XXXV VOLTA A PEU SANT ONOFRE D'ALGEMESÍ
01/06/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:33:06 | 00:03:19 |
2 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:33:35 | 00:03:22 |
3 | 2 | Hector Ruiz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:33:38 | 00:03:22 |
4 | 1 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:33:54 | 00:03:23 |
5 | 3 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:34:07 | 00:03:25 |
6 | 2 | Adrian Navarro Fortuno | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:34:25 | 00:03:26 |
7 | 3 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:34:50 | 00:03:29 |
8 | 4 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:35:11 | 00:03:31 |
9 | 5 | Alvaro Sabater Ramirez | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:36 | 00:03:34 |
10 | 6 | Cristian Llacer Cunat | C.a. Alcasser | Senior - M | 00:35:56 | 00:03:36 |
11 | 4 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:03 | 00:03:36 |
12 | 5 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:12 | 00:03:37 |
13 | 7 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:36:14 | 00:03:37 |
14 | 1 | Pedro Vicente Benavente | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:36:30 | 00:03:39 |
15 | 6 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:36:39 | 00:03:40 |
16 | 2 | Alfonso Franco Martinez | Anitin Team | Veterano B - M | 00:36:49 | 00:03:41 |
17 | 8 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:57 | 00:03:42 |
18 | 3 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:36:57 | 00:03:42 |
19 | 4 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:08 | 00:03:43 |
20 | 7 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:21 | 00:03:44 |
21 | 9 | Francesc Lopez Martinez | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:37:30 | 00:03:45 |
22 | 5 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:37:59 | 00:03:48 |
23 | 8 | Jose Moscardo Escandell | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
24 | 10 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:38:33 | 00:03:51 |
25 | 6 | Alain Perez Sebastia | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:38:51 | 00:03:53 |
26 | 11 | Alberto Saez Galdon | Anitin Team | Senior - M | 00:38:56 | 00:03:54 |
27 | 9 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:39:11 | 00:03:55 |
28 | 12 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:39:16 | 00:03:56 |
29 | 13 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:39:17 | 00:03:56 |
30 | 7 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:39:21 | 00:03:56 |
31 | 10 | Rafa Landete Crespo | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:39:22 | 00:03:56 |
32 | 8 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:39:23 | 00:03:56 |
33 | 11 | Jose Luis Miralles Guillen | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:39:24 | 00:03:56 |
34 | 12 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:24 | 00:03:56 |
35 | 9 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:25 | 00:03:56 |
36 | 10 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:39:31 | 00:03:57 |
37 | 11 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:39:34 | 00:03:57 |
38 | 1 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:39:37 | 00:03:58 |
39 | 12 | Juamjo Magraner Llopis | Gaes Running Team | Veterano B - M | 00:39:39 | 00:03:58 |
40 | 13 | Jose Manuel Gomez Morant | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:39:44 | 00:03:58 |
41 | 13 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:39:46 | 00:03:59 |
42 | 14 | Diego Raul Escobar Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 00:39:50 | 00:03:59 |
43 | 15 | Javi Frances Climent | Independiente | Veterano A - M | 00:39:53 | 00:03:59 |
44 | 14 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:40:00 | 00:04:00 |
45 | 14 | Pablo Perez Frances | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
46 | 2 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:40:17 | 00:04:02 |
47 | 16 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:40:26 | 00:04:03 |
48 | 15 | Rafael Faras Fayos | Independiente | Veterano B - M | 00:40:34 | 00:04:03 |
49 | 3 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:40:40 | 00:04:04 |
50 | 17 | Cristian Llacuna Beltran | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:40:42 | 00:04:04 |
51 | 16 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 00:40:47 | 00:04:05 |
52 | 18 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 00:40:51 | 00:04:05 |
53 | 19 | Alex Valls Benavent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:08 | 00:04:07 |
54 | 17 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:41:12 | 00:04:07 |
55 | 20 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:41:13 | 00:04:07 |
56 | 18 | Damian Lozano Lopez | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:41:26 | 00:04:09 |
57 | 19 | Jose Vicente Coso Pardos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:41:39 | 00:04:10 |
58 | 21 | Ruben Goig Ribero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:41 | 00:04:10 |
59 | 22 | Raul Montalva Iborra | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:44 | 00:04:10 |
60 | 15 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:41:47 | 00:04:11 |
61 | 20 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:41:48 | 00:04:11 |
62 | 4 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:41:59 | 00:04:12 |
63 | 16 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 00:42:02 | 00:04:12 |
64 | 23 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:42:08 | 00:04:13 |
65 | 24 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:42:08 | 00:04:13 |
66 | 5 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:42:09 | 00:04:13 |
67 | 21 | Ricardo Ull Solaz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:42:11 | 00:04:13 |
68 | 22 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:42:15 | 00:04:14 |
69 | 25 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:42:17 | 00:04:14 |
70 | 23 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:26 | 00:04:15 |
71 | 26 | Xavi Cortes Carbonell | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:42:44 | 00:04:16 |
72 | 27 | Javier Rosa Esteve | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:42:49 | 00:04:17 |
73 | 24 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:43:02 | 00:04:18 |
74 | 17 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:43:02 | 00:04:18 |
75 | 18 | Salva Mahiques Flores | Independiente | Senior - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
76 | 19 | Javier Bello Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:43:10 | 00:04:19 |
77 | 25 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:43:11 | 00:04:19 |
78 | 6 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:43:11 | 00:04:19 |
79 | 28 | Armando Giron Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:43:29 | 00:04:21 |
80 | 26 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:43:37 | 00:04:22 |
81 | 20 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
82 | 27 | Francisco Bru Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:43:42 | 00:04:22 |
83 | 29 | Rafa Boluda Flores | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:43:53 | 00:04:23 |
84 | 30 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 00:43:53 | 00:04:23 |
85 | 28 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
86 | 29 | David Soler Garrido | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:44:07 | 00:04:25 |
87 | 7 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
88 | 8 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:44:31 | 00:04:27 |
89 | 9 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:44:36 | 00:04:28 |
90 | 31 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:44:37 | 00:04:28 |
91 | 21 | Omar Addat Asouab | C.a. La Rabosa | Senior - M | 00:44:37 | 00:04:28 |
92 | 22 | Andreu Sirvent Vila | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:44:41 | 00:04:28 |
93 | 30 | Sergio Ignaci Garc | Independiente | Veterano B - M | 00:44:45 | 00:04:28 |
94 | 32 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
95 | 31 | Salva Ferragud Ferrer | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:59 | 00:04:30 |
96 | 32 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 00:45:00 | 00:04:30 |
97 | 33 | Vicente Hernandez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:45:01 | 00:04:30 |
98 | 33 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
99 | 34 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:45:11 | 00:04:31 |
100 | 23 | Juan Giner Folques | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
101 | 24 | Francesc Gallart Ten | Independiente | Senior - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
102 | 35 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:45:22 | 00:04:32 |
103 | 2 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:45:26 | 00:04:33 |
104 | 34 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
105 | 36 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:56 | 00:04:36 |
106 | 37 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:57 | 00:04:36 |
107 | 35 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:46:02 | 00:04:36 |
108 | 38 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:03 | 00:04:36 |
109 | 39 | Carlos Sanchis Sanchis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:03 | 00:04:36 |
110 | 40 | Luis Hernandis Dominguez | Tritons Albalat | Veterano A - M | 00:46:04 | 00:04:36 |
111 | 10 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:46:05 | 00:04:36 |
112 | 25 | Rafael Lopez Ferrer | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:46:14 | 00:04:37 |
113 | 26 | David Villatoro Bono | Independiente | Senior - M | 00:46:34 | 00:04:39 |
114 | 27 | Juan Carlos Pardo | Independiente | Senior - M | 00:46:46 | 00:04:41 |
115 | 28 | Cesar Garcia Aznar | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:46:50 | 00:04:41 |
116 | 36 | Vicente Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:47:00 | 00:04:42 |
117 | 41 | Andres Hernandez Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:47:08 | 00:04:43 |
118 | 29 | Bernat Castillo Pla | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:47:11 | 00:04:43 |
119 | 42 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:47:14 | 00:04:43 |
120 | 43 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:47:15 | 00:04:44 |
121 | 37 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:47:22 | 00:04:44 |
122 | 30 | Javier Navasquillo Gamiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:47:30 | 00:04:45 |
123 | 38 | Enrique Vanaclocha Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:47:31 | 00:04:45 |
124 | 44 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:47:36 | 00:04:46 |
125 | 45 | Emilio Jose Aparici Hernandez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:47:38 | 00:04:46 |
126 | 31 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
127 | 39 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:47:44 | 00:04:46 |
128 | 40 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:47:56 | 00:04:48 |
129 | 41 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:47:56 | 00:04:48 |
130 | 42 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:48:00 | 00:04:48 |
131 | 32 | Juan Iglesias Santacreu | Triatlo Vialterra Algemesi | Senior - M | 00:48:01 | 00:04:48 |
132 | 46 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:48:08 | 00:04:49 |
133 | 33 | Carles Penalva Huerta | Independiente | Senior - M | 00:48:11 | 00:04:49 |
134 | 34 | Carlos Lopez Rocher | Independiente | Senior - M | 00:48:18 | 00:04:50 |
135 | 47 | Santiago Alpuente Rodrigo | Independiente | Veterano A - M | 00:48:25 | 00:04:50 |
136 | 43 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:48:26 | 00:04:51 |
137 | 44 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:48:29 | 00:04:51 |
138 | 45 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 00:48:30 | 00:04:51 |
139 | 48 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:48:38 | 00:04:52 |
140 | 46 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:48:50 | 00:04:53 |
141 | 47 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
142 | 48 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
143 | 49 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:02 | 00:04:54 |
144 | 49 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:02 | 00:04:54 |
145 | 50 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:05 | 00:04:54 |
146 | 51 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:08 | 00:04:55 |
147 | 52 | Vicente Bayona Escrihuela | Independiente | Veterano B - M | 00:49:15 | 00:04:56 |
148 | 53 | Jose Enrique Quiles Daras | Independiente | Veterano B - M | 00:49:23 | 00:04:56 |
149 | 54 | Marcos Salas Castro | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:49:25 | 00:04:56 |
150 | 55 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:49:27 | 00:04:57 |
151 | 56 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:49:29 | 00:04:57 |
152 | 11 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 00:49:37 | 00:04:58 |
153 | 35 | Sergio Gregori Cubells | Anitin Team | Senior - M | 00:49:43 | 00:04:58 |
154 | 12 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
155 | 57 | Fredy Munoz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:49:46 | 00:04:59 |
156 | 50 | Antonio Copovi Talens | Independiente | Veterano A - M | 00:49:53 | 00:04:59 |
157 | 58 | Angel Rodriguez Iborra | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:50:00 | 00:05:00 |
158 | 13 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:50:45 | 00:05:04 |
159 | 59 | Vicent Hervas Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:50:53 | 00:05:05 |
160 | 60 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:51:05 | 00:05:06 |
161 | 51 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:51:08 | 00:05:07 |
162 | 36 | Pablo De La Concepcion Rodrigo | Anitin Team | Senior - M | 00:51:25 | 00:05:08 |
163 | 61 | Sergio Fabregues Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:51:28 | 00:05:09 |
164 | 52 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:51:49 | 00:05:11 |
165 | 14 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:51:49 | 00:05:11 |
166 | 53 | Abel Escrihuela Soler | Independiente | Veterano A - M | 00:51:50 | 00:05:11 |
167 | 54 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:00 | 00:05:12 |
168 | 55 | Francisco Jose Lucas Hernandez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:00 | 00:05:12 |
169 | 56 | Jose Luis Lopez Chelet | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:01 | 00:05:12 |
170 | 62 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:52:08 | 00:05:13 |
171 | 63 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:52:12 | 00:05:13 |
172 | 64 | Vicente Cambres Foetea | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:52:14 | 00:05:13 |
173 | 57 | Miguel Casas Martinez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:52:16 | 00:05:14 |
174 | 58 | Juan Francisco Donoso Sala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:52:16 | 00:05:14 |
175 | 65 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:52:43 | 00:05:16 |
176 | 59 | Ernesto Pau Carbonell | Anitin Team | Veterano A - M | 00:52:55 | 00:05:18 |
177 | 60 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:53:26 | 00:05:21 |
178 | 15 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:53:32 | 00:05:21 |
179 | 16 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:53:35 | 00:05:22 |
180 | 66 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 00:53:38 | 00:05:22 |
181 | 67 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:54:14 | 00:05:25 |
182 | 17 | Jaime Moreno Soler | Importaco Runner | Veterano C - M | 00:54:20 | 00:05:26 |
183 | 18 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:54:28 | 00:05:27 |
184 | 19 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:29 | 00:05:27 |
185 | 20 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:29 | 00:05:27 |
186 | 21 | Josep Ma Mas I Garcia | C.c. A Peu Pla | Veterano C - M | 00:54:32 | 00:05:27 |
187 | 68 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:54:35 | 00:05:28 |
188 | 61 | Vicente Grau Calvo | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:54:57 | 00:05:30 |
189 | 62 | Salva Talens Fontana | Independiente | Veterano A - M | 00:55:51 | 00:05:35 |
190 | 22 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:55:56 | 00:05:36 |
191 | 63 | Jorge Victoria Andreu | Independiente | Veterano A - M | 00:56:09 | 00:05:37 |
192 | 23 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:56:17 | 00:05:38 |
193 | 69 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:56:26 | 00:05:39 |
194 | 24 | Jose Miguel Fabrich Saus | C.e. La Porte Fresca | Veterano C - M | 00:56:27 | 00:05:39 |
195 | 64 | Javier Bernardini Campos | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:57:09 | 00:05:43 |
196 | 25 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:57:22 | 00:05:44 |
197 | 70 | Antonio Gordo Martinez | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:57:35 | 00:05:46 |
198 | 26 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:57:57 | 00:05:48 |
199 | 65 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:58:18 | 00:05:50 |
200 | 71 | Carlos Borges Saiz | Vnrunners | Veterano B - M | 00:58:40 | 00:05:52 |
201 | 27 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:58:53 | 00:05:53 |
202 | 28 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:00:16 | 00:06:02 |
203 | 29 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:01:05 | 00:06:06 |
204 | 30 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 01:01:19 | 00:06:08 |
205 | 31 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:01:30 | 00:06:09 |
206 | 32 | Jose Emilio Enguix Barbera | Vnrunners | Veterano C - M | 01:01:33 | 00:06:09 |
207 | 37 | Vicent Navarro Medes | Vnrunners | Senior - M | 01:01:33 | 00:06:09 |
208 | 72 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:01:34 | 00:06:09 |
209 | 33 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:02:00 | 00:06:12 |
210 | 66 | Francisco Javier Saiz Perez | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:02:01 | 00:06:12 |
211 | 67 | Oscar Saez Sanchez | Independiente | Veterano A - M | 01:02:37 | 00:06:16 |
212 | 73 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:02:45 | 00:06:16 |
213 | 68 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 01:03:37 | 00:06:22 |
214 | 38 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 01:03:37 | 00:06:22 |
215 | 34 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 01:10:35 | 00:07:04 |
216 | 35 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:10:35 | 00:07:04 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:41:27 | 00:04:09 |
2 | 2 | Salut Borras Guitart | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:42:10 | 00:04:13 |
3 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:42:39 | 00:04:16 |
4 | 1 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:43:04 | 00:04:18 |
5 | 2 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:43:14 | 00:04:19 |
6 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:43:59 | 00:04:24 |
7 | 3 | Paula Saez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:43:59 | 00:04:24 |
8 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:45:20 | 00:04:32 |
9 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:45:56 | 00:04:36 |
10 | 4 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:46:33 | 00:04:39 |
11 | 5 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 00:46:43 | 00:04:40 |
12 | 2 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:46:49 | 00:04:41 |
13 | 6 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:48:04 | 00:04:48 |
14 | 2 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:48:12 | 00:04:49 |
15 | 3 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 00:48:30 | 00:04:51 |
16 | 3 | Encarna Gastaldo Alapont | Independiente | Veterano B - F | 00:49:05 | 00:04:54 |
17 | 4 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:49:06 | 00:04:55 |
18 | 4 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:49:08 | 00:04:55 |
19 | 7 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:49:22 | 00:04:56 |
20 | 4 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:49:46 | 00:04:59 |
21 | 8 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:50:27 | 00:05:03 |
22 | 9 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:51:09 | 00:05:07 |
23 | 5 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:51:11 | 00:05:07 |
24 | 6 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:52:08 | 00:05:13 |
25 | 10 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:52:16 | 00:05:14 |
26 | 7 | Mari Carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Veterano B - F | 00:52:20 | 00:05:14 |
27 | 11 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:52:31 | 00:05:15 |
28 | 12 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:52:32 | 00:05:15 |
29 | 5 | Rita Maria Garcia Garulo | Anitin Team | Senior - F | 00:52:57 | 00:05:18 |
30 | 13 | Laura Molla Jorda | Santjorunners | Veterano A - F | 00:53:19 | 00:05:20 |
31 | 6 | Ana Estrada Tarrago | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:53:39 | 00:05:22 |
32 | 8 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:54:34 | 00:05:27 |
33 | 7 | Celia Moreno Cucala | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:55:06 | 00:05:31 |
34 | 14 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:55:06 | 00:05:31 |
35 | 9 | Carmen Carbonell Gomez | Independiente | Veterano B - F | 00:55:08 | 00:05:31 |
36 | 10 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:55:23 | 00:05:32 |
37 | 15 | Tamara Villaescusa Fernandez | Independiente | Veterano A - F | 00:56:26 | 00:05:39 |
38 | 11 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:57:27 | 00:05:45 |
39 | 12 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:57:34 | 00:05:45 |
40 | 16 | Marta Santoyo Valls | C.a. La Rabosa | Veterano A - F | 00:57:53 | 00:05:47 |
41 | 17 | Inma Soria Avellaneda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:01:24 | 00:06:08 |
42 | 18 | Loles Canet Viudez | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 01:01:31 | 00:06:09 |
43 | 8 | Aida Hervas Gonzalez | Independiente | Senior - F | 01:02:34 | 00:06:15 |
44 | 19 | Maria Jose Redondo Serrano | Independiente | Veterano A - F | 01:02:53 | 00:06:17 |
45 | 2 | Nuria Peris | Independiente | Junior - F | 01:03:00 | 00:06:18 |
46 | 13 | M. Angeles Arribas Aleixos | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:03:00 | 00:06:18 |
47 | 14 | Carmen Sanz Ubeda | Crespo Runners | Veterano B - F | 01:06:46 | 00:06:41 |
48 | 5 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:06:47 | 00:06:41 |
49 | 3 | Ines Gail Ortiz | Triatlo Alginet | Junior - F | 01:11:38 | 00:07:10 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 30 | Hector Ruiz => Pts: 3 - 00:33:38 (00:03:22) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 4 - 00:33:54 (00:03:23) Andreu Garcia Artes => Pts: 5 - 00:34:07 (00:03:25) Adrian Navarro Fortuno => Pts: 6 - 00:34:25 (00:03:26) Vicente Girbes Barcelo => Pts: 12 - 00:36:12 (00:03:37) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 60 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 00:33:06 (00:03:19) Alvaro Sabater Ramirez => Pts: 9 - 00:35:36 (00:03:34) Carlos Bueno Miralles => Pts: 15 - 00:36:39 (00:03:40) David Ferragud Ferragud => Pts: 17 - 00:36:57 (00:03:42) Ignasi Roig Ripoll => Pts: 18 - 00:36:57 (00:03:42) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 184 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 8 - 00:35:11 (00:03:31) Vicent Alberola Alcover => Pts: 34 - 00:39:24 (00:03:56) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 35 - 00:39:25 (00:03:56) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 47 - 00:40:26 (00:04:03) Javier Terol Ferrer => Pts: 60 - 00:41:47 (00:04:11) |
4 | Anitin Team | 230 | Victor Martinez Richart => Pts: 2 - 00:33:35 (00:03:22) Alfonso Franco Martinez => Pts: 16 - 00:36:49 (00:03:41) Alberto Saez Galdon => Pts: 26 - 00:38:56 (00:03:54) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 61 - 00:41:48 (00:04:11) Emilio Jose Aparici Hernandez => Pts: 125 - 00:47:38 (00:04:46) |
5 | C.a. Carcaixent | 292 | David Vaya Cucarella => Pts: 44 - 00:40:00 (00:04:00) Simon Barber Felis => Pts: 49 - 00:40:40 (00:04:04) Damian Lozano Lopez => Pts: 56 - 00:41:26 (00:04:09) Vicente Pons Navarro => Pts: 70 - 00:42:26 (00:04:15) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 73 - 00:43:02 (00:04:18) |
6 | Atletisme Alginet | 371 | Andre Soler Bisbal => Pts: 68 - 00:42:15 (00:04:14) Jose Vicente Sanchez Moreno => Pts: 69 - 00:42:17 (00:04:14) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 77 - 00:43:11 (00:04:19) Jose Exposito Canas => Pts: 78 - 00:43:11 (00:04:19) Armando Giron Moreno => Pts: 79 - 00:43:29 (00:04:21) |
7 | C.a. Alzira | 410 | Daniel Gandia Vila => Pts: 30 - 00:39:21 (00:03:56) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 38 - 00:39:37 (00:03:58) Juan Armada Blanco => Pts: 85 - 00:44:01 (00:04:24) Paco Martinez Pellicer => Pts: 128 - 00:47:56 (00:04:48) Antonio Aledo Avaria => Pts: 129 - 00:47:56 (00:04:48) |
8 | Crespo Runners | 419 | Jose Moscardo Escandell => Pts: 23 - 00:38:04 (00:03:48) Jose Vicente Coso Pardos => Pts: 57 - 00:41:39 (00:04:10) Juanjo Ortega Gonzalez => Pts: 63 - 00:42:02 (00:04:12) Pascual Soler Devis => Pts: 136 - 00:48:26 (00:04:51) Bernardo Martinez Albertos => Pts: 140 - 00:48:50 (00:04:53) |
9 | C.a. La Rabosa | 441 | Jose Luis Miralles Guillen => Pts: 33 - 00:39:24 (00:03:56) Jose Vicente Belenguer Viton => Pts: 41 - 00:39:46 (00:03:59) Omar Addat Asouab => Pts: 91 - 00:44:37 (00:04:28) Javier Lujan Fuentes => Pts: 119 - 00:47:14 (00:04:43) Angel Rodriguez Iborra => Pts: 157 - 00:50:00 (00:05:00) |
10 | C.a. Tortuga Algemesi | 820 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 90 - 00:44:37 (00:04:28) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 158 - 00:50:45 (00:05:04) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 184 - 00:54:29 (00:05:27) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 185 - 00:54:29 (00:05:27) Jose Luis Munoz Solano => Pts: 203 - 01:01:05 (00:06:06) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 9 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 1 - 00:41:27 (00:04:09) Alina Teodora Gabor => Pts: 3 - 00:42:39 (00:04:16) Reyes Moreno Barbera => Pts: 5 - 00:43:14 (00:04:19) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 13 | Salut Borras Guitart => Pts: 2 - 00:42:10 (00:04:13) Alba Ausina Roman => Pts: 4 - 00:43:04 (00:04:18) Paula Saez Garcia => Pts: 7 - 00:43:59 (00:04:24) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 34 | Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 8 - 00:45:20 (00:04:32) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 9 - 00:45:56 (00:04:36) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 17 - 00:49:06 (00:04:55) |
4 | C.a. Carcaixent | 57 | Cristina Catalan Pla => Pts: 10 - 00:46:33 (00:04:39) M Lorente Torres => Pts: 20 - 00:49:46 (00:04:59) Ana Maria Piera Borderia => Pts: 27 - 00:52:31 (00:05:15) |
5 | Anitin Team | 68 | Mari Angeles Gimenez De Pedro => Pts: 11 - 00:46:43 (00:04:40) Maria Dolores Gutierrez Garcia => Pts: 28 - 00:52:32 (00:05:15) Rita Maria Garcia Garulo => Pts: 29 - 00:52:57 (00:05:18) |
6 | Santjorunners | 70 | Neus Llopis Pascual => Pts: 14 - 00:48:12 (00:04:49) Mari Carmen Martinez Mongort => Pts: 26 - 00:52:20 (00:05:14) Laura Molla Jorda => Pts: 30 - 00:53:19 (00:05:20) |
7 | Atletisme Alginet | 136 | Loles Canet Viudez => Pts: 42 - 01:01:31 (00:06:09) M. Angeles Arribas Aleixos => Pts: 46 - 01:03:00 (00:06:18) Carmen Greus Llin => Pts: 48 - 01:06:47 (00:06:41) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:02:55 | 00:05:50 |
2 | 2 | Raul Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:03:01 | 00:06:02 |
3 | 3 | Victor Rosa Roig | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:03:04 | 00:06:08 |
4 | 4 | Arnau Chilet Santos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Benjamin - M | 00:03:19 | 00:06:38 |
5 | 5 | Roger Cleries Mendoza | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:04:10 | 00:08:20 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:02:54 | 00:05:48 |
2 | 2 | Adriana Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:02:57 | 00:05:54 |
3 | 3 | Iris Moscardo Sangil | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:03:04 | 00:06:08 |
4 | 4 | Angela Oliver Tortajada | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:21 | 00:06:42 |
5 | 5 | Cristina Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:04:05 | 00:08:10 |
6 | 6 | Yulen Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjamin - F | 00:03:24 | 00:06:48 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Esteve Castera | Independiente | Alevin - M | 00:04:48 | 00:04:48 |
2 | 2 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:04:55 | 00:04:55 |
3 | 3 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:05:12 | 00:05:12 |
4 | 4 | Daniel Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:05:33 | 00:05:33 |
5 | 5 | Joan Hervas Bosch | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:06:00 | 00:06:00 |
6 | 6 | Daniel Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:06:01 | 00:06:01 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marina Altur Fernandez | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:04:59 | 00:04:59 |
2 | 2 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:05:02 | 00:05:02 |
3 | 3 | Meriel Lujan Monerri | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:05:07 | 00:05:07 |
4 | 4 | Cynthia Gosp Lambiez | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:05:27 | 00:05:27 |
5 | 5 | Lara Gonzalez Asensi | Independiente | Alevin - F | 00:05:45 | 00:05:45 |
6 | 6 | Maria Regal Ros | Independiente | Alevin - F | 00:06:50 | 00:06:50 |
7 | 7 | Azucena Pascual Lopez | Atletisme Alginet | Alevin - F | 00:07:20 | 00:07:20 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Diego Lledo Diaz | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:06:48 | 00:04:32 |
2 | 2 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:08:04 | 00:05:23 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Gil Vidagany | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:07:13 | 00:04:49 |
2 | 2 | Sofia Aranda Exposito | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:07:32 | 00:05:01 |
3 | 3 | Andrea Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:07:34 | 00:05:03 |
4 | 4 | Miriam Penarrocha Cervero | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:08:13 | 00:05:29 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:06:21 | 00:04:13 |
2 | 2 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:06:07 | 00:04:05 |
3 | 3 | Jesus Aranda Exposito | C.a. La Rabosa | Cadet - M | 00:06:08 | 00:04:05 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:07:35 | 00:05:03 |
2 | 2 | Claudia Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Cadet - F | 00:07:55 | 00:05:17 |
3 | 3 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:08:02 | 00:05:21 |