesi | Senior - M | 01:19:34 | 00:04:58 |
142 | 41 | Jose Antonio Garcia Lara | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:19:59 | 00:05:00 |
143 | 42 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:19:59 | 00:05:00 |
144 | 43 | Felipe Tormos Oliver | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:19:59 | 00:05:00 |
145 | 44 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:19:59 | 00:05:00 |
146 | 45 | Julian Sanz Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:19:59 | 00:05:00 |
147 | 46 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:20:00 | 00:05:00 |
148 | 51 | Rafael Mendoza Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:20:00 | 00:05:00 |
149 | 52 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:20:01 | 00:05:00 |
150 | 53 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:20:01 | 00:05:00 |
151 | 54 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:20:04 | 00:05:00 |
152 | 37 | Alfonso Fabrich Marin | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:20:09 | 00:05:01 |
153 | 55 | Jose Varela Cabanes | C.a. Xativa | Veterano A - M | 01:20:18 | 00:05:01 |
154 | 56 | Antonio Plaza Leon | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:20:20 | 00:05:01 |
155 | 38 | Vicent Navarro Medes | Vnrunners | Senior - M | 01:20:23 | 00:05:01 |
156 | 47 | Juanra Soler Lozano | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:20:33 | 00:05:02 |
157 | 48 | Jose Emilio Enguix Barbera | Independiente | Veterano B - M | 01:20:34 | 00:05:02 |
158 | 57 | Francisco Perez Marin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 01:20:37 | 00:05:02 |
159 | 49 | Jose Miguel Munoz Beltran | Independiente | Veterano B - M | 01:21:11 | 00:05:04 |
160 | 58 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 01:21:29 | 00:05:06 |
161 | 50 | Ximo Palop Vendrell | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:21:30 | 00:05:06 |
162 | 59 | Rafael Sanchis Ferri | La Polseguera D´alcantera | Veterano A - M | 01:22:35 | 00:05:10 |
163 | 60 | Marcos Salas Castro | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 01:22:39 | 00:05:10 |
164 | 51 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 01:22:53 | 00:05:11 |
165 | 61 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:23:06 | 00:05:12 |
166 | 52 | Antonio Bellver Casan | C.d. Saladar | Veterano B - M | 01:23:08 | 00:05:12 |
167 | 62 | Daniel Vazquez Garcia | C.t. Alzira | Veterano A - M | 01:23:41 | 00:05:14 |
168 | 63 | Sergio Climent | Independiente | Veterano A - M | 01:24:09 | 00:05:16 |
169 | 64 | Vicent Garcia Pavia | Santjorunners | Veterano A - M | 01:24:25 | 00:05:17 |
170 | 65 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - M | 01:24:25 | 00:05:17 |
171 | 53 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:24:28 | 00:05:17 |
172 | 13 | Vicente Donat Aroca | C.a. Alzira | Veterano C - M | 01:24:28 | 00:05:17 |
173 | 54 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:24:38 | 00:05:17 |
174 | 66 | Raul Alba Conde | Independiente | Veterano A - M | 01:24:39 | 00:05:17 |
175 | 67 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 01:24:44 | 00:05:18 |
176 | 55 | Jaime Rafael Martinez Usina | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:24:44 | 00:05:18 |
177 | 14 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 01:24:45 | 00:05:18 |
178 | 15 | Paco Moreno Rincon | Torrent Corre | Veterano C - M | 01:25:18 | 00:05:20 |
179 | 16 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 01:25:21 | 00:05:20 |
180 | 68 | Juan Antonio Ramon Garcia | Calcheros Runners Team | Veterano A - M | 01:25:21 | 00:05:20 |
181 | 69 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:25:24 | 00:05:20 |
182 | 56 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:25:34 | 00:05:21 |
183 | 70 | Alvaro Alonso Chartier | Independiente | Veterano A - M | 01:25:46 | 00:05:22 |
184 | 17 | Antonio Zornoza Ortega | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:26:13 | 00:05:23 |
185 | 71 | Benjamin Alacreu Estruch | Independiente | Veterano A - M | 01:26:14 | 00:05:23 |
186 | 72 | Sergio Sanchez Soler | C.a. Avapace Corre | Veterano A - M | 01:26:17 | 00:05:24 |
187 | 57 | Jose Luis Juan Banon | Independiente | Veterano B - M | 01:26:42 | 00:05:25 |
188 | 18 | Vicente Bonafe Garcia | Independiente | Veterano C - M | 01:26:42 | 00:05:25 |
189 | 58 | P Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:26:44 | 00:05:25 |
190 | 4 | Oscar Asins Satorres | Ce Rantelles Almussafes | Junior - M | 01:27:08 | 00:05:27 |
191 | 39 | Enrique Esteve Chafer | C.a. Xativa | Senior - M | 01:27:32 | 00:05:28 |
192 | 19 | Jose Garzo Botella | C.a. Xativa | Veterano C - M | 01:27:36 | 00:05:28 |
193 | 73 | Jorge Iborra Tafaner | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:28:20 | 00:05:31 |
194 | 59 | Alberto Llorens Roig | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:28:22 | 00:05:31 |
195 | 40 | Ivan C M | Cor I Muntanya | Senior - M | 01:28:42 | 00:05:33 |
196 | 74 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:28:52 | 00:05:33 |
197 | 41 | Carlos Saez Royo | C.a. La Rabosa | Senior - M | 01:28:53 | 00:05:33 |
198 | 60 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano B - M | 01:28:55 | 00:05:33 |
199 | 5 | Andrei Antonio Andriescu | C.c. A Peu Pla | Junior - M | 01:29:02 | 00:05:34 |
200 | 61 | Jesus Alberto Domenech Gutierrez | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:29:14 | 00:05:35 |
201 | 62 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 01:31:57 | 00:05:45 |
202 | 20 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 01:32:23 | 00:05:46 |
203 | 42 | Eduardo Higon Galiana | Independiente | Senior - M | 01:32:30 | 00:05:47 |
204 | 63 | Luis Arnandis Bria | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:32:38 | 00:05:47 |
205 | 64 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:32:48 | 00:05:48 |
206 | 65 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:32:55 | 00:05:48 |
207 | 43 | David J. Hevilla Cucarella | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 01:33:00 | 00:05:49 |
208 | 66 | Julian Leon Marti | C.a. Corriols Sueca | Veterano B - M | 01:33:49 | 00:05:52 |
209 | 67 | Carlos Borges Saiz | Independiente | Veterano B - M | 01:34:18 | 00:05:54 |
210 | 68 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:34:58 | 00:05:56 |
211 | 44 | Rafael Rosello Raga | Independiente | Senior - M | 01:36:49 | 00:06:03 |
212 | 21 | Jose Manuel Rosello Aguado | Independiente | Veterano C - M | 01:36:50 | 00:06:03 |
213 | 69 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 01:37:27 | 00:06:05 |
214 | 70 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:37:33 | 00:06:06 |
215 | 71 | Guillermo Javier Perez Zafon | Independiente | Veterano B - M | 01:37:56 | 00:06:07 |
216 | 72 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 01:38:38 | 00:06:10 |
217 | 22 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:41:03 | 00:06:19 |
218 | 23 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:41:07 | 00:06:19 |
219 | 73 | Luis Trullenque Harcia | C.d. Never Stop Running | Veterano B - M | 01:42:43 | 00:06:25 |
220 | 24 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 01:42:57 | 00:06:26 |
221 | 25 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 01:42:57 | 00:06:26 |
222 | 26 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:43:20 | 00:06:28 |
223 | 27 | Ramon Bernardo Boronat Cruza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:44:50 | 00:06:33 |
224 | 74 | Jose Lucas Garcia Monllor | Club Multiesport El Castellet | Veterano B - M | 01:45:17 | 00:06:35 |
225 | 28 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:45:25 | 00:06:35 |
226 | 75 | Antonio Gordo Martinez | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:49:08 | 00:06:49 |
227 | 29 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:49:08 | 00:06:49 |
228 | 30 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 02:04:34 | 00:07:47 |
229 | 76 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 02:09:37 | 00:08:06 |
230 | 77 | Rafael Martinez Landete | C.a. Avapace Corre | Veterano B - M | 02:12:47 | 00:08:18 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Alberola Catala | Crespo Runners | Senior - F | 01:08:20 | 00:04:16 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 01:08:56 | 00:04:18 |
3 | 3 | Aurora Piqueres Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 01:09:57 | 00:04:22 |
4 | 4 | Paula Campillo Tena | Crespo Runners | Senior - F | 01:11:44 | 00:04:29 |
5 | 5 | Paula Saez Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 01:14:36 | 00:04:40 |
6 | 1 | Esmeralda Mont Puchades | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 01:16:30 | 00:04:47 |
7 | 2 | Soledad Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano B - F | 01:17:11 | 00:04:49 |
8 | 6 | Reyes Moreno Barber | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 01:17:18 | 00:04:50 |
9 | 3 | Mªpaz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - F | 01:19:09 | 00:04:57 |
10 | 1 | Lina Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:20:44 | 00:05:03 |
11 | 2 | Carmen Balbastre Cano | Sanus Vitae Team | Veterano A - F | 01:21:07 | 00:05:04 |
12 | 7 | Laura Cambronero Lacasa | Crespo Runners | Senior - F | 01:21:08 | 00:05:04 |
13 | 8 | Laura Casp Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 01:22:01 | 00:05:08 |
14 | 9 | Zaira Artes Izquierdo | Almirunning Cullera | Senior - F | 01:23:00 | 00:05:11 |
15 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 01:25:13 | 00:05:20 |
16 | 10 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 01:25:22 | 00:05:20 |
17 | 4 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:25:24 | 00:05:20 |
18 | 11 | Carmen Alpanes Munoz | C.a.promesas Villena | Senior - F | 01:25:36 | 00:05:21 |
19 | 3 | Vicen Alemany Soler | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - F | 01:25:41 | 00:05:21 |
20 | 5 | Maribel Garcia Company | Mortes Bikes-vrp Electric -club Triatlo Sueca | Veterano B - F | 01:25:41 | 00:05:21 |
21 | 4 | Matilde Conejero Gomez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 01:27:18 | 00:05:27 |
22 | 2 | Angeles Boj Peris | Crespo Runners | Veterano C - F | 01:31:06 | 00:05:42 |
23 | 5 | Cristina Bedmar Villa | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 01:31:29 | 00:05:43 |
24 | 12 | Maria Valles Pastor | Independiente | Senior - F | 01:32:30 | 00:05:47 |
25 | 3 | Maria Jose Ballester Domingo | C.a. Almussafes | Veterano C - F | 01:32:42 | 00:05:48 |
26 | 6 | Clara Vallet Colubi | Almirunning Cullera | Veterano A - F | 01:32:57 | 00:05:49 |
27 | 13 | Eva Gimenez Vallet | Almirunning Cullera | Senior - F | 01:32:57 | 00:05:49 |
28 | 14 | Eli Guerrero | Almirunning Cullera | Senior - F | 01:32:57 | 00:05:49 |
29 | 7 | Rebeca Almi | Almirunning Cullera | Veterano A - F | 01:32:57 | 00:05:49 |
30 | 6 | Maria Jesus Rosa Alepuz | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:34:19 | 00:05:54 |
31 | 7 | Claudia Aguilar Momparler | Independiente | Veterano B - F | 01:39:08 | 00:06:12 |
32 | 8 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 01:40:43 | 00:06:18 |
33 | 9 | Yolanda Martinez Gimeno | C.a Alcasser | Veterano B - F | 01:40:43 | 00:06:18 |
34 | 10 | Mari Carmen Simo Torres | C.a Alcasser | Veterano B - F | 01:40:54 | 00:06:18 |
35 | 11 | Silvia Latorre Bellver | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:41:08 | 00:06:19 |
36 | 12 | Andrea Bes Ibanez | Team 3fdc | Veterano B - F | 01:42:43 | 00:06:25 |
37 | 4 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:45:25 | 00:06:35 |
38 | 13 | Nuria Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:46:14 | 00:06:38 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Riberfire & Rickysporteam | 41 | Alejandro Tormo Velasco => Pts: 2 - 00:55:08 (00:03:27) Andreu Garcia Artes => Pts: 5 - 00:58:35 (00:03:40) Carlos Gerico Gomez => Pts: 10 - 00:59:42 (00:03:44) Enrique Mas Castany => Pts: 11 - 01:00:09 (00:03:46) Josep Forquet Domenech => Pts: 13 - 01:00:28 (00:03:47) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 50 | Mohamed Salmi El Ouali => Pts: 6 - 00:59:05 (00:03:42) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 7 - 00:59:06 (00:03:42) Ximo Puig Torres => Pts: 8 - 00:59:12 (00:03:42) Jose Tortajada Castell => Pts: 14 - 01:00:42 (00:03:48) Javier Bono Canet => Pts: 15 - 01:00:58 (00:03:49) |
3 | Crespo Runners | 101 | Ivan Canet Rodriguez => Pts: 9 - 00:59:23 (00:03:43) Antonio Cubero Sanchis => Pts: 20 - 01:01:49 (00:03:52) Pau Inglada Jimenez => Pts: 21 - 01:01:50 (00:03:52) Toni Gallart Guarinos => Pts: 22 - 01:01:50 (00:03:52) Jorge Lopez Ramos => Pts: 29 - 01:03:40 (00:03:59) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 167 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 3 - 00:57:46 (00:03:37) Alberto Vidal Perez => Pts: 30 - 01:03:50 (00:03:59) Roberto Aparici Primo => Pts: 32 - 01:04:00 (00:04:00) Jaime Hervas Primo => Pts: 43 - 01:05:32 (00:04:06) Andres Bastante Ortega => Pts: 59 - 01:08:51 (00:04:18) |
5 | C.a. Carcaixent | 212 | Jorge Rios Alos => Pts: 35 - 01:04:36 (00:04:02) Juan Jose Martinez Vaya => Pts: 40 - 01:05:21 (00:04:05) Antonio Chaveli Ruiz => Pts: 42 - 01:05:21 (00:04:05) Salva Alemany Sanchis => Pts: 47 - 01:06:38 (00:04:10) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 48 - 01:07:12 (00:04:12) |
6 | Almirunning Cullera | 232 | Jose Luis Almi => Pts: 1 - 00:54:28 (00:03:24) Jorge Vallet Falco => Pts: 28 - 01:03:27 (00:03:58) Hel Herman Castellon => Pts: 37 - 01:04:47 (00:04:03) Llorenc Calatayud Montoro => Pts: 77 - 01:12:05 (00:04:30) Bernardo Perucho Ramon => Pts: 89 - 01:14:00 (00:04:38) |
7 | C.a. L´alcudia | 398 | Rafa Landete Crespo => Pts: 61 - 01:09:15 (00:04:20) Jesus Pastor Rebato => Pts: 72 - 01:10:13 (00:04:23) Eduardo Saurina Lacal => Pts: 73 - 01:10:13 (00:04:23) Jose Burch => Pts: 91 - 01:14:05 (00:04:38) Josep Frau Martinez => Pts: 101 - 01:15:19 (00:04:42) |
8 | Atletisme Alginet | 423 | Eduardo Sanchis Martin => Pts: 57 - 01:08:26 (00:04:17) Ximo Lorente Lluch => Pts: 58 - 01:08:36 (00:04:17) Jose Exposito Canas => Pts: 88 - 01:13:21 (00:04:35) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 102 - 01:15:23 (00:04:43) Andre Soler Bisbal => Pts: 118 - 01:16:20 (00:04:46) |
9 | C.a. Alzira | 574 | Daniel Gandia Vila => Pts: 70 - 01:09:59 (00:04:22) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 87 - 01:13:20 (00:04:35) Juan Armada Blanco => Pts: 109 - 01:16:02 (00:04:45) Paco Martinez Pellicer => Pts: 137 - 01:19:28 (00:04:58) Antonio Aledo Avaria => Pts: 171 - 01:24:28 (00:05:17) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 16 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 2 - 01:08:56 (00:04:18) Esmeralda Mont Puchades => Pts: 6 - 01:16:30 (00:04:47) Reyes Moreno Barber => Pts: 8 - 01:17:18 (00:04:50) |
2 | Crespo Runners | 17 | Lucia Alberola Catala => Pts: 1 - 01:08:20 (00:04:16) Paula Campillo Tena => Pts: 4 - 01:11:44 (00:04:29) Laura Cambronero Lacasa => Pts: 12 - 01:21:08 (00:05:04) |
3 | Riberfire & Rickysporteam | 29 | Aurora Piqueres Martinez => Pts: 3 - 01:09:57 (00:04:22) Paula Saez Garcia => Pts: 5 - 01:14:36 (00:04:40) Matilde Conejero Gomez => Pts: 21 - 01:27:18 (00:05:27) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 38 | Lina Sanchis => Pts: 10 - 01:20:44 (00:05:03) Laura Casp Nogues => Pts: 13 - 01:22:01 (00:05:08) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 15 - 01:25:13 (00:05:20) |
5 | Almirunning Cullera | 67 | Zaira Artes Izquierdo => Pts: 14 - 01:23:00 (00:05:11) Clara Vallet Colubi => Pts: 26 - 01:32:57 (00:05:49) Eva Gimenez Vallet => Pts: 27 - 01:32:57 (00:05:49) |
6 | Atletisme Alginet | 110 | Silvia Latorre Bellver => Pts: 35 - 01:41:08 (00:06:19) Carmen Greus Llin => Pts: 37 - 01:45:25 (00:06:35) Nuria Ausina Juan => Pts: 38 - 01:46:14 (00:06:38) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jorge Lluch Alvarez | Tridimonis | Benjamin - M | 00:02:01 | 00:03:27 |
2 | 2 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:02:03 | 00:03:27 |
3 | 3 | Adrian Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:02:04 | 00:03:27 |
4 | 4 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Benjamin - M | 00:02:23 | 00:03:58 |
5 | 5 | Raul Martinez Guzman | Escuela De Atletismo Turis | Benjamin - M | 00:03:05 | 00:05:08 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sandra Martin Oltra | Els Caragolets Valencia | Benjamin - F | 00:02:17 | 00:03:48 |
2 | 2 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Benjamin - F | 00:02:24 | 00:04:00 |
3 | 3 | Maria Moscardo Cuevas | Crespo Runners | Benjamin - F | 00:02:29 | 00:04:08 |
4 | 4 | Nayara Garcia Nadon | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:03:10 | 00:05:17 |
5 | 5 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:15 | 00:05:25 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Pedro Carbonell Balbastre | Sanus Vitae Team | Alevi - M | 00:03:30 | 00:03:30 |
2 | 2 | Eric Soler Monzo | C.a. La Rabosa | Alevi - M | 00:03:45 | 00:03:45 |
3 | 3 | Miquel Cayo Soler | C.a. La Rabosa | Alevi - M | 00:03:58 | 00:03:58 |
4 | 4 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - M | 00:04:03 | 00:04:03 |
5 | 5 | David Canet Arenas | Els Caragolets Valencia | Alevi - M | 00:04:39 | 00:04:39 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Maria Navarro Rodriguez | C.a. Fent Cami Mislata | Alevi - F | 00:03:39 | 00:03:39 |
2 | 2 | Meriel Lujan Monerri | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:03:48 | 00:03:48 |
3 | 3 | Lara Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Alevi - F | 00:04:10 | 00:04:10 |
4 | 4 | Neus Cumplido Ferragud | C.a. Carcaixent | Alevi - F | 00:04:55 | 00:04:55 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:04:01 | 00:02:31 |
2 | 2 | Adrian Gandia March | C.a. Alzira | Infantil - M | 00:04:24 | 00:02:45 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - F | 00:04:05 | 00:02:33 |
2 | 2 | Lucia Gil Vidagany | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:04:06 | 00:02:34 |
3 | 3 | Sheila Iniguez Martinez | Independiente | Infantil - F | 00:04:28 | 00:02:48 |
4 | 4 | Alba Ramon Brocal | C.a. Silla | Infantil - F | 00:04:37 | 00:02:53 |
5 | 5 | Alba Leon Llinares | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:04:44 | 00:02:58 |
6 | 6 | Claudia Morales Murillo | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:04:46 | 00:02:59 |
7 | 7 | Anna Ferriols Bedmar | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:04:47 | 00:02:59 |
8 | 8 | Maria Tolosa Madramany | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:05:11 | 00:03:14 |
9 | 9 | Cristina Soler Pons | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:05:16 | 00:03:18 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:06:47 | 00:03:24 |
2 | 2 | Toni Sancho Climent | C. A. Canals | Cadet - M | 00:07:10 | 00:03:35 |
3 | 3 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:08:38 | 00:04:19 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Judith Iniguez Martinez | Independiente | Cadet - F | 00:07:44 | 00:03:52 |
2 | 2 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:07:54 | 00:03:57 |
3 | 3 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:08:05 | 00:04:02 |
4 | 4 | Monica Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:08:35 | 00:04:18 |