XVI GRAN FONS DE TURÍS MEMORIAL RAIMON SORIA
13/02/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:53:20 | 00:03:20 |
2 | 2 | Abdelmajid El Hissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:53:20 | 00:03:20 |
3 | 1 | Juan Vidal Ribero | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:53:43 | 00:03:21 |
4 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:53:57 | 00:03:22 |
5 | 3 | Alejandro Tormo Velasco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:53:57 | 00:03:22 |
6 | 3 | Mohamed Ayman Stitou | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:54:33 | 00:03:24 |
7 | 4 | Carlos Jimenez Campos | Independiente | Veterano A - M | 00:55:29 | 00:03:28 |
8 | 4 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:55:31 | 00:03:28 |
9 | 5 | Claudio Moreno Agut | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:56:13 | 00:03:30 |
10 | 6 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:56:26 | 00:03:31 |
11 | 7 | Nour Eddine Asbita | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:57:34 | 00:03:35 |
12 | 5 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:58:24 | 00:03:39 |
13 | 1 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:58:38 | 00:03:39 |
14 | 8 | Hicham El Amrani | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:59:02 | 00:03:41 |
15 | 6 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:59:44 | 00:03:44 |
16 | 9 | Ricardo Sisternes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:59:45 | 00:03:44 |
17 | 10 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:00:24 | 00:03:46 |
18 | 11 | Vicent Abril Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:00:26 | 00:03:46 |
19 | 12 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 01:00:44 | 00:03:47 |
20 | 13 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:00:45 | 00:03:47 |
21 | 2 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:01:10 | 00:03:49 |
22 | 3 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:01:15 | 00:03:49 |
23 | 1 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 01:02:22 | 00:03:53 |
24 | 4 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:02:59 | 00:03:56 |
25 | 14 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:03:19 | 00:03:57 |
26 | 2 | Vicente Felis Monros | Nltt | Veterano C - M | 01:03:36 | 00:03:58 |
27 | 15 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:04:23 | 00:04:01 |
28 | 16 | Ricardo Rodriguez Santiago | Independiente | Veterano A - M | 01:04:25 | 00:04:01 |
29 | 7 | Sergio Fuster Moscardo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:04:26 | 00:04:01 |
30 | 5 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:04:39 | 00:04:02 |
31 | 8 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:04:48 | 00:04:03 |
32 | 17 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:05:09 | 00:04:04 |
33 | 6 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:05:21 | 00:04:05 |
34 | 18 | Cesar Maldonado Arias | Pioneros De Sudamerica | Veterano A - M | 01:05:21 | 00:04:05 |
35 | 3 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 01:05:43 | 00:04:06 |
36 | 7 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:05:50 | 00:04:06 |
37 | 8 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:05:53 | 00:04:07 |
38 | 9 | Alexandre Baldres Aguado | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:05:56 | 00:04:07 |
39 | 10 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:07:04 | 00:04:11 |
40 | 4 | Juan Enrique Espana Jimenez | Triatlo Vialterra Algemesi | Veterano C - M | 01:07:29 | 00:04:13 |
41 | 9 | Antonio Martinez Igual | Independiente | Veterano B - M | 01:07:33 | 00:04:13 |
42 | 10 | Javier Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:08:03 | 00:04:15 |
43 | 11 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:08:14 | 00:04:15 |
44 | 12 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:08:26 | 00:04:16 |
45 | 19 | Noel Tornero Caballero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:08:28 | 00:04:16 |
46 | 20 | Sergio Calatayud Faus | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:08:31 | 00:04:16 |
47 | 21 | Juan Vicente Gomez Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:09:51 | 00:04:21 |
48 | 13 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 01:10:20 | 00:04:23 |
49 | 22 | Rafa Nogueroles Igual | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 01:10:42 | 00:04:25 |
50 | 14 | Ruben Guardiola Castilla | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:10:43 | 00:04:25 |
51 | 15 | Elies Climent Oliver | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:10:44 | 00:04:25 |
52 | 16 | Alberto Benavent Escriba | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:10:46 | 00:04:25 |
53 | 17 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:10:53 | 00:04:25 |
54 | 18 | Marino Blay Pardo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:10:54 | 00:04:25 |
55 | 5 | Jose Manuel Iranzo Fuster | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano C - M | 01:11:04 | 00:04:26 |
56 | 23 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 01:11:20 | 00:04:27 |
57 | 24 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:11:50 | 00:04:29 |
58 | 25 | Diego Raul Escobar Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 01:11:52 | 00:04:29 |
59 | 6 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 01:11:54 | 00:04:29 |
60 | 26 | Alejandro Gimenez Sanchez | C.a. Galapagos | Veterano A - M | 01:11:55 | 00:04:29 |
61 | 27 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 01:11:57 | 00:04:29 |
62 | 11 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:11:58 | 00:04:29 |
63 | 19 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:12:41 | 00:04:32 |
64 | 20 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 01:12:52 | 00:04:33 |
65 | 28 | Enrique Mas Castany | Cecantella-frutas Tono-alejandro Sanz | Veterano A - M | 01:13:29 | 00:04:35 |
66 | 29 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:13:41 | 00:04:36 |
67 | 30 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 01:13:44 | 00:04:36 |
68 | 31 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 01:13:57 | 00:04:37 |
69 | 7 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:14:03 | 00:04:37 |
70 | 32 | Miguel Angel Villalba Oltra | Independiente | Veterano A - M | 01:14:16 | 00:04:38 |
71 | 33 | Jere Clavier Suner | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:14:16 | 00:04:38 |
72 | 34 | Angel Perez Morales | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 01:14:17 | 00:04:38 |
73 | 35 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:14:26 | 00:04:39 |
74 | 21 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 01:14:27 | 00:04:39 |
75 | 22 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:14:35 | 00:04:39 |
76 | 36 | Wilman De Jesus Infante Eras | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:14:37 | 00:04:39 |
77 | 8 | Ricardo Granero Tormo | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:14:37 | 00:04:39 |
78 | 37 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:14:50 | 00:04:40 |
79 | 12 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:14:55 | 00:04:40 |
80 | 9 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:15:18 | 00:04:42 |
81 | 13 | David Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 01:15:34 | 00:04:43 |
82 | 10 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:15:39 | 00:04:43 |
83 | 14 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 01:15:47 | 00:04:44 |
84 | 15 | Ruben Granero Gonzalez | Independiente | Senior - M | 01:16:01 | 00:04:45 |
85 | 38 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 01:16:11 | 00:04:45 |
86 | 11 | Edelmiro Vila Tormo | Ranning Club | Veterano C - M | 01:16:19 | 00:04:46 |
87 | 39 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:16:22 | 00:04:46 |
88 | 23 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 01:16:22 | 00:04:46 |
89 | 24 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:16:40 | 00:04:47 |
90 | 12 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:16:42 | 00:04:47 |
91 | 40 | Fernando Martinez Jimenez | Som Passatge | Veterano A - M | 01:16:55 | 00:04:48 |
92 | 25 | Vicent Machi Ros | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:16:57 | 00:04:48 |
93 | 13 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:16:58 | 00:04:48 |
94 | 26 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 01:17:31 | 00:04:50 |
95 | 27 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:17:55 | 00:04:52 |
96 | 28 | Vicente Jose Moreno Dura | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:18:06 | 00:04:52 |
97 | 14 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:18:15 | 00:04:53 |
98 | 29 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 01:18:29 | 00:04:54 |
99 | 15 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 01:18:31 | 00:04:54 |
100 | 16 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:18:53 | 00:04:55 |
101 | 16 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:19:25 | 00:04:57 |
102 | 30 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 01:19:49 | 00:04:59 |
103 | 31 | Vicente Bayona | Independiente | Veterano B - M | 01:19:55 | 00:04:59 |
104 | 41 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:20:29 | 00:05:01 |
105 | 17 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:20:31 | 00:05:01 |
106 | 32 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 01:21:23 | 00:05:05 |
107 | 18 | Daniel Mendez Torvisco | Independiente | Veterano C - M | 01:21:53 | 00:05:07 |
108 | 19 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:22:23 | 00:05:08 |
109 | 33 | Juanjo Rodriguez Morales | Independiente | Veterano B - M | 01:22:26 | 00:05:09 |
110 | 17 | Alejandro Sancho Artes | Independiente | Senior - M | 01:22:36 | 00:05:09 |
111 | 18 | Sergio Rubio Vernich | Anitin Team | Senior - M | 01:23:10 | 00:05:11 |
112 | 42 | Pablo Perez Frances | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:23:24 | 00:05:12 |
113 | 20 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 01:23:25 | 00:05:12 |
114 | 21 | Francisco Tomas Edo Guillot | Redolat Team | Veterano C - M | 01:24:24 | 00:05:16 |
115 | 43 | Angel Casamayor Plaza | Independiente | Veterano A - M | 01:24:38 | 00:05:17 |
116 | 44 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 01:24:52 | 00:05:18 |
117 | 45 | Sergio Sanchez Soler | Independiente | Veterano A - M | 01:25:09 | 00:05:19 |
118 | 34 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:25:18 | 00:05:19 |
119 | 22 | Vicente Bonafe Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:25:25 | 00:05:20 |
120 | 35 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano B - M | 01:25:59 | 00:05:22 |
121 | 36 | Roti Puig Pla | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:26:13 | 00:05:23 |
122 | 23 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:26:17 | 00:05:23 |
123 | 1 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 01:28:06 | 00:05:30 |
124 | 37 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:28:51 | 00:05:33 |
125 | 24 | Enrique Alcover Alcover | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:30:10 | 00:05:38 |
126 | 38 | Fernando Moya Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:31:07 | 00:05:41 |
127 | 46 | Antonio Hernandez Garrigues | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:31:56 | 00:05:44 |
128 | 39 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 01:32:48 | 00:05:48 |
129 | 47 | Juan Antonio Chirivella Ruiz | Som Passatge | Veterano A - M | 01:32:57 | 00:05:48 |
130 | 40 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 01:33:32 | 00:05:50 |
131 | 19 | Ivan Pla Rubio | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:33:50 | 00:05:51 |
132 | 41 | Rafa Formentin Valles | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 01:35:22 | 00:05:57 |
133 | 25 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:35:31 | 00:05:58 |
134 | 26 | Gustavo Aleixandre Badia | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 01:35:31 | 00:05:58 |
135 | 42 | Vicente Vila Torres | Som Passatge | Veterano B - M | 01:35:35 | 00:05:58 |
136 | 43 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 01:36:59 | 00:06:03 |
137 | 27 | Paco Aragones Vazquez | C.a. Ajos-xativa | Veterano C - M | 01:37:31 | 00:06:05 |
138 | 28 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:37:48 | 00:06:06 |
139 | 44 | Gabriel Mocanu | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 01:38:29 | 00:06:09 |
140 | 29 | Paco Martinez Pellicer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 01:38:37 | 00:06:09 |
141 | 30 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:39:41 | 00:06:13 |
142 | 31 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:39:42 | 00:06:13 |
143 | 48 | Hector Talens Gomez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:41:25 | 00:06:20 |
144 | 32 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 01:43:16 | 00:06:27 |
145 | 33 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:43:17 | 00:06:27 |
146 | 45 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 01:48:01 | 00:06:45 |
147 | 49 | Francisco Serra Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 01:48:52 | 00:06:48 |
148 | 46 | Richard Alvarez Torralbo | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:48:52 | 00:06:48 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 01:09:49 | 00:04:21 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 01:10:50 | 00:04:25 |
3 | 3 | Eva Espinosa Montserrat | C.a. Galapagos | Veterano A - F | 01:11:54 | 00:04:29 |
4 | 1 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 01:13:23 | 00:04:35 |
5 | 2 | Maria De Los Angeles Leo Cobo | Independiente | Veterano B - F | 01:14:08 | 00:04:38 |
6 | 4 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 01:14:49 | 00:04:40 |
7 | 3 | Raquel Maria Lasheras | Independiente | Veterano B - F | 01:14:52 | 00:04:40 |
8 | 1 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 01:15:45 | 00:04:44 |
9 | 5 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 01:16:21 | 00:04:46 |
10 | 1 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 01:18:52 | 00:04:55 |
11 | 4 | Sandra Gomez Escriva | Independiente | Veterano B - F | 01:18:57 | 00:04:56 |
12 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 01:19:31 | 00:04:58 |
13 | 2 | Nadia Vila Navarro | C.a. Xativa | Senior - F | 01:19:38 | 00:04:58 |
14 | 6 | Maria Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 01:23:10 | 00:05:11 |
15 | 2 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 01:23:20 | 00:05:12 |
16 | 3 | Belen Lujan | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 01:23:23 | 00:05:12 |
17 | 4 | Lucia Espi Fons | Independiente | Senior - F | 01:24:41 | 00:05:17 |
18 | 3 | Marina Pilar Espero Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 01:25:18 | 00:05:19 |
19 | 5 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 01:27:37 | 00:05:28 |
20 | 6 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:28:52 | 00:05:33 |
21 | 7 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 01:30:21 | 00:05:38 |
22 | 7 | Sofia Martinez Sanchez | Som Passatge | Veterano A - F | 01:33:01 | 00:05:48 |
23 | 8 | Conchin Castell Sanfelix | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - F | 01:35:22 | 00:05:57 |
24 | 8 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 01:37:40 | 00:06:06 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 32 | Rafa Abad => Pts: 4 - 00:53:57 (00:03:22) Alejandro Tormo Velasco => Pts: 5 - 00:53:57 (00:03:22) Mohamed Ayman Stitou => Pts: 6 - 00:54:33 (00:03:24) David Esteve Nigo => Pts: 8 - 00:55:31 (00:03:28) Claudio Moreno Agut => Pts: 9 - 00:56:13 (00:03:30) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 38 | Abdelali Razyn => Pts: 1 - 00:53:20 (00:03:20) Abdelmajid El Hissouf => Pts: 2 - 00:53:20 (00:03:20) Andreu Garcia Artes => Pts: 10 - 00:56:26 (00:03:31) Nour Eddine Asbita => Pts: 11 - 00:57:34 (00:03:35) Hicham El Amrani => Pts: 14 - 00:59:02 (00:03:41) |
3 | C.a. Carcaixent | 253 | Vicente Pons Navarro => Pts: 43 - 01:08:14 (00:04:15) Sergio Calatayud Faus => Pts: 46 - 01:08:31 (00:04:16) Ruben Guardiola Castilla => Pts: 50 - 01:10:43 (00:04:25) Elies Climent Oliver => Pts: 51 - 01:10:44 (00:04:25) Jose Vte Penalva Cogollos => Pts: 63 - 01:12:41 (00:04:32) |
4 | Atletisme Alginet | 268 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 27 - 01:04:23 (00:04:01) Luis Garcia Garcia => Pts: 37 - 01:05:53 (00:04:07) Javier Ausina Juan => Pts: 42 - 01:08:03 (00:04:15) Delfin Fargueta Signes => Pts: 80 - 01:15:18 (00:04:42) Jose Ortuno Ausina => Pts: 82 - 01:15:39 (00:04:43) |
5 | C.a. L´alcudia | 330 | Jesus Pastor Rebato => Pts: 36 - 01:05:50 (00:04:06) Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 44 - 01:08:26 (00:04:16) Wilman De Jesus Infante Eras => Pts: 76 - 01:14:37 (00:04:39) Ricardo Granero Tormo => Pts: 77 - 01:14:37 (00:04:39) Mariano Pascual Aguado => Pts: 97 - 01:18:15 (00:04:53) |
6 | C.a. Els Coixos De Carlet | 383 | Alexandre Baldres Aguado => Pts: 38 - 01:05:56 (00:04:07) Vicente Bonafe Bisbal => Pts: 73 - 01:14:26 (00:04:39) Ramon Trullenque Martinez => Pts: 87 - 01:16:22 (00:04:46) Vicent Machi Ros => Pts: 92 - 01:16:57 (00:04:48) Vicente Sanz Hernandorena => Pts: 93 - 01:16:58 (00:04:48) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 23 | Oreto Martinez => Pts: 1 - 01:09:49 (00:04:21) Susana Murillo Clemente => Pts: 6 - 01:14:49 (00:04:40) Belen Lujan => Pts: 16 - 01:23:23 (00:05:12) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 48 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 10 - 01:18:52 (00:04:55) Marina Pilar Espero Lorente => Pts: 18 - 01:25:18 (00:05:19) Mila Pons Calahorra => Pts: 20 - 01:28:52 (00:05:33) |
3 | C.a. Carcaixent | 60 | Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 15 - 01:23:20 (00:05:12) Ana Maria Piera Borderia => Pts: 21 - 01:30:21 (00:05:38) Laura Calatayud Perez => Pts: 24 - 01:37:40 (00:06:06) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:13 | 00:03:42 |
2 | 2 | Lluis Balaguer Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:14 | 00:03:42 |
3 | 3 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:21 | 00:03:55 |
4 | 4 | Paül Vicens Martinez De La Casa | Independiente | Benjami - M | 00:02:22 | 00:03:57 |
5 | 5 | Joan Pau Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Benjami - M | 00:02:23 | 00:03:58 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:02:04 | 00:03:27 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nerea Climent Turegano | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:03:38 | 00:03:38 |
2 | 2 | Roser Puchades Crespo | Escuela De Atletismo Turis | Alevi - F | 00:03:47 | 00:03:47 |
3 | 3 | Diana Lysenkova | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:03 | 00:04:03 |
4 | 4 | Anna Puchades Crespo | Escuela De Atletismo Turis | Alevi - F | 00:04:22 | 00:04:22 |
5 | 5 | Lola Gomez Zaragoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:22 | 00:04:22 |
6 | 6 | Manuela Carrion Abel | C.a. Turis | Alevi - F | 00:04:28 | 00:04:28 |
7 | 7 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:29 | 00:04:29 |
8 | 8 | Claudia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:54 | 00:04:54 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Infantil - M | 00:05:14 | 00:03:16 |
2 | 2 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:05:21 | 00:03:21 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:05:26 | 00:03:24 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Ana Gomez Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:05:16 | 00:03:18 |
2 | 2 | Angela Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Infantil - F | 00:05:17 | 00:03:18 |
3 | 3 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:43 | 00:03:34 |
4 | 4 | Judit Alonso Esteve | Independiente | Infantil - F | 00:06:05 | 00:03:49 |
5 | 5 | Alba Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - F | 00:06:08 | 00:03:50 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sergi Chenoll Munana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:29 | 00:03:44 |
2 | 2 | David Salajan | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:42 | 00:03:51 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nuria Gomez Nadal | Atletisme Alginet | Cadete - F | 00:07:43 | 00:03:52 |
2 | 2 | Noa Avis Martinez | Independiente | Cadete - F | 00:07:45 | 00:03:52 |