XIII VOLTA A PEU MARENY DE BARRAQUETES
02/07/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:22:40 | 00:03:11 |
2 | 2 | Luismi Montosa Caballero | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:22:42 | 00:03:11 |
3 | 1 | Alejandro Tormo Velasco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:23:18 | 00:03:16 |
4 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:23:22 | 00:03:17 |
5 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:23:30 | 00:03:18 |
6 | 4 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:23:40 | 00:03:20 |
7 | 3 | Jose Manuel Caplliure Piera | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:23:47 | 00:03:20 |
8 | 4 | Claudio Moreno Agut | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:23:49 | 00:03:21 |
9 | 5 | Adrian Navarro Fortuno | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:23:56 | 00:03:22 |
10 | 1 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:24:14 | 00:03:24 |
11 | 6 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:24:20 | 00:03:25 |
12 | 5 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:24:31 | 00:03:27 |
13 | 7 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:25:13 | 00:03:33 |
14 | 8 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:25:17 | 00:03:33 |
15 | 6 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:25:43 | 00:03:37 |
16 | 9 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:25:48 | 00:03:38 |
17 | 10 | Ricardo Sisternes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:25:57 | 00:03:39 |
18 | 11 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:26:03 | 00:03:40 |
19 | 12 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:26:07 | 00:03:40 |
20 | 2 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:26:26 | 00:03:43 |
21 | 7 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:26:26 | 00:03:43 |
22 | 8 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:26:30 | 00:03:43 |
23 | 9 | Javier Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:26:35 | 00:03:44 |
24 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:26:39 | 00:03:45 |
25 | 13 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:26:39 | 00:03:45 |
26 | 3 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:26:39 | 00:03:45 |
27 | 2 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:26:41 | 00:03:45 |
28 | 4 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:26:43 | 00:03:45 |
29 | 5 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Veterano B - M | 00:27:00 | 00:03:48 |
30 | 14 | Josemi Sanchez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:27:07 | 00:03:49 |
31 | 15 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:27:15 | 00:03:50 |
32 | 16 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:27:18 | 00:03:50 |
33 | 17 | Angel Lopez Ano | Independiente | Veterano A - M | 00:27:33 | 00:03:52 |
34 | 3 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:27:52 | 00:03:55 |
35 | 18 | Ernest Hernan I Saiz | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 00:28:03 | 00:03:57 |
36 | 6 | Rober Tomas Marin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:28:07 | 00:03:57 |
37 | 1 | Fran Garcia Ramirez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - M | 00:28:13 | 00:03:58 |
38 | 7 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:28:19 | 00:03:59 |
39 | 8 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:28:29 | 00:04:00 |
40 | 19 | Jose Mars Cuenca | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 00:28:30 | 00:04:00 |
41 | 20 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 00:28:36 | 00:04:01 |
42 | 21 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:28:37 | 00:04:01 |
43 | 22 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:28:44 | 00:04:02 |
44 | 9 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:28:48 | 00:04:03 |
45 | 10 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:28:49 | 00:04:03 |
46 | 11 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 00:28:49 | 00:04:03 |
47 | 4 | Juan Enrique Espana Jimenez | Triatlo Vialterra Algemesi | Veterano C - M | 00:28:54 | 00:04:04 |
48 | 10 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:28:56 | 00:04:04 |
49 | 11 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:29:07 | 00:04:06 |
50 | 23 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:29 | 00:04:09 |
51 | 24 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:29:35 | 00:04:10 |
52 | 12 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:29:36 | 00:04:10 |
53 | 12 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:29:39 | 00:04:10 |
54 | 13 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:29:45 | 00:04:11 |
55 | 25 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:29:47 | 00:04:11 |
56 | 14 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:29:53 | 00:04:12 |
57 | 5 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:29:58 | 00:04:13 |
58 | 26 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:30:03 | 00:04:13 |
59 | 27 | Vicente Hernandez Cogollos | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 00:30:07 | 00:04:14 |
60 | 15 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:30:13 | 00:04:15 |
61 | 6 | Edelmiro Vila Tormo | Independiente | Veterano C - M | 00:30:20 | 00:04:16 |
62 | 16 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano B - M | 00:30:22 | 00:04:16 |
63 | 7 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:30:22 | 00:04:16 |
64 | 17 | Arcadio Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:30:24 | 00:04:16 |
65 | 28 | Bernat Castillo Pla | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:30:28 | 00:04:17 |
66 | 13 | Jose Ramon Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:30:40 | 00:04:19 |
67 | 29 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:42 | 00:04:19 |
68 | 30 | Pablo Perez Frances | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:30:45 | 00:04:19 |
69 | 31 | Rafa Nogueroles Igual | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:30:52 | 00:04:20 |
70 | 32 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:30:56 | 00:04:21 |
71 | 18 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:30:57 | 00:04:21 |
72 | 14 | Santi Molto Talens | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:30:59 | 00:04:21 |
73 | 33 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 00:31:01 | 00:04:22 |
74 | 34 | Enrique Vicente Benavent Furio | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - M | 00:31:18 | 00:04:24 |
75 | 19 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:31:21 | 00:04:24 |
76 | 15 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:31:22 | 00:04:25 |
77 | 20 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Veterano B - M | 00:31:27 | 00:04:25 |
78 | 21 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:31:29 | 00:04:26 |
79 | 8 | Luis Pino Calvo | Corre Q No Llego | Veterano C - M | 00:31:40 | 00:04:27 |
80 | 22 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:31:42 | 00:04:27 |
81 | 35 | Angel Casamayor Plaza | Independiente | Veterano A - M | 00:31:45 | 00:04:28 |
82 | 23 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 00:31:47 | 00:04:28 |
83 | 36 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:31:49 | 00:04:28 |
84 | 9 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:31:50 | 00:04:29 |
85 | 24 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:31:53 | 00:04:29 |
86 | 16 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:31:54 | 00:04:29 |
87 | 37 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:31:56 | 00:04:29 |
88 | 38 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:32:00 | 00:04:30 |
89 | 25 | Toni Soler Barbera | Independiente | Veterano B - M | 00:32:03 | 00:04:30 |
90 | 10 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:32:09 | 00:04:31 |
91 | 39 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:20 | 00:04:33 |
92 | 11 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:32:20 | 00:04:33 |
93 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:32:35 | 00:04:35 |
94 | 12 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:32:54 | 00:04:38 |
95 | 13 | Juan Talens Gallego | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:33:06 | 00:04:39 |
96 | 26 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:33:26 | 00:04:42 |
97 | 27 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:33:26 | 00:04:42 |
98 | 14 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:33:33 | 00:04:43 |
99 | 28 | Carlos Calatayud Salom | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:33:43 | 00:04:44 |
100 | 40 | Pere Espasa I Alcaniz | Independiente | Veterano A - M | 00:34:02 | 00:04:47 |
101 | 15 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:34:11 | 00:04:48 |
102 | 29 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:34:20 | 00:04:50 |
103 | 17 | Pau Arbona Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:34:22 | 00:04:50 |
104 | 18 | David Araujo Ortega | Independiente | Senior - M | 00:34:22 | 00:04:50 |
105 | 30 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:34:28 | 00:04:51 |
106 | 41 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:34:49 | 00:04:54 |
107 | 16 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:35:01 | 00:04:55 |
108 | 42 | Sergio Lopez De Los Mozos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:35:01 | 00:04:55 |
109 | 43 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:35:58 | 00:05:03 |
110 | 19 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:36:03 | 00:05:04 |
111 | 31 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:36:05 | 00:05:04 |
112 | 32 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:36:19 | 00:05:06 |
113 | 33 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:38:01 | 00:05:21 |
114 | 34 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:38:11 | 00:05:22 |
115 | 20 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:38:34 | 00:05:25 |
116 | 21 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:38:34 | 00:05:25 |
117 | 44 | Roberto Bertomeu Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:39:55 | 00:05:37 |
118 | 45 | Pablo Cogollos Escribano | Anitin Team | Veterano A - M | 00:40:16 | 00:05:40 |
119 | 17 | Jose Conrado Diaz Esteve | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:40:23 | 00:05:41 |
120 | 18 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:40:47 | 00:05:44 |
121 | 19 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:40:49 | 00:05:44 |
122 | 20 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:41:29 | 00:05:50 |
123 | 35 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:42:20 | 00:05:57 |
124 | 21 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:43:24 | 00:06:06 |
125 | 22 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:43:24 | 00:06:06 |
126 | 23 | Ambrosio Ferrer Portillo | Independiente | Veterano C - M | 00:43:32 | 00:06:07 |
127 | 24 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:44:22 | 00:06:14 |
128 | 46 | Jorge Cuevas Verdejo | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 00:44:54 | 00:06:19 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:28:23 | 00:03:59 |
2 | 1 | Adela Garcia Banuls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - F | 00:29:18 | 00:04:07 |
3 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:29:19 | 00:04:07 |
4 | 1 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 00:29:51 | 00:04:12 |
5 | 1 | Nadia Vila Navarro | Independiente | Senior - F | 00:30:19 | 00:04:16 |
6 | 2 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:31:22 | 00:04:25 |
7 | 3 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:31:45 | 00:04:28 |
8 | 4 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:31:47 | 00:04:28 |
9 | 3 | Isabel Tercero Vazquez | Atletisme Alginet | Junior - F | 00:32:40 | 00:04:36 |
10 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:33:08 | 00:04:40 |
11 | 2 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:33:15 | 00:04:40 |
12 | 5 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:33:24 | 00:04:42 |
13 | 6 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:33:32 | 00:04:43 |
14 | 2 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:35:31 | 00:05:00 |
15 | 2 | Maribel Garcia Company | Independiente | Veterano B - F | 00:35:40 | 00:05:01 |
16 | 7 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:36:15 | 00:05:06 |
17 | 8 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Veterano A - F | 00:38:11 | 00:05:22 |
18 | 3 | Maria Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:38:19 | 00:05:23 |
19 | 9 | Maria De Las Lourdes Escriva Pedros | Almirunning Cullera | Veterano A - F | 00:38:26 | 00:05:24 |
20 | 3 | Maria Jose Font Arevalo | Almirunning Cullera | Veterano B - F | 00:38:27 | 00:05:24 |
21 | 4 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:38:49 | 00:05:28 |
22 | 5 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 00:39:09 | 00:05:30 |
23 | 10 | Mara Jurado Moreno | Anitin Team | Veterano A - F | 00:40:49 | 00:05:44 |
24 | 11 | Maria Jose Fabra Mateu | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:41:10 | 00:05:47 |
25 | 12 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:41:14 | 00:05:48 |
26 | 13 | Pilar Frances Nunez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:43:52 | 00:06:10 |
27 | 14 | Virginia Palop Lopez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:43:52 | 00:06:10 |
28 | 3 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:44:22 | 00:06:14 |
29 | 15 | Marta Boluda Peris | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:46:53 | 00:06:36 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 28 | Alejandro Tormo Velasco => Pts: 3 - 00:23:18 (00:03:16) Rafa Abad => Pts: 4 - 00:23:22 (00:03:17) David Esteve Nigo => Pts: 6 - 00:23:40 (00:03:20) Jose Manuel Caplliure Piera => Pts: 7 - 00:23:47 (00:03:20) Claudio Moreno Agut => Pts: 8 - 00:23:49 (00:03:21) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 69 | Abdelali Razyn => Pts: 1 - 00:22:40 (00:03:11) Luismi Montosa Caballero => Pts: 2 - 00:22:42 (00:03:11) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 18 - 00:26:03 (00:03:40) Kike Soler Gomez => Pts: 21 - 00:26:26 (00:03:43) Ramon Reyes Sanchez => Pts: 27 - 00:26:41 (00:03:45) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 146 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 5 - 00:23:30 (00:03:18) Jorge Vilar Abad => Pts: 19 - 00:26:07 (00:03:40) Javier Terol Ferrer => Pts: 31 - 00:27:15 (00:03:50) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 34 - 00:27:52 (00:03:55) Vicente Sanz Hernandorena => Pts: 57 - 00:29:58 (00:04:13) |
4 | Atletisme Alginet | 214 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 14 - 00:25:17 (00:03:33) Luis Garcia Garcia => Pts: 20 - 00:26:26 (00:03:43) Raul Bosch Nadal => Pts: 42 - 00:28:37 (00:04:01) Francisco Bru Juan => Pts: 54 - 00:29:45 (00:04:11) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 84 - 00:31:50 (00:04:29) |
5 | C.a. Carcaixent | 232 | Josep Pla Diert => Pts: 16 - 00:25:48 (00:03:38) Vicente Pons Navarro => Pts: 38 - 00:28:19 (00:03:59) Jose Antonio Guerrero Morant => Pts: 50 - 00:29:29 (00:04:09) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 56 - 00:29:53 (00:04:12) Santi Molto Talens => Pts: 72 - 00:30:59 (00:04:21) |
6 | Anitin Team | 463 | David Garcia Noguera => Pts: 46 - 00:28:49 (00:04:03) Daniel Llorens Domenech => Pts: 83 - 00:31:49 (00:04:28) Vicent Bosca Catala => Pts: 106 - 00:34:49 (00:04:54) Jose Antonio Piera Coronado => Pts: 110 - 00:36:03 (00:05:04) Pablo Cogollos Escribano => Pts: 118 - 00:40:16 (00:05:40) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 10 | Oreto Martinez => Pts: 1 - 00:28:23 (00:03:59) Adela Garcia Banuls => Pts: 2 - 00:29:18 (00:04:07) Susana Murillo Clemente => Pts: 7 - 00:31:45 (00:04:28) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 34 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 3 - 00:29:19 (00:04:07) Maria Fandos Satorres => Pts: 13 - 00:33:32 (00:04:43) Maria Gomez Ferrer => Pts: 18 - 00:38:19 (00:05:23) |
3 | C.a. Carcaixent | 60 | Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 14 - 00:35:31 (00:05:00) Ana Maria Sabater Mataix => Pts: 21 - 00:38:49 (00:05:28) Laura Calatayud Perez => Pts: 25 - 00:41:14 (00:05:48) |