XXV VOLTA A PEU ALBERIC (LA CARRERA DE LA MONA)
28/05/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sergio Fayos Merin | Crespo Runners | Senior - M | 00:26:11 | 00:03:16 |
2 | 2 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:26:30 | 00:03:19 |
3 | 3 | Hector Ruiz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:26:32 | 00:03:19 |
4 | 1 | Victor Martinez Balaguer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Junior - M | 00:26:38 | 00:03:20 |
5 | 1 | David Blay Martinez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:26:42 | 00:03:20 |
6 | 2 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:26:46 | 00:03:21 |
7 | 2 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:27:02 | 00:03:23 |
8 | 4 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:27:03 | 00:03:23 |
9 | 5 | Lluis Cebolla Puig | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:27:32 | 00:03:26 |
10 | 6 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:27:41 | 00:03:28 |
11 | 3 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:27:47 | 00:03:28 |
12 | 7 | Ivan Hernandez Lopez | Crespo Runners | Senior - M | 00:28:26 | 00:03:33 |
13 | 8 | Guillem Pavia Pons | Independiente | Senior - M | 00:28:43 | 00:03:35 |
14 | 9 | Cristian Llacer Cunat | C.a. Alcasser | Senior - M | 00:28:57 | 00:03:37 |
15 | 10 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:28:58 | 00:03:37 |
16 | 1 | Alfonso Franco Martinez | Anitin Team | Veterano B - M | 00:29:01 | 00:03:38 |
17 | 11 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:29:09 | 00:03:39 |
18 | 4 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:29:11 | 00:03:39 |
19 | 5 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:27 | 00:03:41 |
20 | 6 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:37 | 00:03:42 |
21 | 1 | Javier Ibanez Ferrer | Independiente | Veterano C - M | 00:29:38 | 00:03:42 |
22 | 12 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:29:40 | 00:03:42 |
23 | 2 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:29:42 | 00:03:43 |
24 | 7 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:29:43 | 00:03:43 |
25 | 3 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:29:48 | 00:03:44 |
26 | 8 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:49 | 00:03:44 |
27 | 13 | Carlos Gerico Gomez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:29:49 | 00:03:44 |
28 | 9 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:30:00 | 00:03:45 |
29 | 14 | Salva Caldes Albinana | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:30:04 | 00:03:46 |
30 | 15 | Francesc Lopez Martinez | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:30:11 | 00:03:46 |
31 | 16 | Angel Torres Pi | C.t. Alberic | Senior - M | 00:30:24 | 00:03:48 |
32 | 17 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:30:35 | 00:03:49 |
33 | 4 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:30:50 | 00:03:51 |
34 | 10 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:30:55 | 00:03:52 |
35 | 11 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:57 | 00:03:52 |
36 | 5 | Francisco Jose Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:31:01 | 00:03:53 |
37 | 12 | David Femenia Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:31:02 | 00:03:53 |
38 | 13 | Daniel Sanchis Roig | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:31:09 | 00:03:54 |
39 | 6 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:31:15 | 00:03:54 |
40 | 18 | Alberto Saez Galdon | Anitin Team | Senior - M | 00:31:16 | 00:03:54 |
41 | 2 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:31:21 | 00:03:55 |
42 | 7 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:31:27 | 00:03:56 |
43 | 19 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:31:32 | 00:03:56 |
44 | 3 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:31:35 | 00:03:57 |
45 | 14 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:31:35 | 00:03:57 |
46 | 8 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:31:39 | 00:03:57 |
47 | 15 | Rafa Landete Crespo | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:31:47 | 00:03:58 |
48 | 20 | Pablo Perez Frances | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:31:53 | 00:03:59 |
49 | 16 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:00 | 00:04:00 |
50 | 9 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:32:00 | 00:04:00 |
51 | 10 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:32:01 | 00:04:00 |
52 | 17 | Agustin Pena Sanz | Triatlo Alginet | Veterano A - M | 00:32:11 | 00:04:01 |
53 | 18 | Javi Frances Climent | Independiente | Veterano A - M | 00:32:15 | 00:04:02 |
54 | 19 | Cristian Llacuna Beltran | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:18 | 00:04:02 |
55 | 4 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:32:27 | 00:04:03 |
56 | 20 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:32:40 | 00:04:05 |
57 | 11 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:32:41 | 00:04:05 |
58 | 12 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:32:46 | 00:04:06 |
59 | 21 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
60 | 22 | Alex Valls Benavent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:52 | 00:04:06 |
61 | 13 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:32:53 | 00:04:07 |
62 | 23 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:32:54 | 00:04:07 |
63 | 3 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:33:04 | 00:04:08 |
64 | 14 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 00:33:06 | 00:04:08 |
65 | 15 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:33:11 | 00:04:09 |
66 | 21 | Paco Bosch Bosch | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:33:12 | 00:04:09 |
67 | 16 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:33:20 | 00:04:10 |
68 | 17 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:33:24 | 00:04:10 |
69 | 22 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:33:24 | 00:04:10 |
70 | 23 | Ivan Gandia Bernia | C.a. Alzira | Senior - M | 00:33:26 | 00:04:11 |
71 | 24 | Jordi Machi Roig | Independiente | Senior - M | 00:33:32 | 00:04:12 |
72 | 24 | Xavi Cortes Carbonell | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:33:33 | 00:04:12 |
73 | 25 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:33:37 | 00:04:12 |
74 | 26 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:33:37 | 00:04:12 |
75 | 18 | Ricardo Ull Solaz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:33:38 | 00:04:12 |
76 | 27 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:33:49 | 00:04:14 |
77 | 28 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:33:50 | 00:04:14 |
78 | 19 | Enrique Abel Ferragut | Independiente | Veterano B - M | 00:33:51 | 00:04:14 |
79 | 29 | Jose Enrique Burches Segura | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:33:51 | 00:04:14 |
80 | 25 | Luis Gonzalez Carboneres | Independiente | Senior - M | 00:33:54 | 00:04:14 |
81 | 30 | Rober Tomas Marin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:33:59 | 00:04:15 |
82 | 26 | Javier Bello Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:34:02 | 00:04:15 |
83 | 5 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:34:03 | 00:04:15 |
84 | 27 | Antonio Moreno Ferrer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:34:06 | 00:04:16 |
85 | 6 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:34:17 | 00:04:17 |
86 | 31 | Javier Rosa Esteve | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:34:20 | 00:04:18 |
87 | 28 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 00:34:29 | 00:04:19 |
88 | 20 | Francisco Bru Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:34:30 | 00:04:19 |
89 | 21 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:34:35 | 00:04:19 |
90 | 29 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:34:38 | 00:04:20 |
91 | 32 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:34:41 | 00:04:20 |
92 | 7 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:34:43 | 00:04:20 |
93 | 22 | Jose Morello Chulia | Xingu | Veterano B - M | 00:34:59 | 00:04:22 |
94 | 23 | Juan Luis Recuero Almaraz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:35:03 | 00:04:23 |
95 | 24 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:35:06 | 00:04:23 |
96 | 33 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:35:07 | 00:04:23 |
97 | 34 | Carlos Sanchis Sanchis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:11 | 00:04:24 |
98 | 25 | Vicente Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:35:12 | 00:04:24 |
99 | 35 | Jose Carlos Benavent Castello | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:35:18 | 00:04:25 |
100 | 30 | Adrian Montalva Costera | Anitin Team | Senior - M | 00:35:26 | 00:04:26 |
101 | 8 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:35:29 | 00:04:26 |
102 | 36 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:35:38 | 00:04:27 |
103 | 31 | Victor Garcia Vazquez | C.c. A Peu Pla | Senior - M | 00:35:40 | 00:04:28 |
104 | 26 | Jose Javier Suner Espinosa | Anitin Team | Veterano B - M | 00:35:43 | 00:04:28 |
105 | 37 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:35:47 | 00:04:28 |
106 | 32 | Gerson Gonzalez Cuevas | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:35:56 | 00:04:30 |
107 | 27 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:35:57 | 00:04:30 |
108 | 28 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:35:58 | 00:04:30 |
109 | 33 | Juan Giner Folques | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:00 | 00:04:30 |
110 | 29 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:36:10 | 00:04:31 |
111 | 9 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:36:16 | 00:04:32 |
112 | 30 | Marcos Salas Castro | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:36:28 | 00:04:34 |
113 | 38 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:36:33 | 00:04:34 |
114 | 34 | Carlos Monton Verdu | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:36:35 | 00:04:34 |
115 | 39 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:36 | 00:04:34 |
116 | 35 | Rafael Rosello Raga | Independiente | Senior - M | 00:36:39 | 00:04:35 |
117 | 40 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:39 | 00:04:35 |
118 | 31 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:36:43 | 00:04:35 |
119 | 32 | Pedro Mas Gallardo | Independiente | Veterano B - M | 00:36:44 | 00:04:36 |
120 | 33 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:36:46 | 00:04:36 |
121 | 36 | Ruben Morillo Rueda | Independiente | Senior - M | 00:36:48 | 00:04:36 |
122 | 34 | Edilberto Beto Beltran Aldana | Independiente | Veterano B - M | 00:36:49 | 00:04:36 |
123 | 35 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:36:50 | 00:04:36 |
124 | 36 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:36:51 | 00:04:36 |
125 | 37 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:37:04 | 00:04:38 |
126 | 41 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:07 | 00:04:38 |
127 | 37 | David Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:37:10 | 00:04:39 |
128 | 38 | Juan Sanchis Haba | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:37:10 | 00:04:39 |
129 | 38 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 00:37:14 | 00:04:39 |
130 | 39 | Francesc Gallart Ten | Independiente | Senior - M | 00:37:14 | 00:04:39 |
131 | 39 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:37:34 | 00:04:42 |
132 | 42 | Hector De Anton Alijas | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:38 | 00:04:42 |
133 | 43 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:39 | 00:04:42 |
134 | 40 | Javier Navasquillo Gamiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:37:41 | 00:04:43 |
135 | 44 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:41 | 00:04:43 |
136 | 45 | Jorge Iborra Tafaner | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:37:41 | 00:04:43 |
137 | 41 | Carlos Oliver | Independiente | Senior - M | 00:37:41 | 00:04:43 |
138 | 40 | Jose Miguel Lopez Arjona | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:37:51 | 00:04:44 |
139 | 10 | Jose Vicente Barbera Bisbal | C.e. La Porte Fresca | Veterano C - M | 00:38:08 | 00:04:46 |
140 | 41 | Andres Vallarin Serres | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:38:19 | 00:04:47 |
141 | 42 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:38:22 | 00:04:48 |
142 | 46 | Luis Hernandis Dominguez | Tritons Albalat | Veterano A - M | 00:38:24 | 00:04:48 |
143 | 11 | Jose Antonio Chust Richart | Independiente | Veterano C - M | 00:38:29 | 00:04:49 |
144 | 47 | Jose Manuel Gomez Morant | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:31 | 00:04:49 |
145 | 48 | Sergio Llopis Chorda | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:31 | 00:04:49 |
146 | 49 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:32 | 00:04:49 |
147 | 42 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:38:32 | 00:04:49 |
148 | 43 | Fernando Perez Tafaner | Independiente | Senior - M | 00:38:34 | 00:04:49 |
149 | 43 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:38:41 | 00:04:50 |
150 | 44 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:38:43 | 00:04:50 |
151 | 50 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:38:52 | 00:04:52 |
152 | 51 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:38:58 | 00:04:52 |
153 | 12 | Emilio Tormo Tortosa | A.a. Llosa De Ranes | Veterano C - M | 00:39:04 | 00:04:53 |
154 | 13 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 00:39:10 | 00:04:54 |
155 | 52 | Carlos Albert Bolea | Independiente | Veterano A - M | 00:39:11 | 00:04:54 |
156 | 45 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:17 | 00:04:55 |
157 | 46 | Miguel Angel Albors Bru | Independiente | Veterano B - M | 00:39:39 | 00:04:57 |
158 | 47 | Fredy Munoz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:39:42 | 00:04:58 |
159 | 48 | Vicent Hervas Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:39:49 | 00:04:59 |
160 | 14 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:39:55 | 00:04:59 |
161 | 49 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 00:40:00 | 00:05:00 |
162 | 50 | Sergio Fabregues Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:40:15 | 00:05:02 |
163 | 15 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:40:19 | 00:05:02 |
164 | 44 | Marcos Vives Fuster | Independiente | Senior - M | 00:40:22 | 00:05:03 |
165 | 51 | Juli Sanz Mart | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:35 | 00:05:04 |
166 | 53 | Juan Francisco Donoso Sala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:40:40 | 00:05:05 |
167 | 52 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:40:42 | 00:05:05 |
168 | 16 | Antonio Zornoza Ortega | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:40:43 | 00:05:05 |
169 | 17 | Felipe Tormos Oliver | Independiente | Veterano C - M | 00:41:05 | 00:05:08 |
170 | 18 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:41:14 | 00:05:09 |
171 | 54 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:41:33 | 00:05:12 |
172 | 19 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:41:33 | 00:05:12 |
173 | 55 | Francisco Jose Lucas Hernandez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:37 | 00:05:12 |
174 | 56 | Jose Luis Lopez Chelet | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:37 | 00:05:12 |
175 | 53 | Jose Vicente Garcia Vicent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:41:50 | 00:05:14 |
176 | 57 | Miguel Casas Martinez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:41:51 | 00:05:14 |
177 | 54 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:42:20 | 00:05:18 |
178 | 58 | Vicente Pi Garcia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:42:24 | 00:05:18 |
179 | 59 | Javier Bernardini Campos | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:42:24 | 00:05:18 |
180 | 45 | Alex Richart Bosch | Anitin Team | Senior - M | 00:42:29 | 00:05:19 |
181 | 60 | Daniel Torres Martinez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:42:30 | 00:05:19 |
182 | 61 | Pedro Requena Porcel | Independiente | Veterano A - M | 00:42:30 | 00:05:19 |
183 | 62 | Ruben Fuentes Dolz | Anitin Team | Veterano A - M | 00:42:32 | 00:05:19 |
184 | 46 | Sergio Gregori Cubells | Anitin Team | Senior - M | 00:42:32 | 00:05:19 |
185 | 63 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:42:46 | 00:05:21 |
186 | 55 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:43:19 | 00:05:25 |
187 | 64 | Ernesto Pau Carbonell | Anitin Team | Veterano A - M | 00:43:42 | 00:05:28 |
188 | 56 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:43:52 | 00:05:29 |
189 | 65 | Salva Talens Fontana | Independiente | Veterano A - M | 00:43:53 | 00:05:29 |
190 | 57 | Manolo Paton Carrero | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:44:08 | 00:05:31 |
191 | 66 | Vicente Mora Clemor | Independiente | Veterano A - M | 00:44:14 | 00:05:32 |
192 | 47 | Adrian Bosca Montesinos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:44:19 | 00:05:32 |
193 | 48 | Javier Gonzalez Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:44:22 | 00:05:33 |
194 | 58 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:30 | 00:05:34 |
195 | 59 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:44:30 | 00:05:34 |
196 | 67 | Vicente Garcia Pavia | Santjorunners | Veterano A - M | 00:44:49 | 00:05:36 |
197 | 20 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:45:07 | 00:05:38 |
198 | 21 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:45:12 | 00:05:39 |
199 | 22 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:45:19 | 00:05:40 |
200 | 49 | Pablo Cogollos Escribano | Anitin Team | Senior - M | 00:45:24 | 00:05:40 |
201 | 23 | Helios Pellicer Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:34 | 00:05:42 |
202 | 24 | Jose Miguel Fabrich Saus | C.e. La Porte Fresca | Veterano C - M | 00:45:47 | 00:05:43 |
203 | 60 | Vicente Cambres Foetea | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:45:53 | 00:05:44 |
204 | 68 | Francisco Javier Saiz Perez | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:45:54 | 00:05:44 |
205 | 25 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:45:59 | 00:05:45 |
206 | 26 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:46:01 | 00:05:45 |
207 | 69 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:46:04 | 00:05:46 |
208 | 27 | Guillermo Javier Perez Zafon | Independiente | Veterano C - M | 00:46:06 | 00:05:46 |
209 | 28 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a. Alcasser | Veterano C - M | 00:46:24 | 00:05:48 |
210 | 70 | Victor Gonzalez Valles | Independiente | Veterano A - M | 00:46:36 | 00:05:50 |
211 | 29 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:47:23 | 00:05:55 |
212 | 30 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:47:24 | 00:05:56 |
213 | 71 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:47:34 | 00:05:57 |
214 | 72 | Oscar Quiles Richart | Independiente | Veterano A - M | 00:47:34 | 00:05:57 |
215 | 31 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:47:36 | 00:05:57 |
216 | 61 | Agustin Blay Soriano | Anitin Team | Veterano B - M | 00:47:38 | 00:05:57 |
217 | 62 | Javier Ortiz Moreno | Anitin Team | Veterano B - M | 00:47:38 | 00:05:57 |
218 | 73 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:48:16 | 00:06:02 |
219 | 74 | Antonio Martin Vallejo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 00:48:20 | 00:06:02 |
220 | 63 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:48:22 | 00:06:03 |
221 | 32 | Vicent Vila Vila | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:48:28 | 00:06:04 |
222 | 50 | Sergio Navarro Moreno | Independiente | Senior - M | 00:48:30 | 00:06:04 |
223 | 64 | Javier Prats Valero | Independiente | Veterano B - M | 00:48:40 | 00:06:05 |
224 | 51 | Javier Mateu Escola | C.a. La Rabosa | Senior - M | 00:48:57 | 00:06:07 |
225 | 33 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:49:21 | 00:06:10 |
226 | 34 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:49:48 | 00:06:14 |
227 | 35 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:50:01 | 00:06:15 |
228 | 52 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:50:07 | 00:06:16 |
229 | 36 | Cesar Augusto Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:50:31 | 00:06:19 |
230 | 37 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 00:50:45 | 00:06:21 |
231 | 38 | Jose Antonio Moratalla De La Calle | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:50:53 | 00:06:22 |
232 | 39 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:53:18 | 00:06:40 |
233 | 40 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 00:53:22 | 00:06:40 |
234 | 65 | Vicente Tortosa Torres | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:53:46 | 00:06:43 |
235 | 66 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:05:26 | 00:08:11 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez Caballero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:32:45 | 00:04:06 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:33:04 | 00:04:08 |
3 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:33:11 | 00:04:09 |
4 | 1 | Aurora Piqueres Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:33:28 | 00:04:11 |
5 | 2 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:34:21 | 00:04:18 |
6 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:34:25 | 00:04:18 |
7 | 4 | Emily Desprez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:36:07 | 00:04:31 |
8 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:36:19 | 00:04:32 |
9 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:36:20 | 00:04:32 |
10 | 5 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:36:52 | 00:04:36 |
11 | 6 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:37:23 | 00:04:40 |
12 | 7 | Carolina Sales Chalver | Ratatletes Alberic | Veterano A - F | 00:37:43 | 00:04:43 |
13 | 8 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:38:04 | 00:04:46 |
14 | 9 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 00:38:14 | 00:04:47 |
15 | 2 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:38:43 | 00:04:50 |
16 | 10 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:39:14 | 00:04:54 |
17 | 2 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 00:39:14 | 00:04:54 |
18 | 3 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:39:16 | 00:04:54 |
19 | 3 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:39:29 | 00:04:56 |
20 | 2 | Sara Ferrer Vendrell | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:40:11 | 00:05:01 |
21 | 3 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:40:19 | 00:05:02 |
22 | 11 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:40:44 | 00:05:06 |
23 | 4 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:40:46 | 00:05:06 |
24 | 5 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:41:05 | 00:05:08 |
25 | 4 | Carmen Madrid Saus | Independiente | Senior - F | 00:41:21 | 00:05:10 |
26 | 6 | Carmen Carbonell Gomez | Araujo Sports Team | Veterano B - F | 00:41:26 | 00:05:11 |
27 | 12 | Mjose Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:41:50 | 00:05:14 |
28 | 13 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:41:50 | 00:05:14 |
29 | 14 | Susana Ortola Pons | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - F | 00:42:15 | 00:05:17 |
30 | 15 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:42:27 | 00:05:18 |
31 | 16 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:42:29 | 00:05:19 |
32 | 17 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:42:30 | 00:05:19 |
33 | 7 | Encarna Gastaldo Alapont | Crespo Runners | Veterano B - F | 00:42:42 | 00:05:20 |
34 | 8 | Loli Alarcos Manzanares | Independiente | Veterano B - F | 00:43:09 | 00:05:24 |
35 | 18 | Ana Martinez Caballero | Independiente | Veterano A - F | 00:43:09 | 00:05:24 |
36 | 9 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:43:20 | 00:05:25 |
37 | 5 | Rita Maria Garcia Garulo | Anitin Team | Senior - F | 00:43:41 | 00:05:28 |
38 | 19 | Laura Molla Jorda | Santjorunners | Veterano A - F | 00:43:42 | 00:05:28 |
39 | 6 | Ana Estrada Tarrago | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:44:06 | 00:05:31 |
40 | 10 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:44:30 | 00:05:34 |
41 | 11 | Iberia Royo Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:45:34 | 00:05:42 |
42 | 12 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:46:25 | 00:05:48 |
43 | 7 | Virginia Palop Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:46:39 | 00:05:50 |
44 | 20 | Pilar Frances Nunez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:46:39 | 00:05:50 |
45 | 8 | Yolanda Montalban Martinez | Araujo Sports Team | Senior - F | 00:46:49 | 00:05:51 |
46 | 13 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:47:03 | 00:05:53 |
47 | 9 | Aida Hervas Gonzalez | Independiente | Senior - F | 00:49:08 | 00:06:08 |
48 | 4 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:49:48 | 00:06:14 |
49 | 5 | Rosa Maria Gimeno Prats | Anitin Team | Veterano C - F | 00:50:07 | 00:06:16 |
50 | 6 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 00:53:18 | 00:06:40 |
51 | 14 | Carmen Sanz Ubeda | Crespo Runners | Veterano B - F | 00:53:18 | 00:06:40 |
52 | 3 | Ines Gail Ortiz | Triatlo Alginet | Junior - F | 00:55:25 | 00:06:56 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 31 | Hector Ruiz => Pts: 3 - 00:26:32 (00:03:19) Victor Martinez Balaguer => Pts: 4 - 00:26:38 (00:03:20) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 7 - 00:27:02 (00:03:23) Andreu Garcia Artes => Pts: 8 - 00:27:03 (00:03:23) Lluis Cebolla Puig => Pts: 9 - 00:27:32 (00:03:26) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 75 | Khalid El Hissouf => Pts: 2 - 00:26:30 (00:03:19) Vicent Grau Jordan => Pts: 15 - 00:28:58 (00:03:37) Jonathan Piqueras Torres => Pts: 17 - 00:29:09 (00:03:39) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 18 - 00:29:11 (00:03:39) Ignasi Roig Ripoll => Pts: 23 - 00:29:42 (00:03:43) |
3 | Crespo Runners | 90 | Sergio Fayos Merin => Pts: 1 - 00:26:11 (00:03:16) David Blay Martinez => Pts: 5 - 00:26:42 (00:03:20) Ivan Hernandez Lopez => Pts: 12 - 00:28:26 (00:03:33) Jose Moscardo Escandell => Pts: 34 - 00:30:55 (00:03:52) Daniel Sanchis Roig => Pts: 38 - 00:31:09 (00:03:54) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 195 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 10 - 00:27:41 (00:03:28) Alberto Vidal Perez => Pts: 35 - 00:30:57 (00:03:52) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 49 - 00:32:00 (00:04:00) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 50 - 00:32:00 (00:04:00) Toni Blasco Subiela => Pts: 51 - 00:32:01 (00:04:00) |
5 | Anitin Team | 202 | Victor Martinez Richart => Pts: 6 - 00:26:46 (00:03:21) Alfonso Franco Martinez => Pts: 16 - 00:29:01 (00:03:38) Alberto Saez Galdon => Pts: 40 - 00:31:16 (00:03:54) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 67 - 00:33:20 (00:04:10) Daniel Llorenc Domenech => Pts: 73 - 00:33:37 (00:04:12) |
6 | C.a. Alzira | 429 | Daniel Gandia Vila => Pts: 42 - 00:31:27 (00:03:56) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 44 - 00:31:35 (00:03:57) Ivan Gandia Bernia => Pts: 70 - 00:33:26 (00:04:11) Antonio Aledo Avaria => Pts: 124 - 00:36:51 (00:04:36) Pablo Benavent Garcia => Pts: 149 - 00:38:41 (00:04:50) |
7 | Atletisme Alginet | 463 | Raul Bosch Nadal => Pts: 56 - 00:32:40 (00:04:05) Andre Soler Bisbal => Pts: 95 - 00:35:06 (00:04:23) Jose Vicente Sanchez Moreno => Pts: 96 - 00:35:07 (00:04:23) Gerson Gonzalez Cuevas => Pts: 106 - 00:35:56 (00:04:30) Delfin Fargueta Signes => Pts: 110 - 00:36:10 (00:04:31) |
8 | C.a. L´alcudia | 530 | Rafa Landete Crespo => Pts: 47 - 00:31:47 (00:03:58) Jose Enrique Burches Segura => Pts: 79 - 00:33:51 (00:04:14) Mariano Pascual Aguado => Pts: 101 - 00:35:29 (00:04:26) Jorge Iborra Tafaner => Pts: 136 - 00:37:41 (00:04:43) Jose Vicente Gimeno Dura => Pts: 167 - 00:40:42 (00:05:05) |
9 | C.a. Carcaixent | 628 | Simon Barber Felis => Pts: 55 - 00:32:27 (00:04:03) Jose Carlos Benavent Castello => Pts: 99 - 00:35:18 (00:04:25) David Lopez Arnal => Pts: 117 - 00:36:39 (00:04:35) Juan Serrano Coronado => Pts: 163 - 00:40:19 (00:05:02) Nestor Albelda Rosello => Pts: 194 - 00:44:30 (00:05:34) |
10 | C.a. Tortuga Algemesi | 892 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 113 - 00:36:33 (00:04:34) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 160 - 00:39:55 (00:04:59) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 198 - 00:45:12 (00:05:39) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 206 - 00:46:01 (00:05:45) Jose Luis Munoz Solano => Pts: 215 - 00:47:36 (00:05:57) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 10 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 2 - 00:33:04 (00:04:08) Alina Teodora Gabor => Pts: 3 - 00:33:11 (00:04:09) Reyes Moreno Barbera => Pts: 5 - 00:34:21 (00:04:18) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 12 | Oreto Martinez Caballero => Pts: 1 - 00:32:45 (00:04:06) Aurora Piqueres Martinez => Pts: 4 - 00:33:28 (00:04:11) Emily Desprez => Pts: 7 - 00:36:07 (00:04:31) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 32 | Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 8 - 00:36:19 (00:04:32) Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 9 - 00:36:20 (00:04:32) Mila Pons Calahorra => Pts: 15 - 00:38:43 (00:04:50) |
4 | C.a. Carcaixent | 44 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 10 - 00:36:52 (00:04:36) Cristina Catalan Pla => Pts: 13 - 00:38:04 (00:04:46) M Lorente Torres => Pts: 21 - 00:40:19 (00:05:02) |
5 | Anitin Team | 82 | Mari Angeles Gimenez De Pedro => Pts: 14 - 00:38:14 (00:04:47) Maria Dolores Gutierrez Garcia => Pts: 31 - 00:42:29 (00:05:19) Rita Maria Garcia Garulo => Pts: 37 - 00:43:41 (00:05:28) |
6 | Crespo Runners | 100 | Marilo Garcia Ortega => Pts: 16 - 00:39:14 (00:04:54) Encarna Gastaldo Alapont => Pts: 33 - 00:42:42 (00:05:20) Carmen Sanz Ubeda => Pts: 51 - 00:53:18 (00:06:40) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Benjamin - M | 00:01:08 | 00:02:50 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:01:12 | 00:03:00 |
3 | 3 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:01:19 | 00:03:18 |
4 | 4 | Raul Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:01:20 | 00:03:20 |
5 | 5 | Victor Rosa Roig | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:01:28 | 00:03:40 |
6 | 6 | Marcos Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:01:30 | 00:03:45 |
7 | 7 | Arnau Chilet Santos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Benjamin - M | 00:01:31 | 00:03:48 |
8 | 8 | Roger Cleries Mendoza | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:01:45 | 00:04:22 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Angela Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:01:19 | 00:03:18 |
2 | 2 | Iris Moscardo Sangil | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:01:20 | 00:03:20 |
3 | 3 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:01:23 | 00:03:28 |
4 | 4 | Alejandra Granero De Los Rios | Independiente | Benjamin - F | 00:01:27 | 00:03:38 |
5 | 5 | Noa Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:01:28 | 00:03:40 |
6 | 6 | Nuria Alonso Espada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:01:30 | 00:03:45 |
7 | 7 | Marta Bonet Lopez | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:01:42 | 00:04:15 |
8 | 8 | Cristina Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:01:53 | 00:04:42 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Esteve Castera | Independiente | Alevin - M | 00:04:08 | 00:04:08 |
2 | 2 | Ferran Reig I Penad | Independiente | Alevin - M | 00:04:12 | 00:04:12 |
3 | 3 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:04:20 | 00:04:20 |
4 | 4 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:04:35 | 00:04:35 |
5 | 5 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Alevin - M | 00:04:39 | 00:04:39 |
6 | 6 | Daniel Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:04:47 | 00:04:47 |
7 | 7 | Joan Hervas Bosch | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:05:08 | 00:05:08 |
8 | 8 | Daniel Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:05:11 | 00:05:11 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:04:23 | 00:04:23 |
2 | 2 | Meriel Lujan Monerri | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:33 | 00:04:33 |
3 | 3 | Cynthia Gosp Lambiez | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:40 | 00:04:40 |
4 | 4 | Sandra Mart | Els Caragolets Valencia | Alevin - F | 00:04:47 | 00:04:47 |
5 | 5 | Lara Gonzalez Asensi | Independiente | Alevin - F | 00:04:48 | 00:04:48 |
6 | 6 | Ana Montagudo Calatayud | Independiente | Alevin - F | 00:04:55 | 00:04:55 |
7 | 7 | Valeria Ferrer Climent | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:58 | 00:04:58 |
8 | 8 | Angela Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:04:59 | 00:04:59 |
9 | 9 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Alevin - F | 00:05:05 | 00:05:05 |
10 | 10 | Ainara Tomas Lluch | C. A. Canals | Alevin - F | 00:05:15 | 00:05:15 |
11 | 11 | Maria Moscardo Cuevas | C. A. Canals | Alevin - F | 00:05:33 | 00:05:33 |
12 | 12 | Naiara Lazar Gonzalez | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:06:11 | 00:06:11 |
13 | 13 | Azucena Pascual Lopez | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:06:25 | 00:06:25 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Diego Lledo Diaz | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:05:25 | 00:03:37 |
2 | 2 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:44 | 00:03:49 |
3 | 3 | Pau Monzo Sales | Ratatletes Alberic | Infantil - M | 00:05:56 | 00:03:57 |
4 | 4 | Bryan Sebastia Cuisinier | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - M | 00:06:09 | 00:04:06 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Andrea Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:05:52 | 00:03:55 |
2 | 2 | Sofia Aranda Exposito | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:05:56 | 00:03:57 |
3 | 3 | Laia Bonet Lopez | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:06:15 | 00:04:10 |
4 | 4 | Teresa Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - F | 00:06:38 | 00:04:25 |
5 | 5 | Joana Marti Malonda | Independiente | Infantil - F | 00:07:24 | 00:04:56 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jesus Aranda Exposito | C.a. La Rabosa | Cadet - M | 00:05:54 | 00:02:57 |
2 | 2 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:05:56 | 00:02:58 |
3 | 3 | Marc Garcia Suey | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:06:04 | 00:03:02 |
4 | 4 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:06:41 | 00:03:20 |
5 | 5 | Aitor Climent Turegano | Independiente | Cadet - M | 00:07:01 | 00:03:30 |
6 | 6 | Tavi Albero Casp | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:07:09 | 00:03:34 |
7 | 7 | Dani Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:08:29 | 00:04:14 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:07:02 | 00:03:31 |
2 | 2 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Cadet - F | 00:07:31 | 00:03:46 |
3 | 3 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:07:46 | 00:03:53 |
4 | 4 | Laia Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:08:11 | 00:04:06 |
5 | 5 | Carla Ibanez Martinez | C. A. Canals | Cadet - F | 00:08:37 | 00:04:18 |