XII Gran Fons de Turís Memorial Raimon Soria
10/02/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:52:44 | 00:03:17 |
2 | 2 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:56:00 | 00:03:30 |
3 | 1 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:56:10 | 00:03:30 |
4 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:57:06 | 00:03:34 |
5 | 4 | Lluis Cebolla Puig | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:57:10 | 00:03:34 |
6 | 2 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:57:33 | 00:03:35 |
7 | 5 | Ivan Hernandez Lopez | Crespo Runners | Senior - M | 00:57:53 | 00:03:37 |
8 | 6 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:58:44 | 00:03:40 |
9 | 3 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:58:48 | 00:03:40 |
10 | 4 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:58:56 | 00:03:41 |
11 | 5 | Vicent Abril Martinez | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:59:00 | 00:03:41 |
12 | 1 | Alfonso Franco Martinez | Anitin Team | Veterano B - M | 01:00:05 | 00:03:45 |
13 | 6 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:00:18 | 00:03:46 |
14 | 7 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 01:00:26 | 00:03:46 |
15 | 8 | Diego Almellones Cruz | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:00:40 | 00:03:47 |
16 | 9 | Jordi Grima Gutierrez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:00:43 | 00:03:47 |
17 | 10 | Diego Rodriguez Azcarate | Independiente | Veterano A - M | 01:00:48 | 00:03:48 |
18 | 11 | Ricardo Langa Pascual | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:00 | 00:03:48 |
19 | 12 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:03 | 00:03:48 |
20 | 13 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:01:08 | 00:03:49 |
21 | 2 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 01:01:17 | 00:03:49 |
22 | 14 | Ruben Goig Ribero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:31 | 00:03:50 |
23 | 3 | Jose Tortajada Castell | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:01:39 | 00:03:51 |
24 | 15 | Jesus Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:41 | 00:03:51 |
25 | 16 | Enrique Mas Castany | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:01:54 | 00:03:52 |
26 | 7 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:02:35 | 00:03:54 |
27 | 8 | Luis Hurtado Alarco | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:02:35 | 00:03:54 |
28 | 9 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:02:56 | 00:03:56 |
29 | 17 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 01:03:12 | 00:03:57 |
30 | 18 | Xavi Marti Gomez | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:03:16 | 00:03:57 |
31 | 4 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:03:27 | 00:03:57 |
32 | 19 | Daniel Sanchis Roig | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:03:40 | 00:03:58 |
33 | 5 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:04:05 | 00:04:00 |
34 | 6 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:04:06 | 00:04:00 |
35 | 20 | David Gimenez Frances | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 01:04:14 | 00:04:00 |
36 | 10 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:04:31 | 00:04:01 |
37 | 21 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:05:36 | 00:04:06 |
38 | 11 | Cristian Llacer Cunat | Independiente | Senior - M | 01:06:12 | 00:04:08 |
39 | 22 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:06:15 | 00:04:08 |
40 | 12 | Ramon Martinez Ramos | Independiente | Senior - M | 01:06:17 | 00:04:08 |
41 | 23 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:06:19 | 00:04:08 |
42 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 01:06:41 | 00:04:10 |
43 | 13 | Carlos Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:07:05 | 00:04:11 |
44 | 24 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:07:08 | 00:04:11 |
45 | 25 | Cristian Llacuna Beltran | Independiente | Veterano A - M | 01:07:14 | 00:04:12 |
46 | 14 | Alejandro Gimenez Sanchez | Som Passatge | Senior - M | 01:07:37 | 00:04:13 |
47 | 2 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 01:07:47 | 00:04:14 |
48 | 7 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 01:07:48 | 00:04:14 |
49 | 8 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:07:55 | 00:04:14 |
50 | 3 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:07:56 | 00:04:14 |
51 | 9 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:07:58 | 00:04:14 |
52 | 26 | Cristian Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:08:19 | 00:04:16 |
53 | 10 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:08:55 | 00:04:18 |
54 | 27 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:09:14 | 00:04:19 |
55 | 15 | Antonio Moreno Ferrer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:09:21 | 00:04:20 |
56 | 28 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:09:22 | 00:04:20 |
57 | 29 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:09:24 | 00:04:20 |
58 | 16 | Jordi Machi Roig | Independiente | Senior - M | 01:09:37 | 00:04:21 |
59 | 30 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:10:04 | 00:04:22 |
60 | 31 | Jose Enrique Burches Segura | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:10:16 | 00:04:23 |
61 | 11 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:10:16 | 00:04:23 |
62 | 4 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 01:10:37 | 00:04:24 |
63 | 12 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:10:39 | 00:04:24 |
64 | 1 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 01:11:02 | 00:04:26 |
65 | 5 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 01:11:24 | 00:04:27 |
66 | 17 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 01:11:27 | 00:04:27 |
67 | 13 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:11:31 | 00:04:28 |
68 | 6 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 01:11:34 | 00:04:28 |
69 | 32 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:11:41 | 00:04:28 |
70 | 14 | Jose Morello Chulia | Xingu | Veterano B - M | 01:11:43 | 00:04:28 |
71 | 15 | David Soler Garrido | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:11:44 | 00:04:29 |
72 | 33 | Fermin Gimenez Cardona | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:11:45 | 00:04:29 |
73 | 16 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:11:47 | 00:04:29 |
74 | 34 | Alex Valls Benavent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:12:05 | 00:04:30 |
75 | 35 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 01:12:15 | 00:04:30 |
76 | 36 | Angel Araujo Tur | Araujo Sports Team | Veterano A - M | 01:12:17 | 00:04:31 |
77 | 18 | Victor Garcia Vazquez | C.c. A Peu Pla | Senior - M | 01:12:17 | 00:04:31 |
78 | 17 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:12:31 | 00:04:31 |
79 | 7 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:12:31 | 00:04:31 |
80 | 18 | Francisco Bru Juan | Independiente | Veterano B - M | 01:12:39 | 00:04:32 |
81 | 37 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:12:39 | 00:04:32 |
82 | 19 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:12:39 | 00:04:32 |
83 | 38 | Daniel Vazquez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:12:44 | 00:04:32 |
84 | 19 | Omar Addat Asouab | C.a. La Rabosa | Senior - M | 01:12:50 | 00:04:33 |
85 | 20 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 01:12:51 | 00:04:33 |
86 | 39 | Enrique Bosch Arcos | Gaes Running Team | Veterano A - M | 01:12:55 | 00:04:33 |
87 | 21 | Juan Salvador Garcia Sanjuan | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:13:08 | 00:04:34 |
88 | 40 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 01:13:16 | 00:04:34 |
89 | 8 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:13:26 | 00:04:35 |
90 | 22 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 01:13:31 | 00:04:35 |
91 | 9 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 01:13:39 | 00:04:36 |
92 | 20 | Luis Gonzalez Carboneres | Independiente | Senior - M | 01:13:43 | 00:04:36 |
93 | 41 | David Gimenez Frances | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 01:13:55 | 00:04:37 |
94 | 42 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 01:14:15 | 00:04:38 |
95 | 43 | Vicent Nogues Lluch | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:14:16 | 00:04:38 |
96 | 44 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 01:14:25 | 00:04:39 |
97 | 23 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:14:26 | 00:04:39 |
98 | 45 | Armando Giron Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:14:51 | 00:04:40 |
99 | 24 | Pablo Montagud Moragues | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 01:14:53 | 00:04:40 |
100 | 21 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 01:15:04 | 00:04:41 |
101 | 46 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 01:15:14 | 00:04:42 |
102 | 47 | Antonio Martin Vallejo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 01:15:34 | 00:04:43 |
103 | 10 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:15:36 | 00:04:43 |
104 | 25 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 01:15:37 | 00:04:43 |
105 | 11 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:15:39 | 00:04:43 |
106 | 26 | Jose Ramon Serrano Prieto | Triatlo Alginet | Veterano B - M | 01:15:40 | 00:04:43 |
107 | 48 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 01:15:42 | 00:04:43 |
108 | 49 | Jose Miguel Escalona Navarro | C.a. Avapace Corre | Veterano A - M | 01:16:11 | 00:04:45 |
109 | 27 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:16:25 | 00:04:46 |
110 | 28 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:16:25 | 00:04:46 |
111 | 29 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:17:01 | 00:04:48 |
112 | 50 | Agustin Ferrer Fernandez | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:17:01 | 00:04:48 |
113 | 51 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:17:14 | 00:04:49 |
114 | 52 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:17:23 | 00:04:50 |
115 | 22 | Andreu Sirvent Vila | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:17:41 | 00:04:51 |
116 | 23 | Javier Bello Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:17:41 | 00:04:51 |
117 | 12 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 01:17:47 | 00:04:51 |
118 | 30 | Vicente Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 01:17:49 | 00:04:51 |
119 | 53 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:18:09 | 00:04:53 |
120 | 31 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:18:40 | 00:04:55 |
121 | 32 | Miquel Orti Isona | Independiente | Veterano B - M | 01:18:42 | 00:04:55 |
122 | 33 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 01:18:53 | 00:04:55 |
123 | 54 | Fernando Aguilar Torres | Independiente | Veterano A - M | 01:19:08 | 00:04:56 |
124 | 55 | Ruben Fuentes Dolz | Anitin Team | Veterano A - M | 01:19:08 | 00:04:56 |
125 | 24 | Juan Giner Folques | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:19:30 | 00:04:58 |
126 | 34 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 01:19:44 | 00:04:59 |
127 | 56 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:20:12 | 00:05:00 |
128 | 57 | Raul Alba Conde | Independiente | Veterano A - M | 01:20:34 | 00:05:02 |
129 | 35 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:20:38 | 00:05:02 |
130 | 36 | L | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:20:40 | 00:05:02 |
131 | 37 | Juan Ramon Soler Lozano | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:20:59 | 00:05:03 |
132 | 58 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:21:05 | 00:05:04 |
133 | 59 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:21:17 | 00:05:04 |
134 | 38 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:21:17 | 00:05:04 |
135 | 39 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:21:17 | 00:05:04 |
136 | 13 | Felipe Tormos Oliver | Independiente | Veterano C - M | 01:21:17 | 00:05:04 |
137 | 40 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 01:21:21 | 00:05:05 |
138 | 14 | Jose Emilio Enguix Barbera | Vnrunners | Veterano C - M | 01:21:25 | 00:05:05 |
139 | 25 | Vicent Navarro Medes | Vnrunners | Senior - M | 01:21:25 | 00:05:05 |
140 | 41 | Vicente Bayona Escrihuela | Independiente | Veterano B - M | 01:21:33 | 00:05:05 |
141 | 15 | Jose Mico Vaya | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:21:42 | 00:05:06 |
142 | 42 | Jose Miguel Lopez Arjona | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 01:21:43 | 00:05:06 |
143 | 60 | Pedro Jose Roldan Ortiz | S.d. Correcaminos | Veterano A - M | 01:21:43 | 00:05:06 |
144 | 43 | Francisco Valle Algarra | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:22:32 | 00:05:09 |
145 | 44 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 01:22:46 | 00:05:10 |
146 | 26 | Marcos Vives Fuster | Independiente | Senior - M | 01:23:12 | 00:05:12 |
147 | 61 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 01:23:24 | 00:05:12 |
148 | 62 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 01:23:26 | 00:05:12 |
149 | 45 | Sergio Ignaci Garc | Independiente | Veterano B - M | 01:23:40 | 00:05:13 |
150 | 27 | Carles Penalva Huerta | The Kenyan Urban Way | Senior - M | 01:23:43 | 00:05:13 |
151 | 46 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:24:00 | 00:05:15 |
152 | 47 | Pedro Mas Gallardo | Independiente | Veterano B - M | 01:24:38 | 00:05:17 |
153 | 16 | Vicente Donat Aroca | C.a. Alzira | Veterano C - M | 01:24:48 | 00:05:18 |
154 | 17 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:25:03 | 00:05:18 |
155 | 48 | Miguel Angel Albors Bru | Independiente | Veterano B - M | 01:25:03 | 00:05:18 |
156 | 49 | Enrique Dura Miquel | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 01:25:05 | 00:05:19 |
157 | 28 | Ruben Morillo Rueda | Independiente | Senior - M | 01:25:23 | 00:05:20 |
158 | 50 | Vicent Hervas Martinez | Independiente | Veterano B - M | 01:25:28 | 00:05:20 |
159 | 18 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:25:34 | 00:05:20 |
160 | 29 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 01:25:34 | 00:05:20 |
161 | 63 | Antonio Copovi Talens | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:25:43 | 00:05:21 |
162 | 51 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 01:27:08 | 00:05:26 |
163 | 52 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:27:17 | 00:05:27 |
164 | 64 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 01:27:20 | 00:05:27 |
165 | 19 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 01:27:21 | 00:05:27 |
166 | 65 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 01:27:23 | 00:05:27 |
167 | 53 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:27:52 | 00:05:29 |
168 | 20 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:27:54 | 00:05:29 |
169 | 2 | Miguel Canabate Reig | Independiente | Junior - M | 01:28:16 | 00:05:31 |
170 | 66 | Vicente Rafael Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 01:28:41 | 00:05:32 |
171 | 54 | Abelardo Iborra Hernandez | Independiente | Veterano B - M | 01:28:53 | 00:05:33 |
172 | 55 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 01:29:14 | 00:05:34 |
173 | 56 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:29:21 | 00:05:35 |
174 | 21 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:29:23 | 00:05:35 |
175 | 30 | Eduard Hervas Molto | Independiente | Senior - M | 01:30:04 | 00:05:37 |
176 | 22 | Jose Manuel Rosello Aguado | Independiente | Veterano C - M | 01:30:55 | 00:05:40 |
177 | 57 | Eduardo Ortuno Cuallado | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 01:31:19 | 00:05:42 |
178 | 23 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:31:23 | 00:05:42 |
179 | 24 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 01:31:44 | 00:05:44 |
180 | 58 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:34:07 | 00:05:52 |
181 | 25 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 01:35:54 | 00:05:59 |
182 | 59 | Elies Climent Oliver | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:36:28 | 00:06:01 |
183 | 26 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 01:37:02 | 00:06:03 |
184 | 27 | Gustavo Aleixandre Badia | Independiente | Veterano C - M | 01:37:02 | 00:06:03 |
185 | 28 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:40:15 | 00:06:15 |
186 | 60 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 01:40:52 | 00:06:18 |
187 | 29 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:42:14 | 00:06:23 |
188 | 67 | Daniel Miguel Cumplido Mira | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:42:33 | 00:06:24 |
189 | 30 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:42:33 | 00:06:24 |
190 | 61 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:42:34 | 00:06:24 |
191 | 31 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 01:46:03 | 00:06:37 |
192 | 32 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 01:46:03 | 00:06:37 |
193 | 33 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:49:08 | 00:06:49 |
194 | 34 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 01:50:20 | 00:06:53 |
195 | 62 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 02:11:11 | 00:08:11 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carmen Martinez Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 01:08:02 | 00:04:15 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 01:08:59 | 00:04:18 |
3 | 1 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 01:11:28 | 00:04:28 |
4 | 2 | Aurora Piqueres Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 01:11:42 | 00:04:28 |
5 | 3 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 01:13:15 | 00:04:34 |
6 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 01:13:15 | 00:04:34 |
7 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 01:13:46 | 00:04:36 |
8 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:15:22 | 00:04:42 |
9 | 2 | Lina Sanchis Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:15:23 | 00:04:42 |
10 | 4 | Maria Angeles Leo Cobo | C.a. Avapace Corre | Veterano A - F | 01:16:12 | 00:04:45 |
11 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 01:17:50 | 00:04:51 |
12 | 2 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 01:17:54 | 00:04:52 |
13 | 3 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 01:18:10 | 00:04:53 |
14 | 5 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 01:18:26 | 00:04:54 |
15 | 6 | Sandra Del Moral Gil | Independiente | Veterano A - F | 01:18:26 | 00:04:54 |
16 | 3 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:18:40 | 00:04:55 |
17 | 7 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 01:19:08 | 00:04:56 |
18 | 2 | Maria Toldra Albert | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 01:19:42 | 00:04:58 |
19 | 8 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 01:20:46 | 00:05:02 |
20 | 9 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 01:21:12 | 00:05:04 |
21 | 4 | Almudena Marcilla Escribano | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - F | 01:23:58 | 00:05:14 |
22 | 4 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 01:25:02 | 00:05:18 |
23 | 10 | Empar Casp Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:25:11 | 00:05:19 |
24 | 4 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 01:25:33 | 00:05:20 |
25 | 5 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 01:25:34 | 00:05:20 |
26 | 11 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:26:54 | 00:05:25 |
27 | 5 | Cristina Juan Gimemo | Independiente | Veterano C - F | 01:27:13 | 00:05:27 |
28 | 5 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 01:27:15 | 00:05:27 |
29 | 12 | Susana Ortola Pons | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - F | 01:28:27 | 00:05:31 |
30 | 6 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:28:38 | 00:05:32 |
31 | 6 | Angels Gonzalez Serrano | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 01:28:38 | 00:05:32 |
32 | 7 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:28:38 | 00:05:32 |
33 | 7 | Maria Jose Ballester Domingo | Club Atletisme Almussafes | Veterano C - F | 01:30:25 | 00:05:39 |
34 | 13 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 01:31:18 | 00:05:42 |
35 | 8 | Carmen Gil Albelda | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 01:32:07 | 00:05:45 |
36 | 9 | Loli Alarcos Manzanares | Independiente | Veterano B - F | 01:34:05 | 00:05:52 |
37 | 14 | Raquel Alonso Arocas | Independiente | Veterano A - F | 01:34:35 | 00:05:54 |
38 | 15 | Rebeca Climent Cortes | Independiente | Veterano A - F | 01:34:36 | 00:05:54 |
39 | 16 | Vero De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 01:35:18 | 00:05:57 |
40 | 10 | Cristina Carcel Cortes | C.a. Triesport Turis | Veterano B - F | 01:35:54 | 00:05:59 |
41 | 17 | Elisabet Lopez Garcia | Independiente | Veterano A - F | 01:41:47 | 00:06:21 |
42 | 11 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 01:42:10 | 00:06:23 |
43 | 8 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:49:09 | 00:06:49 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 52 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 00:52:44 (00:03:17) Vicent Grau Jordan => Pts: 8 - 00:58:44 (00:03:40) Pedro Jose Culebras Vaquerizo => Pts: 10 - 00:58:56 (00:03:41) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 13 - 01:00:18 (00:03:46) Carlos Bueno Miralles => Pts: 20 - 01:01:08 (00:03:49) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 61 | Ricardo Sisternes Ca => Pts: 3 - 00:56:10 (00:03:30) Lluis Cebolla Puig => Pts: 5 - 00:57:10 (00:03:34) Jordi Grima Gutierrez => Pts: 16 - 01:00:43 (00:03:47) Ricardo Langa Pascual => Pts: 18 - 01:01:00 (00:03:48) Vicente Girbes Barcelo => Pts: 19 - 01:01:03 (00:03:48) |
3 | Crespo Runners | 206 | Ivan Hernandez Lopez => Pts: 7 - 00:57:53 (00:03:37) Daniel Sanchis Roig => Pts: 32 - 01:03:40 (00:03:58) Jose Moscardo Escandell => Pts: 44 - 01:07:08 (00:04:11) Vicent Ribes Badia => Pts: 57 - 01:09:24 (00:04:20) Juanjo Ortega Gonzalez => Pts: 66 - 01:11:27 (00:04:27) |
4 | C.a. Els Llops De Manuel | 244 | Rafa Abad => Pts: 6 - 00:57:33 (00:03:35) Vicent Abril Martinez => Pts: 11 - 00:59:00 (00:03:41) David Gimenez Frances => Pts: 35 - 01:04:14 (00:04:00) David Gimenez Frances => Pts: 93 - 01:13:55 (00:04:37) Pablo Montagud Moragues => Pts: 99 - 01:14:53 (00:04:40) |
5 | C.a. Carcaixent | 246 | Diego Almellones Cruz => Pts: 15 - 01:00:40 (00:03:47) Simon Barber Felis => Pts: 50 - 01:07:56 (00:04:14) David Vaya Cucarella => Pts: 51 - 01:07:58 (00:04:14) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 63 - 01:10:39 (00:04:24) Vicente Pons Navarro => Pts: 67 - 01:11:31 (00:04:28) |
6 | C.a. Els Coixos De Carlet | 313 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 4 - 00:57:06 (00:03:34) Vicent Alberola Alcover => Pts: 39 - 01:06:15 (00:04:08) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 59 - 01:10:04 (00:04:22) Vicent Nogues Lluch => Pts: 95 - 01:14:16 (00:04:38) Javier Bello Fabra => Pts: 116 - 01:17:41 (00:04:51) |
7 | C.a. L´alcudia | 334 | Eduardo Saurina Lacal => Pts: 54 - 01:09:14 (00:04:19) Josep Frau Martinez => Pts: 56 - 01:09:22 (00:04:20) Jose Enrique Burches Segura => Pts: 60 - 01:10:16 (00:04:23) Jesus Pastor Rebato => Pts: 61 - 01:10:16 (00:04:23) Mariano Pascual Aguado => Pts: 103 - 01:15:36 (00:04:43) |
8 | Atletisme Alginet | 400 | Juan Antonio Botias Perez => Pts: 73 - 01:11:47 (00:04:29) Andre Soler Bisbal => Pts: 78 - 01:12:31 (00:04:31) Jose Ortuno Ausina => Pts: 79 - 01:12:31 (00:04:31) Jose Vicente Sanchez Moreno => Pts: 81 - 01:12:39 (00:04:32) Jose Exposito Canas => Pts: 89 - 01:13:26 (00:04:35) |
9 | C.a. Alzira | 426 | Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 47 - 01:07:47 (00:04:14) Daniel Gandia Vila => Pts: 49 - 01:07:55 (00:04:14) Paco Martinez Pellicer => Pts: 109 - 01:16:25 (00:04:46) Juan Armada Blanco => Pts: 110 - 01:16:25 (00:04:46) Antonio Aledo Avaria => Pts: 111 - 01:17:01 (00:04:48) |
10 | Anitin Team | 461 | Alfonso Franco Martinez => Pts: 12 - 01:00:05 (00:03:45) Daniel Llorenc Domenech => Pts: 75 - 01:12:15 (00:04:30) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 90 - 01:13:31 (00:04:35) Ruben Fuentes Dolz => Pts: 124 - 01:19:08 (00:04:56) Jose Antonio Piera Coronado => Pts: 160 - 01:25:34 (00:05:20) |
11 | C.a. Tortuga Algemesi | 869 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 164 - 01:27:20 (00:05:27) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 168 - 01:27:54 (00:05:29) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 174 - 01:29:23 (00:05:35) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 178 - 01:31:23 (00:05:42) Jose Luis Munoz Solano => Pts: 185 - 01:40:15 (00:06:15) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 8 | Carmen Martinez Ferragud => Pts: 1 - 01:08:02 (00:04:15) Sandra Pla Sanchis => Pts: 2 - 01:08:59 (00:04:18) Reyes Moreno Barbera => Pts: 5 - 01:13:15 (00:04:34) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 28 | Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 8 - 01:15:22 (00:04:42) Lina Sanchis Lorente => Pts: 9 - 01:15:23 (00:04:42) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 11 - 01:17:50 (00:04:51) |
3 | C.a. Carcaixent | 58 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 14 - 01:18:26 (00:04:54) Cristina Catalan Pla => Pts: 20 - 01:21:12 (00:05:04) M Lorente Torres => Pts: 24 - 01:25:33 (00:05:20) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Benjamin - M | 00:03:10 | 00:05:17 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:03:16 | 00:05:27 |
3 | 3 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:03:22 | 00:05:37 |
4 | 4 | Marc Miralles Serrano | Independiente | Benjamin - M | 00:03:35 | 00:05:58 |
5 | 5 | Victor Rosa Roig | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:03:36 | 00:06:00 |
6 | 6 | Marc Delgado Alcazar | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:03:37 | 00:06:02 |
7 | 7 | Marcos Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:03:45 | 00:06:15 |
8 | 8 | Alvaro Velando Moreno | Independiente | Benjamin - M | 00:03:48 | 00:06:20 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Angela Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:29 | 00:05:48 |
2 | 2 | Adriana Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:03:34 | 00:05:57 |
3 | 3 | Noa Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:03:40 | 00:06:07 |
4 | 4 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:41 | 00:06:08 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:03:49 | 00:03:49 |
2 | 2 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Alevin - M | 00:04:17 | 00:04:17 |
3 | 3 | Joan Hervas Bosch | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:04:21 | 00:04:21 |
4 | 4 | Daniel Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:04:26 | 00:04:26 |
5 | 5 | Daniel Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:04:40 | 00:04:40 |
6 | 6 | Victor Canet Arenas | Els Caragolets Valencia | Alevin - M | 00:05:21 | 00:05:21 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:03:44 | 00:03:44 |
2 | 2 | Sandra Mart | Els Caragolets Valencia | Alevin - F | 00:04:04 | 00:04:04 |
3 | 3 | Maria Moscardo Cuevas | C. A. Canals | Alevin - F | 00:04:42 | 00:04:42 |
4 | 4 | Maria Regal Ros | Independiente | Alevin - F | 00:04:56 | 00:04:56 |
5 | 5 | Azucena Pascual Lopez | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:05:52 | 00:05:52 |
6 | 6 | Valentina Ledesma Grondona | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:06:20 | 00:06:20 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:24 | 00:03:22 |
2 | 2 | Adrian Perez Dominguez | C.a. Valencia Esports | Infantil - M | 00:05:26 | 00:03:24 |
3 | 3 | Alex Miralles Serrano | C.a. Valencia Esports | Infantil - M | 00:05:29 | 00:03:26 |
4 | 4 | Alex Pla Martorell | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:54 | 00:03:41 |
5 | 5 | Alejandro Mart | Els Caragolets Valencia | Infantil - M | 00:06:23 | 00:03:59 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Andrea Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:05:30 | 00:03:26 |
2 | 2 | Natalia Martinez Briones | Independiente | Infantil - F | 00:05:37 | 00:03:31 |
3 | 3 | Lara Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:06:45 | 00:04:13 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jesus Aranda Exposito | C.a. La Rabosa | Cadet - M | 00:06:18 | 00:03:09 |
2 | 2 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:06:34 | 00:03:17 |
3 | 3 | Salva Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - M | 00:06:50 | 00:03:25 |
4 | 4 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:06:57 | 00:03:28 |
5 | 5 | Marc Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:14 | 00:03:37 |
6 | 6 | Aitor Climent Turegano | Independiente | Cadet - M | 00:07:28 | 00:03:44 |
7 | 7 | Aitor Climent Turegano | Independiente | Cadet - M | 00:07:28 | 00:03:44 |
8 | 8 | Tavi Albero Casp | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:36 | 00:03:48 |
9 | 9 | Tavi Albero Casp | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:36 | 00:03:48 |
10 | 10 | Dani Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:08:13 | 00:04:06 |
11 | 11 | Dani Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:08:13 | 00:04:06 |
12 | 12 | Francisco Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:11:45 | 00:05:52 |
13 | 13 | Francisco Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:11:45 | 00:05:52 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:07:57 | 00:03:58 |
2 | 2 | Laia Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:08:32 | 00:04:16 |
3 | 3 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:08:42 | 00:04:21 |
4 | 4 | Alejandra Pascual Armenteros | Atletisme Alginet | Cadet - F | 00:10:29 | 00:05:14 |