V 10K Benimodo
21/04/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Salvador Crespo Romera | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:32:25 | 00:03:14 |
2 | 2 | Alejandro Tormo Velasco | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:34 | 00:03:15 |
3 | 1 | Poli Limia Saus | Crespo Runners | Senior - M | 00:34:13 | 00:03:25 |
4 | 3 | Sergio Rosell Sanchez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:34:16 | 00:03:26 |
5 | 2 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:34:21 | 00:03:26 |
6 | 4 | Joaquin Badenes Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:25 | 00:03:26 |
7 | 5 | Agustin Gomez Valinas | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:30 | 00:03:27 |
8 | 6 | Fernando Dominguez Gimeno | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:36 | 00:03:28 |
9 | 7 | David Blay Martinez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:34:36 | 00:03:28 |
10 | 1 | Juan Del Alamo Quilis | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:34:44 | 00:03:28 |
11 | 3 | Aitor Tortosa Tortosa | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:34:55 | 00:03:30 |
12 | 8 | Atmane Laghouf | Independiente | Veterano A - M | 00:34:59 | 00:03:30 |
13 | 4 | Mohamed Salmi El Ouali | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:13 | 00:03:31 |
14 | 9 | Salvador Martorell Cuco | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:18 | 00:03:32 |
15 | 5 | Josep Forquet Domenech | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:35:29 | 00:03:33 |
16 | 10 | Adelino Pastrana Pavia | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:35:33 | 00:03:33 |
17 | 11 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:35:35 | 00:03:34 |
18 | 1 | Joan Matoses I Granell | Crespo Runners | Junior - M | 00:35:36 | 00:03:34 |
19 | 12 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:35:49 | 00:03:35 |
20 | 13 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:35:52 | 00:03:35 |
21 | 6 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:56 | 00:03:36 |
22 | 14 | Claudio Moreno Agut | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 00:35:59 | 00:03:36 |
23 | 7 | Lluis Cebolla Puig | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:36:00 | 00:03:36 |
24 | 8 | Alvaro Sabater Ramirez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:36:09 | 00:03:37 |
25 | 15 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:36:11 | 00:03:37 |
26 | 2 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:36:12 | 00:03:37 |
27 | 16 | Vicente Ramon Belda Vila | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:15 | 00:03:38 |
28 | 17 | Ricardo Sisternes Ca | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:20 | 00:03:38 |
29 | 18 | Ricardo Langa Pascual | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:42 | 00:03:40 |
30 | 9 | Carlos Gerico Gomez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:36:43 | 00:03:40 |
31 | 10 | Diego Gomez Ausina | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:37:17 | 00:03:44 |
32 | 19 | Xavi Marti Gomez | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:37:21 | 00:03:44 |
33 | 20 | Jaime Sanchis Flores | Independiente | Veterano A - M | 00:37:25 | 00:03:44 |
34 | 11 | Albert Navarro Saavedra | C.a. La Costera | Senior - M | 00:37:30 | 00:03:45 |
35 | 2 | Victor Martinez Richart | Riberfire & Rickysporteam | Junior - M | 00:37:39 | 00:03:46 |
36 | 21 | Sergi Parra Ruiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:45 | 00:03:46 |
37 | 12 | David Hernandez Diaz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:37:47 | 00:03:47 |
38 | 22 | Pau Inglada Jimenez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:37:47 | 00:03:47 |
39 | 3 | Roberto Aparici Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:37:47 | 00:03:47 |
40 | 23 | Agustin Roig Gomis | C.a.guadassuar Maskokotas | Veterano A - M | 00:37:51 | 00:03:47 |
41 | 24 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:55 | 00:03:48 |
42 | 13 | Carlos Monton Verdu | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:38:02 | 00:03:48 |
43 | 25 | Paco Salvador Moreno | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:03 | 00:03:48 |
44 | 26 | Rafael Fita Morales | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:14 | 00:03:49 |
45 | 14 | Alejandro Sanz Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:38:22 | 00:03:50 |
46 | 27 | Ruben Goig Ribero | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:23 | 00:03:50 |
47 | 15 | Ricardo Artigau Hilario | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
48 | 16 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:38:44 | 00:03:52 |
49 | 28 | Diego Almellones Cruz | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:49 | 00:03:53 |
50 | 4 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:39:01 | 00:03:54 |
51 | 17 | Antonio Moreno Ferrer | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:39:04 | 00:03:54 |
52 | 18 | Andreu Garcia Artes | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:39:05 | 00:03:54 |
53 | 19 | Victor Bueno Roman | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:39:15 | 00:03:56 |
54 | 29 | Vicente Samper Rivas | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:39:19 | 00:03:56 |
55 | 1 | Jesus Gavila Minana | C.a. Daimus Tecnoesport | Veterano C - M | 00:39:25 | 00:03:56 |
56 | 20 | Ramon Martinez Ramos | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:39:29 | 00:03:57 |
57 | 30 | Rafa Landete Crespo | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:39:30 | 00:03:57 |
58 | 21 | Salva Alemany Sanchis | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
59 | 22 | Angel Torres Pi | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:39:34 | 00:03:57 |
60 | 31 | Alex Valls Benavent | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:39:41 | 00:03:58 |
61 | 32 | Guillermo Minguez Cuenca | C.d. Vallivana | Veterano A - M | 00:39:46 | 00:03:59 |
62 | 5 | Manuel Pallas Momparler | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:39:46 | 00:03:59 |
63 | 6 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:39:47 | 00:03:59 |
64 | 33 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:39:50 | 00:03:59 |
65 | 7 | Jaime Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:04 | 00:04:00 |
66 | 34 | Daniel Lopez Cuenca | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:40:09 | 00:04:01 |
67 | 8 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
68 | 23 | Paco Bosch Bosch | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:40:11 | 00:04:01 |
69 | 9 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:12 | 00:04:01 |
70 | 24 | Javi Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:40:23 | 00:04:02 |
71 | 25 | Gabriel Pedros | Crespo Runners | Senior - M | 00:40:24 | 00:04:02 |
72 | 2 | Juan Miguel Sangil Sala | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:40:25 | 00:04:02 |
73 | 35 | Gaspar Roig Vendrell | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:40:26 | 00:04:03 |
74 | 10 | Juan Pla Vila | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:40:35 | 00:04:04 |
75 | 36 | Raul Soler Barbera | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:40:35 | 00:04:04 |
76 | 3 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:40:44 | 00:04:04 |
77 | 11 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:40:45 | 00:04:04 |
78 | 37 | Maria Trescoli Arnandis | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:40:45 | 00:04:04 |
79 | 38 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:40:47 | 00:04:05 |
80 | 39 | Cristian Sanz Garcia | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:40:48 | 00:04:05 |
81 | 12 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:40:49 | 00:04:05 |
82 | 40 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:40:49 | 00:04:05 |
83 | 4 | Pepe Linares Egea | C.a. Sollana | Veterano C - M | 00:40:51 | 00:04:05 |
84 | 13 | David Vaya Cucatella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:41:01 | 00:04:06 |
85 | 14 | Arcadi Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:41:12 | 00:04:07 |
86 | 15 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:41:14 | 00:04:07 |
87 | 5 | Rafa Escobar Beneyto | Riberfire & Rickysporteam | Veterano C - M | 00:41:17 | 00:04:08 |
88 | 26 | Victor Garcia Vazquez | C.c. A Peu Pla | Senior - M | 00:41:20 | 00:04:08 |
89 | 6 | Vicente Vidrier Gonzalez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:41:21 | 00:04:08 |
90 | 41 | Antonio Chaveli Ruiz | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:41:34 | 00:04:09 |
91 | 27 | Paco Sanchez Vidal | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:41:37 | 00:04:10 |
92 | 3 | Eric Martinez Richart | Riberfire & Rickysporteam | Junior - M | 00:41:43 | 00:04:10 |
93 | 42 | Alvaro Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:41:44 | 00:04:10 |
94 | 7 | Ricardo Granero Tormo | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:41:46 | 00:04:11 |
95 | 8 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:41:54 | 00:04:11 |
96 | 28 | Pablo Perez Frances | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
97 | 9 | Juan Cepeda Calatayud | Riberfire & Rickysporteam | Veterano C - M | 00:42:10 | 00:04:13 |
98 | 43 | David Esteban Gonzalez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:42:12 | 00:04:13 |
99 | 29 | Jorge Rafael Soro Domenech | C.a. Ajos-xativa | Senior - M | 00:42:20 | 00:04:14 |
100 | 44 | Enric Balaguer Navarro | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:22 | 00:04:14 |
101 | 45 | Pascual Andres Aguado | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
102 | 46 | David Femenia Oliver | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
103 | 16 | Ricardo Ull Solaz | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
104 | 17 | Miguel Angel Navarro Martin | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
105 | 30 | Rafael Balaguer Llop | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:42:24 | 00:04:14 |
106 | 47 | Fermin Gimenez Cardona | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
107 | 48 | Juan Carlos Izquierdo Lopez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:42:31 | 00:04:15 |
108 | 31 | Alvaro Pedro Tudela | C.a. La Rabosa | Senior - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
109 | 18 | Juan Luis Recuero Almaraz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:42:34 | 00:04:15 |
110 | 49 | Jose Burch | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:42:38 | 00:04:16 |
111 | 50 | Llorenc Calatayud Montoro | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 00:42:40 | 00:04:16 |
112 | 19 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:42:40 | 00:04:16 |
113 | 51 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:42:45 | 00:04:16 |
114 | 32 | Guillermo Vidallach Castells | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:42:45 | 00:04:16 |
115 | 20 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:42:48 | 00:04:17 |
116 | 21 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:42:51 | 00:04:17 |
117 | 52 | Vicente Alemany Rodrigo | Independiente | Veterano A - M | 00:42:53 | 00:04:17 |
118 | 53 | David Soler Garrido | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:57 | 00:04:18 |
119 | 22 | Vicent Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
120 | 54 | Salva Garcia Navarro | Independiente | Veterano A - M | 00:43:15 | 00:04:20 |
121 | 55 | Jeronimo Marco Mata | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
122 | 56 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:43:17 | 00:04:20 |
123 | 57 | Joan Grau Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:43:17 | 00:04:20 |
124 | 58 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:18 | 00:04:20 |
125 | 23 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:43:19 | 00:04:20 |
126 | 59 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano A - M | 00:43:25 | 00:04:20 |
127 | 10 | Antonio Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
128 | 24 | Enrique Vanaclocha Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:43:49 | 00:04:23 |
129 | 33 | Enrique Climent Rosello | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:43:52 | 00:04:23 |
130 | 34 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
131 | 25 | Agusti Silvestre Belda | Independiente | Veterano B - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
132 | 11 | Mariano Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:44:06 | 00:04:25 |
133 | 12 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:44:08 | 00:04:25 |
134 | 60 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:44:10 | 00:04:25 |
135 | 61 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
136 | 26 | Cesar Vanaclocha Camison | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
137 | 62 | Javier Latorre Bellver | Independiente | Veterano A - M | 00:44:19 | 00:04:26 |
138 | 27 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:44:20 | 00:04:26 |
139 | 35 | Alejandro Sala Buitrago | Independiente | Senior - M | 00:44:21 | 00:04:26 |
140 | 63 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:22 | 00:04:26 |
141 | 36 | Rafael Lopez Ferrer | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:44:24 | 00:04:26 |
142 | 64 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:44:40 | 00:04:28 |
143 | 65 | Sergi Alves | La Polseguera D´alcantera | Veterano A - M | 00:44:44 | 00:04:28 |
144 | 37 | Bernardo Perucho Ramon | Almirunning Cullera | Senior - M | 00:44:46 | 00:04:29 |
145 | 66 | Carlos Sanchis Sanchis | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:44:48 | 00:04:29 |
146 | 67 | Santos Rubio Lopez | C.a. Almussafes | Veterano A - M | 00:44:50 | 00:04:29 |
147 | 68 | Javier Gorba Oliver | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
148 | 69 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:44:54 | 00:04:29 |
149 | 70 | Vicente Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:44:55 | 00:04:30 |
150 | 71 | Francisco Perez Marin | Gomez Madrid Kangurs | Veterano A - M | 00:44:59 | 00:04:30 |
151 | 72 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
152 | 73 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:45:05 | 00:04:30 |
153 | 74 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:45:07 | 00:04:31 |
154 | 38 | David Camarena Puig | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
155 | 75 | Vicente Tudela Rojas | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
156 | 28 | Enrique Salom Segui | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:45:11 | 00:04:31 |
157 | 13 | Xavier Richart Soriano | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:45:13 | 00:04:31 |
158 | 76 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:16 | 00:04:32 |
159 | 77 | Rafael Mendoza Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
160 | 29 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
161 | 78 | Jovi Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
162 | 30 | Juan Enrique Ribes Buendia | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:45:20 | 00:04:32 |
163 | 79 | Francisco Jose Lucas Hernandez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:45:39 | 00:04:34 |
164 | 31 | Carlos Montalva Monsalve | Riberfire & Rickysporteam | Veterano B - M | 00:45:41 | 00:04:34 |
165 | 80 | Marino Blay Pardo | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:45:42 | 00:04:34 |
166 | 32 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:47 | 00:04:35 |
167 | 81 | Jose Luis Lopez Chelet | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:45:47 | 00:04:35 |
168 | 33 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:47 | 00:04:35 |
169 | 82 | Alvaro Alonso Chartier | Kenya Pa Sopar | Veterano A - M | 00:45:56 | 00:04:36 |
170 | 83 | Salvador Limorti Climent | C.a. Silla | Veterano A - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
171 | 14 | Enrique Alcover Alcover | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:46:06 | 00:04:37 |
172 | 84 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:08 | 00:04:37 |
173 | 34 | Jose Enrique Quiles Daras | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:46:08 | 00:04:37 |
174 | 35 | Cristofol Rodrigo | C.c. A Peu Pla | Veterano B - M | 00:46:15 | 00:04:38 |
175 | 15 | Xavier Rodrigo | C.c. A Peu Pla | Veterano C - M | 00:46:16 | 00:04:38 |
176 | 85 | Agustin Pe | Triatlo Alginet | Veterano A - M | 00:46:20 | 00:04:38 |
177 | 36 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
178 | 86 | Marcos Salas Castro | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
179 | 87 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
180 | 37 | Jose Vte Peris Devesa | Independiente | Veterano B - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
181 | 88 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:46:23 | 00:04:38 |
182 | 39 | Marcel Gonzalez Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:46:26 | 00:04:39 |
183 | 89 | Fernando Moya Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:46:39 | 00:04:40 |
184 | 90 | Miguel Angel Villalba Oltra | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:49 | 00:04:41 |
185 | 38 | Nardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:56 | 00:04:42 |
186 | 39 | Felipe Tormos Oliver | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:56 | 00:04:42 |
187 | 40 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:46:58 | 00:04:42 |
188 | 4 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:47:00 | 00:04:42 |
189 | 91 | Antonio Plaza Leon | Independiente | Veterano A - M | 00:47:04 | 00:04:42 |
190 | 92 | Dani Ambrosio Mari | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:47:06 | 00:04:43 |
191 | 41 | Luis Hervas Domingo | C.a.guadassuar Maskokotas | Veterano B - M | 00:47:10 | 00:04:43 |
192 | 93 | Jere Clavier Suner | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:47:13 | 00:04:43 |
193 | 94 | Vicente Nogues Lluch | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:14 | 00:04:42 |
194 | 95 | Andres Vallarin Serres | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:15 | 00:04:44 |
195 | 96 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:47:17 | 00:04:44 |
196 | 97 | Jose Ginette Olba | Independiente | Veterano A - M | 00:47:17 | 00:04:44 |
197 | 16 | Fernando Fayos Casesnoves | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:47:20 | 00:04:44 |
198 | 42 | Julian Sanz Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:47:22 | 00:04:44 |
199 | 17 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:47:24 | 00:04:44 |
200 | 40 | Jose David Talon Salvador | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:47:26 | 00:04:45 |
201 | 18 | Juan Carlos Daras Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:47:29 | 00:04:45 |
202 | 43 | Jose Mico Vaya | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:47:30 | 00:04:45 |
203 | 98 | Alex Garcia Portell | Independiente | Veterano A - M | 00:47:31 | 00:04:45 |
204 | 44 | Francisco Valle Algarra | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:47:34 | 00:04:45 |
205 | 99 | Sergio Pradas Perez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:47:34 | 00:04:45 |
206 | 41 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Senior - M | 00:47:43 | 00:04:46 |
207 | 5 | Oscar Asins Satorres | Ce Rantelles Almussafes | Junior - M | 00:48:02 | 00:04:48 |
208 | 19 | Marcial Moreno Montoro | C.c. A Peu Pla | Veterano C - M | 00:48:04 | 00:04:48 |
209 | 45 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:48:07 | 00:04:49 |
210 | 46 | Jose Miguel Munoz Beltran | Independiente | Veterano B - M | 00:48:07 | 00:04:49 |
211 | 100 | Vicente Palmero Algarra | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:48:08 | 00:04:49 |
212 | 6 | Juan Giner Folques | Independiente | Junior - M | 00:48:11 | 00:04:49 |
213 | 42 | Carles Penalva Huerta | The Kenyan Urban Way | Senior - M | 00:48:13 | 00:04:49 |
214 | 47 | Alvar Lopez Alos | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:48:14 | 00:04:49 |
215 | 101 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:48:15 | 00:04:50 |
216 | 48 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:48:19 | 00:04:50 |
217 | 43 | Robert Sanchis Nogues | Riberfire & Rickysporteam | Senior - M | 00:48:20 | 00:04:50 |
218 | 20 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:48:23 | 00:04:50 |
219 | 21 | Ramon Estrada Oltra | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:48:34 | 00:04:51 |
220 | 102 | Jordi Vercher Cabanes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:48:36 | 00:04:52 |
221 | 22 | Antonio Zornoza Ortega | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:48:44 | 00:04:52 |
222 | 49 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:44 | 00:04:52 |
223 | 103 | Manuel Canada Heras | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:48:54 | 00:04:53 |
224 | 44 | Javier Colomer Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:48:55 | 00:04:54 |
225 | 50 | Jose Javier Gosp Tortajada | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:48:56 | 00:04:54 |
226 | 45 | Alfonso Fabrich Marin | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:48:59 | 00:04:54 |
227 | 51 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:49:04 | 00:04:54 |
228 | 52 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:49:04 | 00:04:54 |
229 | 53 | Jose Eulogio Beferull Serrano | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:49:36 | 00:04:58 |
230 | 46 | German Giner Esteve | Tritons Albalat | Senior - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
231 | 23 | Pepe Galan Cerver | Independiente | Veterano C - M | 00:49:47 | 00:04:59 |
232 | 104 | Salva Mata Navarro | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:50:06 | 00:05:01 |
233 | 105 | Oscar Figueres Cuevas | Independiente | Veterano A - M | 00:50:08 | 00:05:01 |
234 | 24 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:50:10 | 00:05:01 |
235 | 106 | Jorge Iborra Tafaner | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:50:15 | 00:05:02 |
236 | 54 | Ximo Palop Vendrell | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:50:15 | 00:05:02 |
237 | 107 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:50:16 | 00:05:02 |
238 | 108 | Ferran Andres Julio | Independiente | Veterano A - M | 00:50:23 | 00:05:02 |
239 | 55 | Alberto Llorens Roig | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:50:58 | 00:05:06 |
240 | 109 | David Sanchez Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:51:14 | 00:05:07 |
241 | 56 | P Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:25 | 00:05:08 |
242 | 57 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:51:28 | 00:05:09 |
243 | 110 | Luis Navidad Mendoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:51:34 | 00:05:09 |
244 | 47 | Juan Martinez Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:51:39 | 00:05:10 |
245 | 111 | Andres Font Vicente | Independiente | Veterano A - M | 00:51:43 | 00:05:10 |
246 | 58 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:51:48 | 00:05:11 |
247 | 59 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:51:53 | 00:05:11 |
248 | 60 | Vicente Cambres Fortea | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:51:59 | 00:05:12 |
249 | 61 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:52:16 | 00:05:14 |
250 | 62 | Jose Ramon Lledo | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:52:17 | 00:05:14 |
251 | 63 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:52:25 | 00:05:14 |
252 | 112 | Carlos Enguix Magraner | C.t. Alzira | Veterano A - M | 00:52:31 | 00:05:15 |
253 | 113 | Jose Varela Cabanes | C.a. Xativa | Veterano A - M | 00:52:54 | 00:05:17 |
254 | 25 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:52:59 | 00:05:18 |
255 | 114 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:53:17 | 00:05:20 |
256 | 64 | Miguel Martorell Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:53:27 | 00:05:21 |
257 | 65 | Jaume Cerros Hervas | Independiente | Veterano B - M | 00:53:37 | 00:05:22 |
258 | 115 | Bernardo Llopis Chorda | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
259 | 66 | Gabriel Mocanu | Independiente | Veterano B - M | 00:53:48 | 00:05:23 |
260 | 67 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:53:55 | 00:05:24 |
261 | 26 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:54:00 | 00:05:24 |
262 | 48 | Eduardo Higon Galiana | Independiente | Senior - M | 00:54:15 | 00:05:26 |
263 | 68 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:29 | 00:05:27 |
264 | 27 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:30 | 00:05:27 |
265 | 49 | Jose Miguel Algarra Gil | C.e. La Porte Fresca | Senior - M | 00:54:31 | 00:05:27 |
266 | 69 | Jose Lopez Estero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:36 | 00:05:28 |
267 | 116 | Antonio Copovi Talens | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:54:49 | 00:05:29 |
268 | 70 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:54:56 | 00:05:30 |
269 | 28 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:55:01 | 00:05:30 |
270 | 71 | Luis Arnandis Bria | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:55:02 | 00:05:30 |
271 | 29 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a Alcasser | Veterano C - M | 00:55:11 | 00:05:31 |
272 | 50 | Rafael Rosello Raga | Independiente | Senior - M | 00:55:12 | 00:05:31 |
273 | 117 | Jorge Victoria Andreu | Amunt Avall Torrent | Veterano A - M | 00:55:36 | 00:05:34 |
274 | 30 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:55:38 | 00:05:34 |
275 | 31 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:55:44 | 00:05:34 |
276 | 118 | Raul Monte Diaz | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:55:46 | 00:05:35 |
277 | 72 | Antonio Gordo Martinez | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:56:12 | 00:05:37 |
278 | 32 | Vicente Donat Aroca | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:56:13 | 00:05:37 |
279 | 119 | Daniel Miguel Cumplido Mira | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:56:16 | 00:05:38 |
280 | 73 | Satur Roses Navarro | C.a Alcasser | Veterano B - M | 00:56:43 | 00:05:40 |
281 | 33 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:56:54 | 00:05:41 |
282 | 74 | Carlos Borges Saiz | Independiente | Veterano B - M | 00:57:23 | 00:05:44 |
283 | 75 | Jose Emilio Enguix Barbera | Independiente | Veterano B - M | 00:57:23 | 00:05:44 |
284 | 34 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:57:24 | 00:05:44 |
285 | 76 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:58:16 | 00:05:50 |
286 | 120 | Francisco Javier Saiz Perez | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:58:17 | 00:05:50 |
287 | 77 | Abelardo Iborra Hernandez | C.a Alcasser | Veterano B - M | 00:59:13 | 00:05:55 |
288 | 121 | Andreu Piqueras Vallet | Independiente | Veterano A - M | 00:59:31 | 00:05:57 |
289 | 122 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:59:39 | 00:05:58 |
290 | 78 | Jose Lucas Garcia Monllor | Club Multiesport El Castellet | Veterano B - M | 00:59:54 | 00:05:59 |
291 | 79 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:59:54 | 00:05:59 |
292 | 35 | Juan Bautista Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:00:21 | 00:06:02 |
293 | 36 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:01:21 | 00:06:08 |
294 | 37 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 01:01:26 | 00:06:09 |
295 | 38 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 01:01:27 | 00:06:09 |
296 | 51 | David Perez Puig | Independiente | Senior - M | 01:01:44 | 00:06:10 |
297 | 39 | Emilio Juan Giner | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:02:12 | 00:06:13 |
298 | 40 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:05:10 | 00:06:31 |
299 | 80 | Vicente Tortosa Torrew | Independiente | Veterano B - M | 01:05:23 | 00:06:32 |
300 | 52 | Carlos Roig Albors | Independiente | Senior - M | 01:08:50 | 00:06:53 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Alberola Catala | Crespo Runners | Senior - F | 00:39:43 | 00:03:58 |
2 | 1 | Maria Pilar Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:40:58 | 00:04:06 |
3 | 2 | Paula Campillo Tena | Crespo Runners | Senior - F | 00:41:38 | 00:04:10 |
4 | 2 | Mjose Lopez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 00:41:56 | 00:04:12 |
5 | 3 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:42:19 | 00:04:14 |
6 | 3 | Lina Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:43:31 | 00:04:21 |
7 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:43:31 | 00:04:21 |
8 | 4 | Aurora Piqueres Martinez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 00:44:05 | 00:04:24 |
9 | 2 | Cristina Chorro Richard | C.a. L´alcudia | Veterano B - F | 00:45:25 | 00:04:32 |
10 | 5 | Laura Cambronero Lacasa | Crespo Runners | Senior - F | 00:45:45 | 00:04:34 |
11 | 6 | Reyes Moreno Barber | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:46:01 | 00:04:36 |
12 | 7 | Carla Franco Alandes | The Kenyan Urban Way | Senior - F | 00:46:05 | 00:04:36 |
13 | 3 | Soledad Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano B - F | 00:46:25 | 00:04:38 |
14 | 4 | Yolanda Gallego Ballester | C.a.guadassuar Maskokotas | Veterano A - F | 00:46:35 | 00:04:40 |
15 | 4 | Esmeralda Mont Puchades | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:46:45 | 00:04:40 |
16 | 5 | Constantina Zarescu | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 00:46:47 | 00:04:41 |
17 | 5 | Mªpaz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - F | 00:47:38 | 00:04:46 |
18 | 6 | Nadia Crisan | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - F | 00:47:50 | 00:04:47 |
19 | 1 | Alina Teodora Gabor | C.e. La Porte Fresca | Junior - F | 00:47:50 | 00:04:47 |
20 | 6 | Linda Siby Noriega Rodriguez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:48:04 | 00:04:48 |
21 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:48:14 | 00:04:49 |
22 | 7 | Silvia Garcia Vercher | Independiente | Veterano A - F | 00:48:29 | 00:04:51 |
23 | 8 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:48:45 | 00:04:52 |
24 | 8 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:48:53 | 00:04:53 |
25 | 7 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:48:59 | 00:04:54 |
26 | 9 | Laura Casp Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:49:14 | 00:04:55 |
27 | 9 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:49:48 | 00:04:59 |
28 | 10 | Empar Casp Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:49:53 | 00:04:59 |
29 | 10 | Anna Estrada Tarrago | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:51:15 | 00:05:08 |
30 | 8 | Susi Vicedo Minana | Independiente | Veterano B - F | 00:51:17 | 00:05:08 |
31 | 11 | Celia Moreno Cucala | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:52:01 | 00:05:12 |
32 | 2 | Angeles Boj Peris | Crespo Runners | Veterano C - F | 00:52:02 | 00:05:12 |
33 | 9 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:52:04 | 00:05:12 |
34 | 3 | Concha Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:52:25 | 00:05:14 |
35 | 11 | Amparo Pons Pons | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:52:38 | 00:05:16 |
36 | 12 | Anna Vanaclocha Gonzalez | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:53:19 | 00:05:20 |
37 | 12 | Cristina Bedmar Villa | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:53:19 | 00:05:20 |
38 | 10 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:53:20 | 00:05:20 |
39 | 4 | Angels Gonzalez Serrano | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:53:20 | 00:05:20 |
40 | 13 | Vicen Alemany Soler | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - F | 00:53:28 | 00:05:21 |
41 | 14 | Rebeca Almi | Almirunning Cullera | Veterano A - F | 00:53:39 | 00:05:22 |
42 | 13 | Maria Valles Pastor | Independiente | Senior - F | 00:54:16 | 00:05:26 |
43 | 14 | Reyes Molina Martinez | Almirunning Cullera | Senior - F | 00:54:46 | 00:05:29 |
44 | 11 | Maria Jose Font Arevalo | Almirunning Cullera | Veterano B - F | 00:54:46 | 00:05:29 |
45 | 5 | Maria Jose Ballester Domingo | C.a. Almussafes | Veterano C - F | 00:55:06 | 00:05:31 |
46 | 15 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:55:37 | 00:05:34 |
47 | 16 | Ana Maria Piera Borderia | Independiente | Veterano A - F | 00:55:44 | 00:05:34 |
48 | 12 | Maria Jesus Rosa Alepuz | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 00:55:46 | 00:05:35 |
49 | 13 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:55:51 | 00:05:35 |
50 | 15 | Virginia Palop Lopez | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 00:56:31 | 00:05:39 |
51 | 17 | Cristina Lucas Hernandez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 00:56:31 | 00:05:39 |
52 | 18 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:56:38 | 00:05:40 |
53 | 19 | Loles Canet Viudez | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 00:56:48 | 00:05:41 |
54 | 14 | Silvia Latorre Bellver | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 00:56:49 | 00:05:41 |
55 | 20 | Rosa Camarena Banuls | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - F | 00:57:43 | 00:05:46 |
56 | 21 | Maria Angeles Arribas Aleixos | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 00:58:16 | 00:05:50 |
57 | 15 | Remei Martinez Rosaleny | C.t. Trivoltors Alcasser | Veterano B - F | 00:59:12 | 00:05:55 |
58 | 16 | Yolanda Martinez Gimeno | C.a Alcasser | Veterano B - F | 00:59:13 | 00:05:55 |
59 | 16 | Angels Armengol Jordan | Riberfire & Rickysporteam | Senior - F | 00:59:22 | 00:05:56 |
60 | 22 | Pilar Frances Nunez | Riberfire & Rickysporteam | Veterano A - F | 00:59:23 | 00:05:56 |
61 | 23 | Sara Bono | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:59:58 | 00:06:00 |
62 | 24 | Cristina Escutia Sanchis | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 01:00:00 | 00:06:00 |
63 | 17 | Claudia Aguilar Momparler | Independiente | Veterano B - F | 01:00:40 | 00:06:04 |
64 | 18 | Nuria Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:01:01 | 00:06:06 |
65 | 6 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:01:22 | 00:06:08 |
66 | 19 | Mari Carmen Simo Torres | C.a Alcasser | Veterano B - F | 01:01:23 | 00:06:08 |
67 | 20 | Cecilia Martinez Hernandez | C.a Alcasser | Veterano B - F | 01:01:23 | 00:06:08 |
68 | 17 | Aida Hervas Gonzalez | Independiente | Senior - F | 01:02:30 | 00:06:15 |
69 | 21 | Joana Del Roj | Club De Correr Peus Quets | Veterano B - F | 01:03:18 | 00:06:20 |
70 | 22 | Carmen Sanz Ubeda | Crespo Runners | Veterano B - F | 01:05:22 | 00:06:32 |
71 | 18 | Marta Vela Martinez | Independiente | Senior - F | 01:08:49 | 00:06:53 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Riberfire & Rickysporteam | 34 | Alejandro Tormo Velasco => Pts: 2 - 00:32:34 (00:03:15) Joaquin Badenes Garcia => Pts: 6 - 00:34:25 (00:03:26) Agustin Gomez Valinas => Pts: 7 - 00:34:30 (00:03:27) Fernando Dominguez Gimeno => Pts: 8 - 00:34:36 (00:03:28) Aitor Tortosa Tortosa => Pts: 11 - 00:34:55 (00:03:30) |
2 | Crespo Runners | 35 | Salvador Crespo Romera => Pts: 1 - 00:32:25 (00:03:14) Poli Limia Saus => Pts: 3 - 00:34:13 (00:03:25) Sergio Rosell Sanchez => Pts: 4 - 00:34:16 (00:03:26) David Blay Martinez => Pts: 9 - 00:34:36 (00:03:28) Joan Matoses I Granell => Pts: 18 - 00:35:36 (00:03:34) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 90 | Mohamed Salmi El Ouali => Pts: 13 - 00:35:13 (00:03:31) Ximo Puig Torres => Pts: 17 - 00:35:35 (00:03:34) Javier Bono Canet => Pts: 19 - 00:35:49 (00:03:35) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 20 - 00:35:52 (00:03:35) Vicent Grau Jordan => Pts: 21 - 00:35:56 (00:03:36) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 158 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 5 - 00:34:21 (00:03:26) Sergi Parra Ruiz => Pts: 36 - 00:37:45 (00:03:46) David Hernandez Diaz => Pts: 37 - 00:37:47 (00:03:47) Roberto Aparici Primo => Pts: 39 - 00:37:47 (00:03:47) Alberto Vidal Perez => Pts: 41 - 00:37:55 (00:03:48) |
5 | C.a. L´alcudia | 307 | Adelino Pastrana Pavia => Pts: 16 - 00:35:33 (00:03:33) Rafa Landete Crespo => Pts: 57 - 00:39:30 (00:03:57) Raul Soler Barbera => Pts: 75 - 00:40:35 (00:04:04) Maria Trescoli Arnandis => Pts: 78 - 00:40:45 (00:04:04) Jesus Pastor Rebato => Pts: 81 - 00:40:49 (00:04:05) |
6 | C.a. Carcaixent | 323 | Diego Almellones Cruz => Pts: 49 - 00:38:49 (00:03:53) Salva Alemany Sanchis => Pts: 58 - 00:39:32 (00:03:57) Daniel Lopez Cuenca => Pts: 66 - 00:40:09 (00:04:01) Juan Pla Vila => Pts: 74 - 00:40:35 (00:04:04) Simon Barber Felis => Pts: 76 - 00:40:44 (00:04:04) |
7 | Atletisme Alginet | 513 | Diego Gomez Ausina => Pts: 31 - 00:37:17 (00:03:44) Eduardo Sanchis Martin => Pts: 63 - 00:39:47 (00:03:59) Jose Exposito Canas => Pts: 133 - 00:44:08 (00:04:25) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 138 - 00:44:20 (00:04:26) Raul Bosch Nadal => Pts: 148 - 00:44:54 (00:04:29) |
8 | C.a. La Rabosa | 654 | Manuel Pallas Momparler => Pts: 62 - 00:39:46 (00:03:59) Alvaro Pedro Tudela => Pts: 108 - 00:42:33 (00:04:15) Jose Vicente Belenguer Viton => Pts: 134 - 00:44:10 (00:04:25) Javier Lujan Fuentes => Pts: 153 - 00:45:07 (00:04:31) Fernando Fayos Casesnoves => Pts: 197 - 00:47:20 (00:04:44) |
9 | C.a. Alzira | 732 | Daniel Gandia Vila => Pts: 67 - 00:40:10 (00:04:01) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 116 - 00:42:51 (00:04:17) Juan Armada Blanco => Pts: 126 - 00:43:25 (00:04:20) Paco Martinez Pellicer => Pts: 177 - 00:46:22 (00:04:38) Antonio Aledo Avaria => Pts: 246 - 00:51:48 (00:05:11) |
10 | C.a. Triesport Turis | 826 | Vicente Vidrier Gonzalez => Pts: 89 - 00:41:21 (00:04:08) Jose Antonio Pastor Ibanez => Pts: 113 - 00:42:45 (00:04:16) Francisco Valle Algarra => Pts: 204 - 00:47:34 (00:04:45) Juan Ruiz Fernandez => Pts: 209 - 00:48:07 (00:04:49) Vicente Palmero Algarra => Pts: 211 - 00:48:08 (00:04:49) |
11 | C.a. Benimodo | 869 | Arcadi Machi Lorente => Pts: 85 - 00:41:12 (00:04:07) Ignasi Vidal Arocas => Pts: 130 - 00:44:01 (00:04:24) Vicente Machi Ros => Pts: 149 - 00:44:55 (00:04:30) Jose Ramon Lledo => Pts: 250 - 00:52:17 (00:05:14) Jorge Machi Ros => Pts: 255 - 00:53:17 (00:05:20) |
12 | C.a. Tortuga Algemesi | 1154 | Juan Enrique Ribes Buendia => Pts: 162 - 00:45:20 (00:04:32) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 228 - 00:49:04 (00:04:54) Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 237 - 00:50:16 (00:05:02) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 263 - 00:54:29 (00:05:27) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 264 - 00:54:30 (00:05:27) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 6 | Lucia Alberola Catala => Pts: 1 - 00:39:43 (00:03:58) Maria Pilar Del Coso Pozo => Pts: 2 - 00:40:58 (00:04:06) Paula Campillo Tena => Pts: 3 - 00:41:38 (00:04:10) |
2 | Riberfire & Rickysporteam | 28 | Mjose Lopez => Pts: 4 - 00:41:56 (00:04:12) Aurora Piqueres Martinez => Pts: 8 - 00:44:05 (00:04:24) Constantina Zarescu => Pts: 16 - 00:46:47 (00:04:41) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 31 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 5 - 00:42:19 (00:04:14) Reyes Moreno Barber => Pts: 11 - 00:46:01 (00:04:36) Esmeralda Mont Puchades => Pts: 15 - 00:46:45 (00:04:40) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 34 | Lina Sanchis => Pts: 6 - 00:43:31 (00:04:21) Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 7 - 00:43:31 (00:04:21) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 21 - 00:48:14 (00:04:49) |
5 | C.a. L´alcudia | 73 | Cristina Chorro Richard => Pts: 9 - 00:45:25 (00:04:32) Susana Murillo Clemente => Pts: 27 - 00:49:48 (00:04:59) Cristina Bedmar Villa => Pts: 37 - 00:53:19 (00:05:20) |
6 | C.a. Carcaixent | 86 | Cristina Catalan Pla => Pts: 24 - 00:48:53 (00:04:53) Anna Estrada Tarrago => Pts: 29 - 00:51:15 (00:05:08) Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 33 - 00:52:04 (00:05:12) |
7 | Almirunning Cullera | 128 | Rebeca Almi => Pts: 41 - 00:53:39 (00:05:22) Reyes Molina Martinez => Pts: 43 - 00:54:46 (00:05:29) Maria Jose Font Arevalo => Pts: 44 - 00:54:46 (00:05:29) |
8 | Atletisme Alginet | 155 | Maria Jesus Rosa Alepuz => Pts: 48 - 00:55:46 (00:05:35) Loles Canet Viudez => Pts: 53 - 00:56:48 (00:05:41) Silvia Latorre Bellver => Pts: 54 - 00:56:49 (00:05:41) |
9 | C.a Alcasser | 191 | Yolanda Martinez Gimeno => Pts: 58 - 00:59:13 (00:05:55) Mari Carmen Simo Torres => Pts: 66 - 01:01:23 (00:06:08) Cecilia Martinez Hernandez => Pts: 67 - 01:01:23 (00:06:08) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jorge Lluch Alvarez | Tridimonis | Benjamin - M | 00:02:25 | 00:03:21 |
2 | 2 | Paco Arasteny Bonet | C.e. Pobla | Benjamin - M | 00:02:39 | 00:03:41 |
3 | 3 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:02:41 | 00:03:44 |
4 | 4 | Adrian Munoz Peris | Independiente | Benjamin - M | 00:02:44 | 00:03:48 |
5 | 5 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Benjamin - M | 00:03:00 | 00:04:10 |
6 | 6 | Marc Delgado Alcazar | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:03:05 | 00:04:17 |
7 | 7 | Raul Bosch Montero | Independiente | Benjamin - M | 00:03:36 | 00:00:00 |
8 | 8 | Carles Pena Montero | Triatlo Alginet | Benjamin - M | 00:03:53 | 00:05:24 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:51 | 00:03:58 |
2 | 2 | Angela Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:55 | 00:04:03 |
3 | 3 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Benjamin - F | 00:03:04 | 00:04:16 |
4 | 4 | Maria Moscardo Cuevas | Crespo Runners | Benjamin - F | 00:03:16 | 00:04:32 |
5 | 5 | Marta Bonet Lopez | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:03:44 | 00:05:11 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Pedro Carbonell Balbastre | Sanus Vitae Team | Alevi - M | 00:02:25 | 00:03:21 |
2 | 2 | Ferran Reig I Penades | Cava | Alevi - M | 00:02:29 | 00:03:27 |
3 | 3 | Miquel Cayo Soler | C.a. La Rabosa | Alevi - M | 00:02:43 | 00:03:46 |
4 | 4 | Adrian Perez Dominguez | Acpl Benaguasil | Alevi - M | 00:02:44 | 00:03:48 |
5 | 5 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - M | 00:02:47 | 00:03:52 |
6 | 6 | Iker Costa Sampedro | Redolat Team | Alevi - M | 00:02:52 | 00:03:59 |
7 | 7 | David Canet Arenas | Els Caragolets Valencia | Alevi - M | 00:03:18 | 00:04:35 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Irene Navarro Rodriguez | C.a. Fent Cami Mislata | Alevi - F | 00:02:29 | 00:03:27 |
2 | 2 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevi - F | 00:02:32 | 00:03:31 |
3 | 3 | Maria Navarro Rodriguez | C.a. Fent Cami Mislata | Alevi - F | 00:02:35 | 00:03:35 |
4 | 4 | Marina Altur Fernandez | Independiente | Alevi - F | 00:02:39 | 00:03:41 |
5 | 5 | Daniela Pallas Garcia Del Busto | C.a. Algemesi | Alevi - F | 00:02:44 | 00:03:48 |
6 | 6 | Ana Montagudo Calatayud | Independiente | Alevi - F | 00:02:55 | 00:04:03 |
7 | 7 | Laia Llinares Cerda | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:02:58 | 00:04:07 |
8 | 8 | Lara Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Alevi - F | 00:03:00 | 00:04:10 |
9 | 9 | Joana Marti Malonda | Almirunning Cullera | Alevi - F | 00:03:04 | 00:04:16 |
10 | 10 | Cynthia Gosp Lambiez | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:03:06 | 00:04:18 |
11 | 11 | Angela Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:03:15 | 00:04:31 |
12 | 12 | Neus Cumplido Ferragud | C.a. Carcaixent | Alevi - F | 00:03:16 | 00:04:32 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:24 | 00:05:24 |
2 | 2 | Pablo Rosell Estarlich | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:05:39 | 00:05:39 |
3 | 3 | Alex Pla Martorell | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:48 | 00:05:48 |
4 | 4 | Adrian Gandia March | C.a. Alzira | Infantil - M | 00:05:50 | 00:04:03 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alicia Gonzalez Cebrian | Fan7asticas | Infantil - F | 00:05:03 | 00:03:30 |
2 | 2 | Vanessa Castello Bonilla | Independiente | Infantil - F | 00:05:13 | 00:03:37 |
3 | 3 | Laura Vacas Dominguez | C.e. Pobla | Infantil - F | 00:05:18 | 00:03:41 |
4 | 4 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - F | 00:05:31 | 00:03:50 |
5 | 5 | Natalia Pallas Garcia Del Busto | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:05:38 | 00:05:38 |
6 | 6 | Lucia Gil Vidagany | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:05:47 | 00:04:01 |
7 | 7 | Claudia Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:05:57 | 00:05:57 |
8 | 8 | Teresa Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - F | 00:06:12 | 00:06:12 |
9 | 9 | Sheila Iniguez Martinez | Independiente | Infantil - F | 00:06:21 | 00:04:25 |
10 | 10 | Claudia Morales Murillo | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:06:23 | 00:06:23 |
11 | 11 | Alba Leon Llinares | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:06:30 | 00:04:31 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:06 | 00:03:17 |
2 | 2 | Marc Garcia Suey | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:15 | 00:03:19 |
3 | 3 | Jesus Aranda Exposito | C.a. Algemesi | Cadet - M | 00:07:23 | 00:03:20 |
4 | 4 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:07:44 | 00:03:35 |
5 | 5 | Adria Marti Malonda | Almirunning Cullera | Cadet - M | 00:08:25 | 00:03:54 |
6 | 6 | Toni Sancho Climent | C. A. Canals | Cadet - M | 00:08:33 | 00:03:57 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Judith Iniguez Martinez | Independiente | Cadet - F | 00:09:07 | 00:04:13 |
2 | 2 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:09:18 | 00:04:18 |
3 | 3 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:09:39 | 00:04:28 |