XXIX VOLTA A PEU NOCTURNA A MANUEL
23/08/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:25:45 | 00:03:13 |
2 | 2 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:27:53 | 00:03:29 |
3 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:28:07 | 00:03:31 |
4 | 1 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:28:09 | 00:03:31 |
5 | 2 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:28:21 | 00:03:33 |
6 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:28:44 | 00:03:36 |
7 | 3 | Adrian Navarro Fortuno | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:01 | 00:03:38 |
8 | 1 | Pedro Vicente Benavente | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:29:07 | 00:03:38 |
9 | 4 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:20 | 00:03:40 |
10 | 5 | Vicent Abril Martinez | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:29:23 | 00:03:40 |
11 | 6 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:40 | 00:03:42 |
12 | 4 | Cristian Llacer Cunat | C.a. Alcasser | Senior - M | 00:29:51 | 00:03:44 |
13 | 7 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:29:53 | 00:03:44 |
14 | 2 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:29:54 | 00:03:44 |
15 | 5 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:29:57 | 00:03:45 |
16 | 6 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:30:16 | 00:03:47 |
17 | 8 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:30:23 | 00:03:48 |
18 | 9 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:30:38 | 00:03:50 |
19 | 10 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:30:43 | 00:03:50 |
20 | 3 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:30:46 | 00:03:51 |
21 | 4 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:30:47 | 00:03:51 |
22 | 11 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:31:01 | 00:03:53 |
23 | 7 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:31:26 | 00:03:56 |
24 | 5 | Jose Martorell | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:31:45 | 00:03:58 |
25 | 12 | Jordi Beneyto Timor | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:31:52 | 00:03:59 |
26 | 6 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:31:59 | 00:04:00 |
27 | 8 | Ivan Gandia Bernia | C.a. Alzira | Senior - M | 00:32:07 | 00:04:01 |
28 | 13 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:10 | 00:04:01 |
29 | 9 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:32:20 | 00:04:02 |
30 | 1 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:32:21 | 00:04:03 |
31 | 7 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:32:25 | 00:04:03 |
32 | 14 | Daniel Lopez Cuenca | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:32:31 | 00:04:04 |
33 | 15 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:31 | 00:04:04 |
34 | 8 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:32:31 | 00:04:04 |
35 | 16 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:34 | 00:04:04 |
36 | 17 | Emilio Jose Aparici Hernandez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:32:38 | 00:04:05 |
37 | 9 | Juan Salvador Garcia Sanjuan | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:32:42 | 00:04:05 |
38 | 10 | Alberto Saez Galdon | Anitin Team | Senior - M | 00:32:51 | 00:04:06 |
39 | 10 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:33:05 | 00:04:08 |
40 | 18 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 00:33:18 | 00:04:10 |
41 | 11 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 00:33:23 | 00:04:10 |
42 | 12 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:33:31 | 00:04:11 |
43 | 11 | Pablo Perez Frances | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:33:35 | 00:04:12 |
44 | 13 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:33:45 | 00:04:13 |
45 | 19 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:34:14 | 00:04:17 |
46 | 2 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:34:14 | 00:04:17 |
47 | 20 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:34:15 | 00:04:17 |
48 | 21 | Javier Rosa Esteve | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:34:17 | 00:04:17 |
49 | 12 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:34:18 | 00:04:17 |
50 | 22 | Daniel Gonzalez Ramirez | Independiente | Veterano A - M | 00:34:19 | 00:04:17 |
51 | 23 | Javi Frances Climent | Independiente | Veterano A - M | 00:34:19 | 00:04:17 |
52 | 14 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:34:24 | 00:04:18 |
53 | 24 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:34:24 | 00:04:18 |
54 | 13 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 00:34:24 | 00:04:18 |
55 | 15 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:34:29 | 00:04:19 |
56 | 3 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:34:38 | 00:04:20 |
57 | 4 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:34:57 | 00:04:22 |
58 | 5 | Ricardo Granero Tormo | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:35:00 | 00:04:22 |
59 | 25 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:35:06 | 00:04:23 |
60 | 14 | David Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:35:07 | 00:04:23 |
61 | 16 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:35:22 | 00:04:25 |
62 | 15 | Salva Mahiques Flores | Independiente | Senior - M | 00:35:31 | 00:04:26 |
63 | 17 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:37 | 00:04:27 |
64 | 18 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:41 | 00:04:28 |
65 | 6 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:35:41 | 00:04:28 |
66 | 19 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:35:41 | 00:04:28 |
67 | 16 | Jose Andres Ferrer Ubeda | C.a. Els Llops De Manuel | Senior - M | 00:35:45 | 00:04:28 |
68 | 26 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:35:48 | 00:04:28 |
69 | 7 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:35:48 | 00:04:28 |
70 | 17 | Rafael Lopez Ferrer | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:35:48 | 00:04:28 |
71 | 27 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:35:50 | 00:04:29 |
72 | 28 | Eduardo Salvador Pardo | Independiente | Veterano A - M | 00:35:59 | 00:04:30 |
73 | 18 | Andres Cogollos Piera | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:36:09 | 00:04:31 |
74 | 20 | Juan Luis Recuero Almaraz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:36:10 | 00:04:31 |
75 | 21 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:36:13 | 00:04:32 |
76 | 22 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:36:17 | 00:04:32 |
77 | 29 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:30 | 00:04:34 |
78 | 19 | Juan Giner Folques | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:30 | 00:04:34 |
79 | 30 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:36:33 | 00:04:34 |
80 | 31 | Daniel Vazquez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:43 | 00:04:35 |
81 | 23 | Javier Fabregues Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:36:46 | 00:04:36 |
82 | 32 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:36:48 | 00:04:36 |
83 | 24 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:36:48 | 00:04:36 |
84 | 25 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Independiente | Veterano B - M | 00:36:53 | 00:04:37 |
85 | 26 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 00:36:57 | 00:04:37 |
86 | 27 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:36:57 | 00:04:37 |
87 | 28 | Rafael Solves Ribes | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:37:04 | 00:04:38 |
88 | 29 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:37:15 | 00:04:39 |
89 | 30 | L | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:37:15 | 00:04:39 |
90 | 2 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:37:19 | 00:04:40 |
91 | 20 | Antonio Moreno Ferrer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:37:21 | 00:04:40 |
92 | 31 | Vicente Bayona Escrihuela | Independiente | Veterano B - M | 00:37:27 | 00:04:41 |
93 | 33 | David Gimenez Frances | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:37:34 | 00:04:42 |
94 | 8 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:37:46 | 00:04:43 |
95 | 32 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:37:56 | 00:04:44 |
96 | 34 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:57 | 00:04:45 |
97 | 9 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:38:01 | 00:04:45 |
98 | 33 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 00:38:06 | 00:04:46 |
99 | 35 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:10 | 00:04:46 |
100 | 10 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:38:11 | 00:04:46 |
101 | 36 | Xavi Chorro Pomares | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:12 | 00:04:46 |
102 | 34 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:38:18 | 00:04:47 |
103 | 35 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:38:26 | 00:04:48 |
104 | 37 | Salva Climent Bataller | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:38:32 | 00:04:49 |
105 | 38 | Ruben Garcia Llopis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:33 | 00:04:49 |
106 | 21 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:38:36 | 00:04:50 |
107 | 39 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:38:36 | 00:04:50 |
108 | 36 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:38:36 | 00:04:50 |
109 | 40 | Jose Luis Lopez Chelet | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:36 | 00:04:50 |
110 | 41 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:38:45 | 00:04:51 |
111 | 22 | Andreu Sirvent Vila | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:38:51 | 00:04:51 |
112 | 42 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:38:56 | 00:04:52 |
113 | 43 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:39:02 | 00:04:53 |
114 | 44 | Agustin Ferrer Fernandez | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:39:02 | 00:04:53 |
115 | 45 | Xavi Cortes Carbonell | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:39:21 | 00:04:55 |
116 | 46 | Vicente Rafael Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:39:23 | 00:04:55 |
117 | 47 | Jose Luis Martinez Garcia | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:39:27 | 00:04:56 |
118 | 11 | Angel Araujo Fernandez | Araujo Sports Team | Veterano C - M | 00:39:49 | 00:04:59 |
119 | 23 | Santi Molto Talens | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:39:51 | 00:04:59 |
120 | 24 | Juan Martinez Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:39:55 | 00:04:59 |
121 | 37 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:40:08 | 00:05:01 |
122 | 25 | Carlos Lopez Rocher | Independiente | Senior - M | 00:40:08 | 00:05:01 |
123 | 38 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:40:09 | 00:05:01 |
124 | 48 | Antonio Copovi Talens | Independiente | Veterano A - M | 00:40:54 | 00:05:07 |
125 | 39 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 00:40:58 | 00:05:07 |
126 | 12 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:07 | 00:05:08 |
127 | 26 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:41:11 | 00:05:09 |
128 | 13 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:41:11 | 00:05:09 |
129 | 27 | Javier Navasquillo Gamiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:41:16 | 00:05:10 |
130 | 49 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:23 | 00:05:10 |
131 | 40 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:41:23 | 00:05:10 |
132 | 41 | Marcos Salas Castro | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:41:34 | 00:05:12 |
133 | 42 | Rafael Sanchis Ferri | Independiente | Veterano B - M | 00:41:37 | 00:05:12 |
134 | 50 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:41:42 | 00:05:13 |
135 | 28 | Juan Carlos Pardo | Independiente | Senior - M | 00:42:01 | 00:05:15 |
136 | 43 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:42:04 | 00:05:16 |
137 | 44 | Sergio Fabregues Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:42:13 | 00:05:17 |
138 | 45 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:42:20 | 00:05:18 |
139 | 46 | Jacinto Parrilla Sanz | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:42:25 | 00:05:18 |
140 | 14 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 00:42:37 | 00:05:20 |
141 | 51 | Sergio Montaner Che | Independiente | Veterano A - M | 00:42:38 | 00:05:20 |
142 | 15 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:42:55 | 00:05:22 |
143 | 47 | Jose Javier Gosp Tortajada | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:42:57 | 00:05:22 |
144 | 48 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:58 | 00:05:22 |
145 | 29 | Sergio Gregori Cubells | Anitin Team | Senior - M | 00:43:04 | 00:05:23 |
146 | 52 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:43:04 | 00:05:23 |
147 | 49 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:43:11 | 00:05:24 |
148 | 53 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:43:17 | 00:05:25 |
149 | 54 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:43:24 | 00:05:26 |
150 | 3 | 20864041m Timor Aparicio | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:43:37 | 00:05:27 |
151 | 55 | Adrian Gavidia Pena | Independiente | Veterano A - M | 00:44:43 | 00:05:35 |
152 | 16 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:44:44 | 00:05:36 |
153 | 56 | Vicente Mora Clemor | Independiente | Veterano A - M | 00:44:47 | 00:05:36 |
154 | 50 | Alberto Llorens Roig | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:51 | 00:05:36 |
155 | 17 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a. Alcasser | Veterano C - M | 00:44:57 | 00:05:37 |
156 | 57 | Antonio Martin Vallejo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 00:45:20 | 00:05:40 |
157 | 18 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:45:23 | 00:05:40 |
158 | 58 | Jose Vicente Sapena Molla | Independiente | Veterano A - M | 00:45:28 | 00:05:41 |
159 | 51 | Miguel Angel Aparicio Calatayud | Independiente | Veterano B - M | 00:45:28 | 00:05:41 |
160 | 19 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:45:39 | 00:05:42 |
161 | 52 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:45:43 | 00:05:43 |
162 | 20 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:46:04 | 00:05:46 |
163 | 30 | Javier Gonzalez Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:46:06 | 00:05:46 |
164 | 59 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:07 | 00:05:46 |
165 | 21 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:46:23 | 00:05:48 |
166 | 31 | Javier Mateu Escola | Independiente | Senior - M | 00:46:33 | 00:05:49 |
167 | 22 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:46:50 | 00:05:51 |
168 | 23 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:47:06 | 00:05:53 |
169 | 24 | Ramon Bernardo Boronat Cruza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:47:15 | 00:05:54 |
170 | 53 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:47:28 | 00:05:56 |
171 | 60 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:47:43 | 00:05:58 |
172 | 25 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:48:19 | 00:06:02 |
173 | 54 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:48:20 | 00:06:02 |
174 | 55 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:49:06 | 00:06:08 |
175 | 61 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:49:44 | 00:06:13 |
176 | 56 | Vicente Molla Milan | Independiente | Veterano B - M | 00:49:47 | 00:06:13 |
177 | 57 | Rafael Sebastia Gomis | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:50:43 | 00:06:20 |
178 | 62 | Raimundo Codina Pedros | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:50:44 | 00:06:20 |
179 | 63 | Juanma Evaristo Palomino | Independiente | Veterano A - M | 00:51:13 | 00:06:24 |
180 | 26 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:51:20 | 00:06:25 |
181 | 58 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:51:47 | 00:06:28 |
182 | 27 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:51:50 | 00:06:29 |
183 | 28 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:52:10 | 00:06:31 |
184 | 59 | Vicente Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:52:18 | 00:06:32 |
185 | 29 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:52:45 | 00:06:36 |
186 | 30 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 00:53:24 | 00:06:40 |
187 | 64 | Agustin Pena Sanz | Triatlo Alginet | Veterano A - M | 00:54:27 | 00:06:48 |
188 | 31 | Andres Penalva Perales | Independiente | Veterano C - M | 00:55:09 | 00:06:54 |
189 | 32 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:55:13 | 00:06:54 |
190 | 33 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 00:56:25 | 00:07:03 |
191 | 34 | Jose Antonio Moratalla De La Calle | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:56:59 | 00:07:07 |
192 | 60 | Jose Miguel Lopez Arjona | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:59:47 | 00:07:28 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:32:41 | 00:04:05 |
2 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:32:47 | 00:04:06 |
3 | 2 | Deseta Abril Sancho | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:33:48 | 00:04:14 |
4 | 1 | Aurora Piqueres Martinez | Independiente | Senior - F | 00:33:52 | 00:04:14 |
5 | 3 | Oreto Martinez Caballero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:34:32 | 00:04:19 |
6 | 2 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:34:43 | 00:04:20 |
7 | 4 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:35:19 | 00:04:25 |
8 | 3 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:35:47 | 00:04:28 |
9 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:36:49 | 00:04:36 |
10 | 5 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 00:37:08 | 00:04:38 |
11 | 6 | Salut Borras Guitart | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:37:56 | 00:04:44 |
12 | 2 | Encarnacio Sayol Lairon | Anitin Team | Veterano B - F | 00:38:07 | 00:04:46 |
13 | 7 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:38:15 | 00:04:47 |
14 | 8 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:38:32 | 00:04:49 |
15 | 9 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:39:13 | 00:04:54 |
16 | 1 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 00:39:18 | 00:04:55 |
17 | 4 | Irene Giner Pons | C.a. Els Llops De Manuel | Senior - F | 00:39:21 | 00:04:55 |
18 | 2 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:40:17 | 00:05:02 |
19 | 3 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:41:03 | 00:05:08 |
20 | 5 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:41:24 | 00:05:10 |
21 | 10 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:42:01 | 00:05:15 |
22 | 4 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:42:33 | 00:05:19 |
23 | 5 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:43:15 | 00:05:24 |
24 | 6 | Mari Carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Veterano B - F | 00:43:17 | 00:05:25 |
25 | 11 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:43:26 | 00:05:26 |
26 | 7 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:43:32 | 00:05:26 |
27 | 12 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:43:40 | 00:05:25 |
28 | 13 | Susana Ortola Pons | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - F | 00:43:46 | 00:05:28 |
29 | 14 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:43:52 | 00:05:29 |
30 | 15 | Maribel Martorell Masia | Independiente | Veterano A - F | 00:44:57 | 00:05:37 |
31 | 16 | Tania Alba Domenech | Independiente | Veterano A - F | 00:45:16 | 00:05:40 |
32 | 6 | Virginia Palop Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:46:07 | 00:05:46 |
33 | 8 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:46:08 | 00:05:46 |
34 | 2 | Ines Gail Ortiz | Triatlo Alginet | Junior - F | 00:46:42 | 00:05:50 |
35 | 3 | Maria Jose Ballester Domingo | Club Atletisme Almussafes | Veterano C - F | 00:46:47 | 00:05:51 |
36 | 9 | Encarna Gastaldo Alapont | Crespo Runners | Veterano B - F | 00:46:49 | 00:05:51 |
37 | 17 | Vero De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:47:43 | 00:05:58 |
38 | 10 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:47:54 | 00:05:59 |
39 | 7 | Rut Ginestar Pau | C.a. Alzira | Senior - F | 00:50:23 | 00:06:18 |
40 | 11 | Lina Sanchis Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:50:42 | 00:06:20 |
41 | 4 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:51:46 | 00:06:28 |
42 | 8 | Grisela Perales Oltra | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:52:10 | 00:06:31 |
43 | 18 | Inma Soria Avellaneda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:52:18 | 00:06:32 |
44 | 5 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 00:55:14 | 00:06:54 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 61 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 00:25:45 (00:03:13) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 13 - 00:29:53 (00:03:44) Ignasi Roig Ripoll => Pts: 14 - 00:29:54 (00:03:44) David Ferragud Ferragud => Pts: 15 - 00:29:57 (00:03:45) Ximo Puig Torres => Pts: 18 - 00:30:38 (00:03:50) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 82 | Ricardo Sisternes Ca => Pts: 5 - 00:28:21 (00:03:33) Adrian Navarro Fortuno => Pts: 7 - 00:29:01 (00:03:38) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 17 - 00:30:23 (00:03:48) Jose Martorell => Pts: 24 - 00:31:45 (00:03:58) Marcel Gonzalez Martinez => Pts: 29 - 00:32:20 (00:04:02) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 133 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 3 - 00:28:07 (00:03:31) Alberto Vidal Perez => Pts: 28 - 00:32:10 (00:04:01) Vicent Alberola Alcover => Pts: 33 - 00:32:31 (00:04:04) Toni Blasco Subiela => Pts: 34 - 00:32:31 (00:04:04) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 35 - 00:32:34 (00:04:04) |
4 | C.a. Els Llops De Manuel | 229 | Rafa Abad => Pts: 4 - 00:28:09 (00:03:31) Vicent Abril Martinez => Pts: 10 - 00:29:23 (00:03:40) David Perez Duce => Pts: 55 - 00:34:29 (00:04:19) Jose Andres Ferrer Ubeda => Pts: 67 - 00:35:45 (00:04:28) David Gimenez Frances => Pts: 93 - 00:37:34 (00:04:42) |
5 | Anitin Team | 238 | Victor Martinez Richart => Pts: 6 - 00:28:44 (00:03:36) Emilio Jose Aparici Hernandez => Pts: 36 - 00:32:38 (00:04:05) Alberto Saez Galdon => Pts: 38 - 00:32:51 (00:04:06) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 52 - 00:34:24 (00:04:18) Jorge Vilar Abad => Pts: 106 - 00:38:36 (00:04:50) |
6 | C.a. Carcaixent | 275 | Daniel Lopez Cuenca => Pts: 32 - 00:32:31 (00:04:04) Simon Barber Felis => Pts: 46 - 00:34:14 (00:04:17) Vicente Pons Navarro => Pts: 63 - 00:35:37 (00:04:27) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 64 - 00:35:41 (00:04:28) Rafael Lopez Ferrer => Pts: 70 - 00:35:48 (00:04:28) |
7 | Atletisme Alginet | 372 | Raul Bosch Nadal => Pts: 47 - 00:34:15 (00:04:17) Jose Exposito Canas => Pts: 57 - 00:34:57 (00:04:22) Eduardo Sanchis Martin => Pts: 66 - 00:35:41 (00:04:28) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 76 - 00:36:17 (00:04:32) Jose Ortuno Ausina => Pts: 126 - 00:41:07 (00:05:08) |
8 | C.a. Alzira | 408 | Ivan Gandia Bernia => Pts: 27 - 00:32:07 (00:04:01) Daniel Gandia Vila => Pts: 31 - 00:32:25 (00:04:03) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 56 - 00:34:38 (00:04:20) Juan Armada Blanco => Pts: 103 - 00:38:26 (00:04:48) Jose Antonio Moratalla De La Calle => Pts: 191 - 00:56:59 (00:07:07) |
9 | C.a. L´alcudia | 416 | Ricardo Granero Tormo => Pts: 58 - 00:35:00 (00:04:22) Rafael Solves Ribes => Pts: 87 - 00:37:04 (00:04:38) Jesus Pastor Rebato => Pts: 88 - 00:37:15 (00:04:39) L => Pts: 89 - 00:37:15 (00:04:39) Mariano Pascual Aguado => Pts: 94 - 00:37:46 (00:04:43) |
10 | C.a. La Rabosa | 517 | Jose Vicente Belenguer Viton => Pts: 39 - 00:33:05 (00:04:08) Javier Lujan Fuentes => Pts: 113 - 00:39:02 (00:04:53) Agustin Ferrer Fernandez => Pts: 114 - 00:39:02 (00:04:53) Jose Luis Martinez Garcia => Pts: 117 - 00:39:27 (00:04:56) Julian Delgado Sanz => Pts: 134 - 00:41:42 (00:05:13) |
11 | C.a. Tortuga Algemesi | 725 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 79 - 00:36:33 (00:04:34) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 142 - 00:42:55 (00:05:22) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 162 - 00:46:04 (00:05:46) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 167 - 00:46:50 (00:05:51) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 175 - 00:49:44 (00:06:13) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 9 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 1 - 00:32:41 (00:04:05) Alina Teodora Gabor => Pts: 2 - 00:32:47 (00:04:06) Reyes Moreno Barbera => Pts: 6 - 00:34:43 (00:04:20) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 16 | Deseta Abril Sancho => Pts: 3 - 00:33:48 (00:04:14) Oreto Martinez Caballero => Pts: 5 - 00:34:32 (00:04:19) Alba Ausina Roman => Pts: 8 - 00:35:47 (00:04:28) |
3 | C.a. Carcaixent | 46 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 13 - 00:38:15 (00:04:47) Cristina Catalan Pla => Pts: 15 - 00:39:13 (00:04:54) M Lorente Torres => Pts: 18 - 00:40:17 (00:05:02) |
4 | Anitin Team | 47 | Mari Angeles Gimenez De Pedro => Pts: 10 - 00:37:08 (00:04:38) Encarnacio Sayol Lairon => Pts: 12 - 00:38:07 (00:04:46) Maria Dolores Gutierrez Garcia => Pts: 25 - 00:43:26 (00:05:26) |
5 | C.a. Els Coixos De Carlet | 69 | Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 9 - 00:36:49 (00:04:36) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 20 - 00:41:24 (00:05:10) Lina Sanchis Lorente => Pts: 40 - 00:50:42 (00:06:20) |
6 | Santjorunners | 80 | Neus Llopis Pascual => Pts: 19 - 00:41:03 (00:05:08) Mari Carmen Martinez Mongort => Pts: 24 - 00:43:17 (00:05:25) Vero De La Torre Isern => Pts: 37 - 00:47:43 (00:05:58) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Benjamin - M | 00:01:50 | 00:03:20 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:01:57 | 00:03:33 |
3 | 3 | Marc Delgado Alcazar | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:02:06 | 00:03:49 |
4 | 4 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:02:08 | 00:03:53 |
5 | 5 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjamin - M | 00:02:09 | 00:03:55 |
6 | 6 | Raul Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:02:10 | 00:03:56 |
7 | 7 | Victor Rosa Roig | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:02:11 | 00:03:58 |
8 | 8 | Arnau Chilet Santos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Benjamin - M | 00:02:26 | 00:04:25 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Iris Moscardo Sangil | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:02:02 | 00:03:42 |
2 | 2 | Angela Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:04 | 00:03:45 |
3 | 3 | Adriana Gonzalez Zacares | Independiente | Benjamin - F | 00:02:05 | 00:03:47 |
4 | 4 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:11 | 00:03:58 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Esteve Castera | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:03:55 | 00:03:35 |
2 | 2 | Ferran Reig I Penad | Independiente | Alevin - M | 00:03:57 | 00:03:35 |
3 | 3 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:04:02 | 00:03:40 |
4 | 4 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:04:07 | 00:03:45 |
5 | 5 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Alevin - M | 00:04:35 | 00:04:10 |
6 | 6 | Daniel Gonzalez Zacares | Independiente | Alevin - M | 00:04:55 | 00:04:28 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Meriel Lujan Monerri | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:03:56 | 00:03:35 |
2 | 2 | Sandra Mart | Els Caragolets Valencia | Alevin - F | 00:04:07 | 00:03:45 |
3 | 3 | Valeria Ferrer Climent | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:27 | 00:04:03 |
4 | 4 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Alevin - F | 00:04:37 | 00:04:12 |
5 | 5 | Angela Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:46 | 00:04:20 |
6 | 6 | Maria Regal Ros | Independiente | Alevin - F | 00:05:11 | 00:04:43 |
7 | 7 | Azucena Pascual Lopez | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:06:05 | 00:05:32 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Adrian Moscardo Munoz | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:05:46 | 00:03:30 |
2 | 2 | Diego Lledo Diaz | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:05:57 | 00:03:36 |
3 | 3 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:06:13 | 00:03:46 |
4 | 4 | Alejandro Mart | Els Caragolets Valencia | Infantil - M | 00:06:47 | 00:04:07 |
5 | 5 | Bryan Sebastia Cuisinier | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - M | 00:06:56 | 00:04:12 |
6 | 6 | Alex Pla Martorell | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:07:15 | 00:04:24 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Gil Vidagany | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:06:20 | 00:03:50 |
2 | 2 | Miriam Penarrocha Cervero | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:06:43 | 00:04:04 |
3 | 3 | Lara Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:07:23 | 00:04:28 |
4 | 4 | Joana Marti Malonda | Independiente | Infantil - F | 00:08:12 | 00:04:58 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jesus Aranda Exposito | C.a. La Rabosa | Cadet - M | 00:07:10 | 00:03:15 |
2 | 2 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:17 | 00:03:19 |
3 | 3 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:07:43 | 00:03:30 |
4 | 4 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:08:15 | 00:03:45 |
5 | 5 | Toni Sancho Climent | C. A. Canals | Cadet - M | 00:08:24 | 00:03:49 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Judith Iniguez Martinez | S.d. Correcaminos | Cadet - F | 00:09:03 | 00:04:07 |
2 | 2 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:09:17 | 00:04:13 |
3 | 3 | Claudia Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Cadet - F | 00:09:32 | 00:04:20 |
4 | 4 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:09:40 | 00:04:24 |
5 | 5 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:09:46 | 00:04:26 |
6 | 6 | Laia Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:10:26 | 00:04:45 |