VI 10K BENIMODO
06/05/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:32:38 | 00:03:16 |
2 | 2 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:33:23 | 00:03:20 |
3 | 3 | Hector Ruiz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:33:45 | 00:03:22 |
4 | 1 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:12 | 00:03:25 |
5 | 2 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:34:48 | 00:03:29 |
6 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:35:04 | 00:03:30 |
7 | 4 | Lluis Cebolla Puig | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:35:21 | 00:03:32 |
8 | 3 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:25 | 00:03:38 |
9 | 4 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:36:30 | 00:03:39 |
10 | 5 | Cristian Llacer Cunat | C.a. Alcasser | Senior - M | 00:36:45 | 00:03:40 |
11 | 6 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:37:00 | 00:03:42 |
12 | 5 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:37:03 | 00:03:42 |
13 | 1 | Alfonso Franco Martinez | Anitin Team | Veterano B - M | 00:37:07 | 00:03:43 |
14 | 2 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:11 | 00:03:43 |
15 | 7 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:37:13 | 00:03:43 |
16 | 3 | Francisco Javier Borreda Capella | Independiente | Veterano B - M | 00:37:13 | 00:03:43 |
17 | 4 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:37:18 | 00:03:44 |
18 | 6 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:37:29 | 00:03:45 |
19 | 5 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:37:39 | 00:03:46 |
20 | 8 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:37:51 | 00:03:47 |
21 | 7 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:53 | 00:03:47 |
22 | 6 | Agustin Blay Soriano | Anitin Team | Veterano B - M | 00:37:57 | 00:03:48 |
23 | 8 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:38:08 | 00:03:49 |
24 | 7 | Domingo Machi Ortiz | Independiente | Veterano B - M | 00:38:21 | 00:03:50 |
25 | 9 | Victor Bueno Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:25 | 00:03:50 |
26 | 10 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:27 | 00:03:51 |
27 | 9 | Francesc Lopez Martinez | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:38:29 | 00:03:51 |
28 | 8 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:38:46 | 00:03:53 |
29 | 9 | Pedro Vicente Benavente | Independiente | Veterano B - M | 00:38:55 | 00:03:54 |
30 | 11 | Emilio Jose Aparici Hernandez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:38:57 | 00:03:54 |
31 | 12 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:39:13 | 00:03:55 |
32 | 13 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:16 | 00:03:56 |
33 | 14 | Xavi Marti Gomez | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:39:19 | 00:03:56 |
34 | 15 | Daniel Lopez Cuenca | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:39:30 | 00:03:57 |
35 | 10 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
36 | 16 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:47 | 00:03:59 |
37 | 10 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:39:49 | 00:03:59 |
38 | 17 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:50 | 00:03:59 |
39 | 1 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:39:51 | 00:03:59 |
40 | 11 | Damian Lozano Lopez | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:39:52 | 00:03:59 |
41 | 12 | Francisco Jose Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:39:58 | 00:04:00 |
42 | 18 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:39:58 | 00:04:00 |
43 | 2 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:40:03 | 00:04:00 |
44 | 13 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:40:07 | 00:04:01 |
45 | 3 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:40:07 | 00:04:01 |
46 | 19 | Salva Climent Bataller | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:40:07 | 00:04:01 |
47 | 20 | Jose Miguel Escalona Navarro | C.a. Avapace Corre | Veterano A - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
48 | 21 | Xavi Cortes Carbonell | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:40:13 | 00:04:01 |
49 | 14 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:40:14 | 00:04:01 |
50 | 15 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:17 | 00:04:02 |
51 | 22 | Diego Raul Escobar Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:40:21 | 00:04:02 |
52 | 16 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:40:30 | 00:04:03 |
53 | 23 | Cristian Llacuna Beltran | Independiente | Veterano A - M | 00:41:06 | 00:04:07 |
54 | 11 | Alberto Saez Galdon | Anitin Team | Senior - M | 00:41:10 | 00:04:07 |
55 | 17 | Juan Salvador Garcia Sanjuan | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:41:10 | 00:04:07 |
56 | 24 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:41:11 | 00:04:07 |
57 | 4 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:41:17 | 00:04:08 |
58 | 25 | Walter Abraham Toledo Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:41:18 | 00:04:08 |
59 | 26 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:41:20 | 00:04:08 |
60 | 27 | David Femenia Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:22 | 00:04:08 |
61 | 5 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:41:23 | 00:04:08 |
62 | 28 | Javier Sotos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:24 | 00:04:08 |
63 | 29 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:41:25 | 00:04:08 |
64 | 12 | Jordi Machi Roig | Independiente | Senior - M | 00:41:26 | 00:04:09 |
65 | 18 | Rafael Faras Fayos | Independiente | Veterano B - M | 00:41:26 | 00:04:09 |
66 | 30 | Alex Valls Benavent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:32 | 00:04:09 |
67 | 19 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 00:41:33 | 00:04:09 |
68 | 20 | Enrique Abel Ferragut | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:41:36 | 00:04:10 |
69 | 21 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:41:38 | 00:04:10 |
70 | 22 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:41:40 | 00:04:10 |
71 | 31 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:41:41 | 00:04:10 |
72 | 32 | Cristian Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:41 | 00:04:10 |
73 | 13 | Juan Jose Gadea Almi | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:41:51 | 00:04:11 |
74 | 33 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 00:41:52 | 00:04:11 |
75 | 34 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:41:52 | 00:04:11 |
76 | 14 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:41:55 | 00:04:12 |
77 | 6 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:41:56 | 00:04:12 |
78 | 23 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
79 | 24 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:41:59 | 00:04:12 |
80 | 35 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:42:00 | 00:04:12 |
81 | 36 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:42:01 | 00:04:12 |
82 | 25 | David Soler Garrido | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:42:12 | 00:04:13 |
83 | 15 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:42:15 | 00:04:14 |
84 | 37 | Fermin Gimenez Cardona | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:20 | 00:04:14 |
85 | 26 | Francisco Bru Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
86 | 38 | Armando Giron Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
87 | 27 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
88 | 28 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:42:30 | 00:04:15 |
89 | 29 | Jose Morello Chulia | Xingu | Veterano B - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
90 | 30 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:34 | 00:04:15 |
91 | 39 | Javier Rosa Esteve | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:42:38 | 00:04:16 |
92 | 31 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:42:39 | 00:04:16 |
93 | 40 | Ferran Andres Julio | Independiente | Veterano A - M | 00:42:39 | 00:04:16 |
94 | 7 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:42:48 | 00:04:17 |
95 | 32 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:42:59 | 00:04:18 |
96 | 41 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:06 | 00:04:19 |
97 | 42 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:43:09 | 00:04:19 |
98 | 16 | Omar Addat Asouab | C.a. La Rabosa | Senior - M | 00:43:10 | 00:04:19 |
99 | 33 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:43:18 | 00:04:20 |
100 | 17 | Javier Bello Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:43:28 | 00:04:21 |
101 | 43 | Cesar Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:43:28 | 00:04:21 |
102 | 44 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:43:35 | 00:04:22 |
103 | 18 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:43:37 | 00:04:22 |
104 | 45 | David Gimenez Frances | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:43:49 | 00:04:23 |
105 | 19 | Gerson Gonzalez Cuevas | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:43:49 | 00:04:23 |
106 | 46 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:43:52 | 00:04:23 |
107 | 34 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:43:54 | 00:04:23 |
108 | 47 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:00 | 00:04:24 |
109 | 20 | David Monton Garcia | Anitin Team | Senior - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
110 | 35 | Jose Javier Suner Espinosa | Anitin Team | Veterano B - M | 00:44:02 | 00:04:24 |
111 | 48 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:44:13 | 00:04:25 |
112 | 36 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:44:14 | 00:04:25 |
113 | 49 | Carlos Sanchis Sanchis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:44:16 | 00:04:26 |
114 | 50 | Vicent Nogues Lluch | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:21 | 00:04:26 |
115 | 51 | Jose Carlos Benavent Castello | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:44:23 | 00:04:26 |
116 | 37 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:44:27 | 00:04:27 |
117 | 38 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Independiente | Veterano B - M | 00:44:41 | 00:04:28 |
118 | 52 | Sergio Pradas Perez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:44:42 | 00:04:28 |
119 | 53 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:44:45 | 00:04:28 |
120 | 39 | Edilberto Beto Beltran Aldana | Independiente | Veterano B - M | 00:44:47 | 00:04:29 |
121 | 40 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
122 | 54 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
123 | 55 | Manu Canada | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
124 | 8 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
125 | 41 | Cesar Vanaclocha Camison | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:03 | 00:04:30 |
126 | 42 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:05 | 00:04:30 |
127 | 56 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:45:05 | 00:04:30 |
128 | 57 | Agustin Ferrer Fernandez | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:45:07 | 00:04:31 |
129 | 9 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:45:08 | 00:04:31 |
130 | 43 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
131 | 44 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:45:12 | 00:04:31 |
132 | 58 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:24 | 00:04:32 |
133 | 21 | Ruben Morillo Rueda | Independiente | Senior - M | 00:45:24 | 00:04:32 |
134 | 22 | Juan Giner Folques | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:45:26 | 00:04:33 |
135 | 45 | Sergio Ignaci Garc | Independiente | Veterano B - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
136 | 59 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:43 | 00:04:34 |
137 | 46 | Pedro Mas Gallardo | Independiente | Veterano B - M | 00:45:47 | 00:04:35 |
138 | 47 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:45:50 | 00:04:35 |
139 | 60 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:53 | 00:04:35 |
140 | 61 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:02 | 00:04:36 |
141 | 62 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:06 | 00:04:37 |
142 | 10 | Jose Vicente Barbera Bisbal | Independiente | Veterano C - M | 00:46:07 | 00:04:37 |
143 | 23 | Rafael Rosello Raga | Independiente | Senior - M | 00:46:15 | 00:04:38 |
144 | 24 | Bernat Castillo Pla | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:46:16 | 00:04:38 |
145 | 25 | Alex Martinez Sanchis | Crespo Runners | Senior - M | 00:46:17 | 00:04:38 |
146 | 48 | Rafael Mendoza Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
147 | 49 | Vicente Bayona Escrihuela | Independiente | Veterano B - M | 00:46:24 | 00:04:38 |
148 | 63 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:46:35 | 00:04:40 |
149 | 26 | Francesc Gallart Ten | Independiente | Senior - M | 00:46:45 | 00:04:40 |
150 | 27 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Senior - M | 00:46:50 | 00:04:41 |
151 | 50 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:47:10 | 00:04:43 |
152 | 28 | Pau Arbona Hervas | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:47:13 | 00:04:43 |
153 | 29 | David Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:47:14 | 00:04:43 |
154 | 51 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:47:18 | 00:04:44 |
155 | 30 | Juan Carlos Pardo | Independiente | Senior - M | 00:47:19 | 00:04:44 |
156 | 31 | Andreu Sirvent Vila | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:47:21 | 00:04:44 |
157 | 52 | Eulo Beferull Serrano | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
158 | 53 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:47:35 | 00:04:46 |
159 | 32 | Carles Penalva Huerta | Independiente | Senior - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
160 | 54 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:47:43 | 00:04:46 |
161 | 64 | Roti Puig Pla | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:50 | 00:04:47 |
162 | 11 | Tomas Pla Maravilla | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:47:59 | 00:04:48 |
163 | 33 | Juan Martinez Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:48:00 | 00:04:48 |
164 | 12 | Jose Antonio Chust Richart | Independiente | Veterano C - M | 00:48:04 | 00:04:48 |
165 | 55 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:10 | 00:04:49 |
166 | 34 | Carlos Lopez Rocher | Independiente | Senior - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
167 | 56 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:48:25 | 00:04:50 |
168 | 65 | Juan Francisco Donoso Sala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
169 | 13 | Angel Araujo Fernandez | Araujo Sports Team | Veterano C - M | 00:48:47 | 00:04:53 |
170 | 57 | Miguel Angel Albors Bru | Independiente | Veterano B - M | 00:48:50 | 00:04:53 |
171 | 14 | Rafa Escobar Beneyto | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano C - M | 00:48:51 | 00:04:53 |
172 | 58 | Enrique Salom Segui | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:48:54 | 00:04:53 |
173 | 59 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano B - M | 00:48:56 | 00:04:54 |
174 | 60 | Juli Sanz Mart | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:58 | 00:04:54 |
175 | 66 | Luis Navidad Mendoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:03 | 00:04:54 |
176 | 35 | Hector Atienza Hernandez | Anitin Team | Senior - M | 00:49:05 | 00:04:54 |
177 | 61 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:49:06 | 00:04:55 |
178 | 67 | Enrique Company Bosch | Independiente | Veterano A - M | 00:49:09 | 00:04:55 |
179 | 62 | Vicente Cambres Foetea | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:49:12 | 00:04:55 |
180 | 68 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:49:30 | 00:04:57 |
181 | 36 | Andres Pons Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:49:34 | 00:04:57 |
182 | 15 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:49:37 | 00:04:58 |
183 | 37 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:49:38 | 00:04:58 |
184 | 63 | Joaquin Palop Vendrell | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:49:52 | 00:04:59 |
185 | 16 | Felipe Tormos Oliver | Independiente | Veterano C - M | 00:49:53 | 00:04:59 |
186 | 69 | Vicente Garcia Pavia | Santjorunners | Veterano A - M | 00:50:00 | 00:05:00 |
187 | 64 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:50:10 | 00:05:01 |
188 | 70 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:50:14 | 00:05:01 |
189 | 65 | Pedro Donat Bonet | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:50:23 | 00:05:02 |
190 | 71 | Sergio Montaner Che | Independiente | Veterano A - M | 00:50:30 | 00:05:03 |
191 | 66 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:50:35 | 00:05:04 |
192 | 67 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:50:36 | 00:05:04 |
193 | 68 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:51:16 | 00:05:08 |
194 | 17 | Daniel Planells Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:51:29 | 00:05:09 |
195 | 38 | Adrian Montalva Costera | Anitin Team | Senior - M | 00:51:42 | 00:05:10 |
196 | 18 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 00:51:56 | 00:05:12 |
197 | 72 | Salva Talens Fontana | Independiente | Veterano A - M | 00:52:12 | 00:05:13 |
198 | 73 | Vicente Rafael Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:52:15 | 00:05:14 |
199 | 74 | Victor Gonzalez Valles | Independiente | Veterano A - M | 00:52:27 | 00:05:15 |
200 | 69 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:52:31 | 00:05:15 |
201 | 70 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:53:08 | 00:05:19 |
202 | 19 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a. Alcasser | Veterano C - M | 00:53:09 | 00:05:19 |
203 | 75 | Francisco Javier Saiz Perez | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:53:22 | 00:05:20 |
204 | 39 | Alex Richart Bosch | Anitin Team | Senior - M | 00:53:25 | 00:05:20 |
205 | 76 | Jose Javier Pco Bellver | Independiente | Veterano A - M | 00:54:03 | 00:05:24 |
206 | 20 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:54:08 | 00:05:25 |
207 | 71 | Jose Lopez Estero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:14 | 00:05:25 |
208 | 77 | Carlos Oviedo Peris | Independiente | Veterano A - M | 00:54:14 | 00:05:25 |
209 | 21 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:55:06 | 00:05:31 |
210 | 22 | Jose Miguel Fabrich Saus | C.e. La Porte Fresca | Veterano C - M | 00:55:10 | 00:05:31 |
211 | 72 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:55:14 | 00:05:31 |
212 | 73 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 00:55:17 | 00:05:32 |
213 | 78 | Javier Bernardini Campos | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:55:17 | 00:05:32 |
214 | 74 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:55:19 | 00:05:32 |
215 | 79 | Raul Monte Diaz | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:55:19 | 00:05:32 |
216 | 80 | Vicente Mora Clemor | Independiente | Veterano A - M | 00:55:23 | 00:05:32 |
217 | 40 | Adrian Bosca Montesinos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:55:26 | 00:05:33 |
218 | 41 | Javier Gonzalez Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:55:29 | 00:05:33 |
219 | 23 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:55:43 | 00:05:34 |
220 | 81 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:56:05 | 00:05:36 |
221 | 75 | Jacinto Parrilla Sanz | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:56:11 | 00:05:37 |
222 | 82 | Ernesto Pau Carbonell | Anitin Team | Veterano A - M | 00:56:14 | 00:05:37 |
223 | 24 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:56:23 | 00:05:38 |
224 | 25 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:56:25 | 00:05:38 |
225 | 83 | Daniel Torres Martinez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:56:46 | 00:05:41 |
226 | 26 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:56:55 | 00:05:42 |
227 | 27 | Jose Emilio Enguix Barbera | Vnrunners | Veterano C - M | 00:56:56 | 00:05:42 |
228 | 42 | Vicent Navarro Medes | Vnrunners | Senior - M | 00:56:56 | 00:05:42 |
229 | 28 | Cesar Augusto Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:57:33 | 00:05:45 |
230 | 43 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:57:39 | 00:05:46 |
231 | 44 | Sergio Navarro Moreno | Independiente | Senior - M | 00:57:41 | 00:05:46 |
232 | 76 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:57:48 | 00:05:47 |
233 | 77 | Antonio Gordo Martinez | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:58:05 | 00:05:48 |
234 | 78 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:58:32 | 00:05:51 |
235 | 79 | Ricard Espi Lacal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:00:49 | 00:06:05 |
236 | 84 | Raul Alba Conde | Independiente | Veterano A - M | 01:00:52 | 00:06:05 |
237 | 80 | Antonio Bellver Casan | Independiente | Veterano B - M | 01:00:55 | 00:06:06 |
238 | 29 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 01:00:59 | 00:06:06 |
239 | 30 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:01:00 | 00:06:06 |
240 | 31 | Jose Antonio Moratalla De La Calle | C.a. Alzira | Veterano C - M | 01:01:22 | 00:06:08 |
241 | 32 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 01:01:39 | 00:06:10 |
242 | 33 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:02:24 | 00:06:14 |
243 | 81 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:02:24 | 00:06:14 |
244 | 34 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:03:09 | 00:06:19 |
245 | 35 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:05:11 | 00:06:31 |
246 | 36 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:07:10 | 00:06:43 |
247 | 82 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:15:39 | 00:07:34 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carmen Martinez Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:41:10 | 00:04:07 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:41:18 | 00:04:08 |
3 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:42:10 | 00:04:13 |
4 | 1 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:43:05 | 00:04:18 |
5 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:43:25 | 00:04:20 |
6 | 4 | Emily Desprez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:45:17 | 00:04:32 |
7 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:45:32 | 00:04:33 |
8 | 5 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:45:50 | 00:04:35 |
9 | 6 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 00:46:28 | 00:04:39 |
10 | 2 | Paula Saez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:46:40 | 00:04:40 |
11 | 1 | Maria Jose Ferris Lloret | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:46:48 | 00:04:41 |
12 | 7 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:47:03 | 00:04:42 |
13 | 2 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:47:06 | 00:04:43 |
14 | 8 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:47:28 | 00:04:45 |
15 | 9 | Carolina Sales Chalver | Ratatletes Alberic | Veterano A - F | 00:47:31 | 00:04:45 |
16 | 2 | Neus Llopis Pascual | Independiente | Veterano B - F | 00:47:39 | 00:04:46 |
17 | 3 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:47:42 | 00:04:46 |
18 | 3 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:48:11 | 00:04:49 |
19 | 4 | Sonia Moragues Valle | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:48:48 | 00:04:53 |
20 | 10 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:48:51 | 00:04:53 |
21 | 3 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:48:54 | 00:04:53 |
22 | 4 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 00:49:13 | 00:04:55 |
23 | 11 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:49:48 | 00:04:59 |
24 | 5 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:49:52 | 00:04:59 |
25 | 6 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:49:53 | 00:04:59 |
26 | 4 | Laura Casp Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:50:48 | 00:05:05 |
27 | 7 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:50:56 | 00:05:06 |
28 | 5 | Cristina Juan Gimemo | Independiente | Veterano C - F | 00:51:08 | 00:05:07 |
29 | 12 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:52:00 | 00:05:12 |
30 | 13 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:52:35 | 00:05:16 |
31 | 14 | Cristina Bedmar Villa | Independiente | Veterano A - F | 00:52:56 | 00:05:18 |
32 | 15 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:53:28 | 00:05:21 |
33 | 16 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:53:36 | 00:05:22 |
34 | 17 | Laura Molla Jorda | Santjorunners | Veterano A - F | 00:54:04 | 00:05:24 |
35 | 8 | Encarna Gastaldo Alapont | Crespo Runners | Veterano B - F | 00:54:58 | 00:05:30 |
36 | 9 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:55:11 | 00:05:31 |
37 | 6 | Angels Gonzalez Serrano | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:55:14 | 00:05:31 |
38 | 10 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:55:19 | 00:05:32 |
39 | 11 | M. Angeles Arribas Aleixos | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 00:55:29 | 00:05:33 |
40 | 5 | Maria Sanz | C.a. Els Llops De Manuel | Senior - F | 00:56:08 | 00:05:37 |
41 | 6 | Rita Maria Garcia Garulo | Anitin Team | Senior - F | 00:56:14 | 00:05:37 |
42 | 12 | Juana Maria Pinos Guerrero | Anitin Team | Veterano B - F | 00:56:46 | 00:05:41 |
43 | 18 | Vero De La Torre Isern | Independiente | Veterano A - F | 00:57:15 | 00:05:44 |
44 | 13 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:57:51 | 00:05:47 |
45 | 19 | Angels Armengol Jordan | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:57:56 | 00:05:48 |
46 | 14 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:58:13 | 00:05:49 |
47 | 20 | Marta Santoyo Valls | C.a. La Rabosa | Veterano A - F | 00:58:13 | 00:05:49 |
48 | 21 | Pilar Frances Nunez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:58:26 | 00:05:51 |
49 | 7 | Aida Hervas Gonzalez | Independiente | Senior - F | 00:58:42 | 00:05:52 |
50 | 22 | Loles Canet Viudez | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 00:58:43 | 00:05:52 |
51 | 15 | Rosa Maria Espert Arbona | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:00:50 | 00:06:05 |
52 | 16 | Marisa Morant Zaragoza | Independiente | Veterano B - F | 01:00:52 | 00:06:05 |
53 | 23 | Inma Soria Avellaneda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:00:59 | 00:06:06 |
54 | 7 | Rosa Maria Gimeno Prats | Anitin Team | Veterano C - F | 01:01:28 | 00:06:09 |
55 | 8 | Adelaida Pau Fayos | C.a. Alzira | Veterano C - F | 01:02:03 | 00:06:12 |
56 | 8 | Grisela Perales Oltra | C.a. Carcaixent | Senior - F | 01:02:20 | 00:06:14 |
57 | 9 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 01:03:08 | 00:06:19 |
58 | 10 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:05:10 | 00:06:31 |
59 | 24 | Cristina Escutia Sanchis | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 01:08:25 | 00:06:50 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 46 | Hector Ruiz => Pts: 3 - 00:33:45 (00:03:22) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 4 - 00:34:12 (00:03:25) Lluis Cebolla Puig => Pts: 7 - 00:35:21 (00:03:32) Rafael Balaguer Llop => Pts: 11 - 00:37:00 (00:03:42) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 21 - 00:37:53 (00:03:47) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 54 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 00:32:38 (00:03:16) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 9 - 00:36:30 (00:03:39) Carlos Bueno Miralles => Pts: 12 - 00:37:03 (00:03:42) David Ferragud Ferragud => Pts: 15 - 00:37:13 (00:03:43) Ignasi Roig Ripoll => Pts: 17 - 00:37:18 (00:03:44) |
3 | Anitin Team | 125 | Victor Martinez Richart => Pts: 6 - 00:35:04 (00:03:30) Alfonso Franco Martinez => Pts: 13 - 00:37:07 (00:03:43) Agustin Blay Soriano => Pts: 22 - 00:37:57 (00:03:48) Emilio Jose Aparici Hernandez => Pts: 30 - 00:38:57 (00:03:54) Alberto Saez Galdon => Pts: 54 - 00:41:10 (00:04:07) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 191 | Alberto Vidal Perez => Pts: 32 - 00:39:16 (00:03:56) Javier Terol Ferrer => Pts: 35 - 00:39:32 (00:03:57) Vicent Alberola Alcover => Pts: 36 - 00:39:47 (00:03:59) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 38 - 00:39:50 (00:03:59) Miguel Gabaldon Vidal => Pts: 50 - 00:40:17 (00:04:02) |
5 | C.a. Carcaixent | 229 | Daniel Lopez Cuenca => Pts: 34 - 00:39:30 (00:03:57) David Vaya Cucarella => Pts: 37 - 00:39:49 (00:03:59) Damian Lozano Lopez => Pts: 40 - 00:39:52 (00:03:59) Simon Barber Felis => Pts: 45 - 00:40:07 (00:04:01) Juan Jose Gadea Almi => Pts: 73 - 00:41:51 (00:04:11) |
6 | C.a. Els Llops De Manuel | 273 | Rafa Abad => Pts: 5 - 00:34:48 (00:03:29) Salva Climent Bataller => Pts: 46 - 00:40:07 (00:04:01) Xavi Cortes Carbonell => Pts: 48 - 00:40:13 (00:04:01) David Perez Duce => Pts: 70 - 00:41:40 (00:04:10) David Gimenez Frances => Pts: 104 - 00:43:49 (00:04:23) |
7 | C.a. L´alcudia | 397 | Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 56 - 00:41:11 (00:04:07) Enrique Abel Ferragut => Pts: 68 - 00:41:36 (00:04:10) Jesus Pastor Rebato => Pts: 69 - 00:41:38 (00:04:10) Eduardo Saurina Lacal => Pts: 75 - 00:41:52 (00:04:11) Mariano Pascual Aguado => Pts: 129 - 00:45:08 (00:04:31) |
8 | Atletisme Alginet | 431 | Jose Vicente Sanchez Moreno => Pts: 71 - 00:41:41 (00:04:10) Armando Giron Moreno => Pts: 86 - 00:42:23 (00:04:14) Eduardo Sanchis Martin => Pts: 88 - 00:42:30 (00:04:15) Andre Soler Bisbal => Pts: 92 - 00:42:39 (00:04:16) Jose Exposito Canas => Pts: 94 - 00:42:48 (00:04:17) |
9 | Crespo Runners | 542 | Jose Moscardo Escandell => Pts: 31 - 00:39:13 (00:03:55) Vicent Ribes Badia => Pts: 81 - 00:42:01 (00:04:12) Sergio Pradas Perez => Pts: 118 - 00:44:42 (00:04:28) Alex Martinez Sanchis => Pts: 145 - 00:46:17 (00:04:38) Bernardo Martinez Albertos => Pts: 167 - 00:48:25 (00:04:50) |
10 | C.a. Alzira | 578 | Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 43 - 00:40:03 (00:04:00) Daniel Gandia Vila => Pts: 49 - 00:40:14 (00:04:01) Juan Armada Blanco => Pts: 107 - 00:43:54 (00:04:23) Pablo Benavent Garcia => Pts: 187 - 00:50:10 (00:05:01) Vicente Javier Vazquez Denia => Pts: 192 - 00:50:36 (00:05:04) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 6 | Carmen Martinez Ferragud => Pts: 1 - 00:41:10 (00:04:07) Sandra Pla Sanchis => Pts: 2 - 00:41:18 (00:04:08) Alina Teodora Gabor => Pts: 3 - 00:42:10 (00:04:13) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 24 | Emily Desprez => Pts: 6 - 00:45:17 (00:04:32) Lorena Perez Ruano => Pts: 8 - 00:45:50 (00:04:35) Paula Saez Garcia => Pts: 10 - 00:46:40 (00:04:40) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 42 | Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 7 - 00:45:32 (00:04:33) Mila Pons Calahorra => Pts: 17 - 00:47:42 (00:04:46) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 18 - 00:48:11 (00:04:49) |
4 | C.a. Carcaixent | 52 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 12 - 00:47:03 (00:04:42) Sonia Moragues Valle => Pts: 19 - 00:48:48 (00:04:53) M Lorente Torres => Pts: 21 - 00:48:54 (00:04:53) |
5 | Anitin Team | 82 | Mari Angeles Gimenez De Pedro => Pts: 9 - 00:46:28 (00:04:39) Maria Dolores Gutierrez Garcia => Pts: 32 - 00:53:28 (00:05:21) Rita Maria Garcia Garulo => Pts: 41 - 00:56:14 (00:05:37) |
6 | Atletisme Alginet | 147 | M. Angeles Arribas Aleixos => Pts: 39 - 00:55:29 (00:05:33) Loles Canet Viudez => Pts: 50 - 00:58:43 (00:05:52) Carmen Greus Llin => Pts: 58 - 01:05:10 (00:06:31) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Benjamin - M | 00:02:35 | 00:03:35 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:02:38 | 00:03:39 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjamin - M | 00:02:40 | 00:03:42 |
4 | 4 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:02:44 | 00:03:48 |
5 | 5 | Raul Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:02:50 | 00:03:56 |
6 | 6 | Marc Delgado Alcazar | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:02:54 | 00:04:02 |
7 | 7 | Arnau Chilet Santos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Benjamin - M | 00:03:06 | 00:04:18 |
8 | 8 | Marcos Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:03:15 | 00:04:31 |
9 | 9 | Roger Cleries Mendoza | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:03:18 | 00:04:35 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Adriana Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:02:46 | 00:03:51 |
2 | 2 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:50 | 00:03:56 |
3 | 3 | Iris Moscardo Sangil | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:02:52 | 00:03:59 |
4 | 4 | Noa Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:03:03 | 00:04:14 |
5 | 5 | Nuria Alonso Espada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:07 | 00:04:20 |
6 | 6 | Sofia Serna Hervas | Independiente | Benjamin - F | 00:03:17 | 00:04:34 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Esteve Castera | Independiente | Alevin - M | 00:02:25 | 00:03:21 |
2 | 2 | Ferran Reig I Penad | Independiente | Alevin - M | 00:02:26 | 00:03:23 |
3 | 3 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:02:29 | 00:03:27 |
4 | 4 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:02:35 | 00:03:35 |
5 | 5 | Daniel Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:02:48 | 00:03:53 |
6 | 6 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Alevin - M | 00:02:48 | 00:03:53 |
7 | 7 | Joan Hervas Bosch | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:03:00 | 00:04:10 |
8 | 8 | Victor Canet Arenas | Independiente | Alevin - M | 00:03:36 | 00:05:00 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marina Altur Fernandez | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:02:20 | 00:03:14 |
2 | 2 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:02:24 | 00:03:20 |
3 | 3 | Priscila Puchol Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:02:27 | 00:03:24 |
4 | 4 | Lara Gonzalez Asensi | Independiente | Alevin - F | 00:02:36 | 00:03:37 |
5 | 5 | Ana Montagudo Calatayud | Independiente | Alevin - F | 00:02:41 | 00:03:44 |
6 | 6 | Valeria Ferrer Climent | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:02:42 | 00:03:45 |
7 | 7 | Cynthia Gosp Lambiez | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:02:42 | 00:03:45 |
8 | 8 | Sandra Mart | Els Caragolets Valencia | Alevin - F | 00:02:53 | 00:04:00 |
9 | 9 | Neus Cumplido Ferragud | C.a. Carcaixent | Alevin - F | 00:03:02 | 00:04:13 |
10 | 10 | Maria Regal Ros | Independiente | Alevin - F | 00:03:08 | 00:04:21 |
11 | 11 | Petra Chimkasimma Uba | C.a. L´alcudia | Alevin - F | 00:03:14 | 00:04:29 |
12 | 12 | Maria Moscardo Cuevas | C. A. Canals | Alevin - F | 00:03:16 | 00:04:32 |
13 | 13 | Naiara Lazar Gonzalez | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:03:34 | 00:04:57 |
14 | 14 | Azucena Pascual Lopez | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:04:02 | 00:05:36 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:13 | 00:03:37 |
2 | 2 | Bryan Sebastia Cuisinier | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - M | 00:05:24 | 00:03:45 |
3 | 3 | Alex Pla Martorell | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:31 | 00:03:50 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Andrea Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:05:28 | 00:03:48 |
2 | 2 | Anna Ferriols Bedmar | Independiente | Infantil - F | 00:05:52 | 00:04:04 |
3 | 3 | Miriam Penarrocha Cervero | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:06:10 | 00:04:17 |
4 | 4 | Lara Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Infantil - F | 00:06:29 | 00:04:30 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marc Garcia Suey | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:10 | 00:03:19 |
2 | 2 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:15 | 00:03:20 |
3 | 3 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:07:47 | 00:03:25 |
4 | 4 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:08:00 | 00:03:42 |
5 | 5 | Marc Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:08:09 | 00:03:46 |
6 | 6 | Tavi Albero Casp | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:08:30 | 00:03:56 |
7 | 7 | Aitor Climent Turegano | Independiente | Cadet - M | 00:08:31 | 00:03:56 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:08:33 | 00:03:57 |
2 | 2 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:08:50 | 00:04:05 |
3 | 3 | Laia Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:08:57 | 00:04:09 |
4 | 4 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:09:09 | 00:04:14 |
5 | 5 | Ana Iznajar Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:13:05 | 00:06:03 |