XXVI VOLTA A PEU ALBERIC (LA CARRERA DE LA MONA)
14/05/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Hassane Ahouchar | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:24:47 | 00:03:06 |
2 | 1 | Abdelmajid El Hissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:25:16 | 00:03:10 |
3 | 1 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:26:17 | 00:03:17 |
4 | 2 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:26:54 | 00:03:22 |
5 | 2 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:27:05 | 00:03:23 |
6 | 3 | Nour Eddine Asbita | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:27:05 | 00:03:23 |
7 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:27:16 | 00:03:24 |
8 | 2 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:28:01 | 00:03:30 |
9 | 4 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:18 | 00:03:32 |
10 | 5 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:58 | 00:03:37 |
11 | 3 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:29:00 | 00:03:38 |
12 | 4 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:29:07 | 00:03:38 |
13 | 6 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:29:19 | 00:03:40 |
14 | 7 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:28 | 00:03:41 |
15 | 8 | Sergio Mateu Pla | Independiente | Veterano A - M | 00:29:36 | 00:03:42 |
16 | 9 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:29:49 | 00:03:44 |
17 | 5 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:29:57 | 00:03:45 |
18 | 10 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:30:07 | 00:03:46 |
19 | 11 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:08 | 00:03:46 |
20 | 4 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:30:17 | 00:03:47 |
21 | 6 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:30:32 | 00:03:49 |
22 | 1 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:30:33 | 00:03:49 |
23 | 5 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:30:39 | 00:03:50 |
24 | 6 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:31:08 | 00:03:54 |
25 | 12 | Antonio Richart Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:31:15 | 00:03:54 |
26 | 13 | Josemi Sanchez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:31:25 | 00:03:56 |
27 | 7 | Eleuterio Bellver Bellver | Anitin Team | Veterano B - M | 00:31:36 | 00:03:57 |
28 | 2 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:31:53 | 00:03:59 |
29 | 14 | Noel Tornero Caballero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:31:55 | 00:03:59 |
30 | 3 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:31:59 | 00:04:00 |
31 | 15 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:32:05 | 00:04:01 |
32 | 16 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:32:06 | 00:04:01 |
33 | 4 | Javier Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - M | 00:32:11 | 00:04:01 |
34 | 17 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 00:32:21 | 00:04:03 |
35 | 8 | Cristobal Garcia Sevilla | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 00:32:34 | 00:04:04 |
36 | 18 | Roberto Bertomeu Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:32:38 | 00:04:05 |
37 | 9 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:32:38 | 00:04:05 |
38 | 19 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:32:42 | 00:04:05 |
39 | 10 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:32:45 | 00:04:06 |
40 | 11 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:32:46 | 00:04:06 |
41 | 7 | Llorenc Niclos Llorca | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
42 | 12 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
43 | 8 | Marius Espinosa | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:32:50 | 00:04:06 |
44 | 20 | Enrique Mas Castany | Independiente | Veterano A - M | 00:32:55 | 00:04:07 |
45 | 21 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:06 | 00:04:08 |
46 | 13 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:33:08 | 00:04:08 |
47 | 14 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:33:31 | 00:04:11 |
48 | 5 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Veterano C - M | 00:33:32 | 00:04:12 |
49 | 9 | Ricardo Botella Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:33:36 | 00:04:12 |
50 | 15 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 00:33:36 | 00:04:12 |
51 | 10 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:33:37 | 00:04:12 |
52 | 16 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
53 | 22 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
54 | 23 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:33:49 | 00:04:14 |
55 | 24 | Alejandro Gimenez Sanchez | C.a. Galapagos | Veterano A - M | 00:34:02 | 00:04:15 |
56 | 25 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:34:02 | 00:04:15 |
57 | 11 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:34:07 | 00:04:16 |
58 | 17 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:34:23 | 00:04:18 |
59 | 18 | Miguel Gabaldon Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:34:35 | 00:04:19 |
60 | 19 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:34:36 | 00:04:20 |
61 | 12 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:34:37 | 00:04:20 |
62 | 26 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:34:44 | 00:04:20 |
63 | 20 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:34:45 | 00:04:21 |
64 | 27 | Eduardo Gonzalez Llobregat | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:34:53 | 00:04:22 |
65 | 28 | Julian Delgado Sanz | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:34:56 | 00:04:22 |
66 | 21 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:35:08 | 00:04:24 |
67 | 13 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:35:14 | 00:04:24 |
68 | 6 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:35:20 | 00:04:25 |
69 | 22 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:30 | 00:04:26 |
70 | 23 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:35:30 | 00:04:26 |
71 | 14 | Ruben Granero Gonzalez | Independiente | Senior - M | 00:35:31 | 00:04:26 |
72 | 24 | Xavi Chorro Pomares | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:35 | 00:04:27 |
73 | 29 | Alvaro Soro Iborra | C.t. Alberic | Veterano A - M | 00:35:36 | 00:04:27 |
74 | 7 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:35:42 | 00:04:28 |
75 | 25 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:50 | 00:04:29 |
76 | 26 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:52 | 00:04:29 |
77 | 30 | Jose Manuel Gomez Morant | Independiente | Veterano A - M | 00:35:52 | 00:04:29 |
78 | 15 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:35:53 | 00:04:29 |
79 | 31 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:35:57 | 00:04:30 |
80 | 16 | Andres Tudela Ferrando | Independiente | Senior - M | 00:36:09 | 00:04:31 |
81 | 27 | Oscar Vicens Estruch | Independiente | Veterano B - M | 00:36:13 | 00:04:32 |
82 | 28 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:36:13 | 00:04:32 |
83 | 1 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:36:15 | 00:04:32 |
84 | 8 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:36:17 | 00:04:32 |
85 | 29 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano B - M | 00:36:27 | 00:04:33 |
86 | 32 | Joan Baptiste Petit Escutia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:36:31 | 00:04:39 |
87 | 33 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:34 | 00:04:34 |
88 | 9 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:36:36 | 00:04:34 |
89 | 34 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:36:41 | 04:35:00 |
90 | 10 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:36:46 | 00:04:36 |
91 | 35 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:36:46 | 00:04:36 |
92 | 36 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:36:52 | 00:04:29 |
93 | 30 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 00:36:55 | 00:04:37 |
94 | 31 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:37:00 | 00:04:38 |
95 | 17 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:37:02 | 00:04:38 |
96 | 37 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:37:05 | 00:04:38 |
97 | 32 | Juan Armada Blanco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:37:11 | 00:04:39 |
98 | 11 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:37:14 | 00:04:40 |
99 | 12 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:37:22 | 00:04:40 |
100 | 33 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Veterano B - M | 00:37:32 | 00:04:42 |
101 | 13 | Bernardo Luis Garcia Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:38:02 | 00:04:45 |
102 | 34 | Carlos Colomina Benedito | Independiente | Veterano B - M | 00:38:07 | 00:04:46 |
103 | 38 | Dani Vazquez Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:08 | 00:04:46 |
104 | 2 | Ferran Santamaria | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:38:09 | 00:04:46 |
105 | 39 | Alejandro Vilches Del Castillo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:09 | 00:04:46 |
106 | 14 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:38:23 | 00:04:48 |
107 | 18 | Vicente Penalva Climent | Ultramans A.c. | Senior - M | 00:38:41 | 00:04:50 |
108 | 35 | Javier Lujan Fuentes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:38:42 | 00:04:50 |
109 | 15 | Juan Ferrandis Fillol | Independiente | Veterano C - M | 00:38:59 | 00:04:52 |
110 | 16 | Bernardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:39:01 | 00:04:53 |
111 | 17 | Vicente Bonafe Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:39:07 | 00:04:53 |
112 | 36 | Carlos Calatayud Salom | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:39:08 | 00:04:54 |
113 | 37 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:39:18 | 00:04:55 |
114 | 18 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:39:20 | 00:04:55 |
115 | 19 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:40:00 | 00:05:00 |
116 | 40 | Pedro Requena Porcel | Independiente | Veterano A - M | 00:40:16 | 00:05:02 |
117 | 38 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:27 | 00:05:03 |
118 | 39 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:40:39 | 00:05:05 |
119 | 19 | Josep Lluis Ocheda Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:40:52 | 00:05:05 |
120 | 40 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:58 | 00:05:07 |
121 | 20 | Adrian Gadea Perez | Independiente | Senior - M | 00:41:02 | 00:05:08 |
122 | 21 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:41:15 | 00:05:10 |
123 | 41 | Juan Ramon Briz Requena | Independiente | Veterano A - M | 00:41:32 | 00:05:12 |
124 | 42 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:41:55 | 00:05:14 |
125 | 22 | Nestor Asco Granero | Independiente | Senior - M | 00:42:13 | 00:05:17 |
126 | 41 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:42:19 | 00:05:17 |
127 | 23 | Alvaro Delicado Caballero | Independiente | Senior - M | 00:42:24 | 00:05:18 |
128 | 42 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:42:51 | 00:05:21 |
129 | 20 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 00:42:51 | 00:05:21 |
130 | 43 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:43:21 | 00:05:25 |
131 | 21 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:43:27 | 00:05:26 |
132 | 22 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:43:47 | 00:05:28 |
133 | 43 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:43:59 | 00:05:30 |
134 | 23 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:44:00 | 00:05:31 |
135 | 24 | Emilio Tormo Tortosa | Independiente | Veterano C - M | 00:44:34 | 00:05:34 |
136 | 25 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:45:07 | 00:05:38 |
137 | 44 | Bernat Vanaclocha Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:19 | 00:05:40 |
138 | 45 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:46:01 | 00:05:45 |
139 | 46 | Rafa Formentin Valles | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:46:04 | 00:05:46 |
140 | 26 | Carlos Hugo Ortiz Laguna | Independiente | Veterano C - M | 00:46:30 | 00:05:49 |
141 | 27 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:53:53 | 00:06:44 |
142 | 28 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:53:54 | 00:06:44 |
143 | 29 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:55:51 | 00:06:59 |
144 | 30 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:56:18 | 00:07:02 |
145 | 31 | Francesc Enric Cogollos Aranda | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:56:18 | 00:07:02 |
146 | 44 | Pablo Cogollos Escribano | Anitin Team | Veterano A - M | 00:59:55 | 00:07:29 |
147 | 32 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 01:02:56 | 00:07:52 |
148 | 47 | Vicent Vicent Montaner | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:07:07 | 00:08:23 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Castellano Barba | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:30:08 | 00:03:46 |
2 | 1 | Rocio Calabuig Santacatalina | Alejandro Sanz La Rabosa | Junior - F | 00:31:08 | 00:03:54 |
3 | 2 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:33:06 | 00:04:08 |
4 | 3 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:33:42 | 00:04:13 |
5 | 4 | Eva Espinosa Montserrat | C.a. Galapagos | Veterano A - F | 00:34:01 | 00:04:15 |
6 | 2 | Adela Garcia Banuls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - F | 00:34:38 | 00:04:20 |
7 | 5 | Cristina Torres Belmar | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:34:53 | 00:04:22 |
8 | 6 | Desa Abril Sancho | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:35:01 | 00:04:23 |
9 | 3 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:35:37 | 00:04:27 |
10 | 7 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:35:49 | 00:04:29 |
11 | 4 | Isabel Tercero Vazquez | Atletisme Alginet | Junior - F | 00:36:00 | 00:04:30 |
12 | 8 | Mar Cebria Adell | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:36:11 | 00:04:31 |
13 | 1 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 00:36:18 | 00:04:32 |
14 | 1 | Irene Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:36:43 | 00:04:35 |
15 | 9 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:36:55 | 00:04:37 |
16 | 10 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:36:56 | 00:04:37 |
17 | 2 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:36:57 | 00:04:37 |
18 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:37:55 | 00:04:44 |
19 | 11 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:38:18 | 00:04:47 |
20 | 2 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:38:27 | 00:04:48 |
21 | 2 | Marina Pilar Espero Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:40:07 | 00:05:01 |
22 | 12 | Loles Gutierrez Garcia | Diaiters Team Alberic | Veterano A - F | 00:40:12 | 00:05:02 |
23 | 13 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:40:23 | 00:05:03 |
24 | 3 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:40:27 | 00:05:03 |
25 | 3 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:40:39 | 00:05:05 |
26 | 14 | Mari Carmen Descals Gimenez | Km3 Xativa | Veterano A - F | 00:41:00 | 00:05:02 |
27 | 15 | Rita Garcia Garulo | Anitin Team | Veterano A - F | 00:41:57 | 00:05:15 |
28 | 4 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 00:42:11 | 00:05:16 |
29 | 5 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:42:50 | 00:05:21 |
30 | 16 | Nuria Perez Cantero | Anitin Team | Veterano A - F | 00:42:50 | 00:05:21 |
31 | 6 | Lola Grau Domingo | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:43:16 | 00:05:24 |
32 | 7 | Rebeca Martinez Pavia | Santjorunners | Veterano B - F | 00:43:48 | 00:05:28 |
33 | 4 | Tere Soler Llopis | Km3 Xativa | Veterano C - F | 00:44:34 | 00:05:34 |
34 | 3 | Estefania Rubio Andres | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:45:27 | 00:05:41 |
35 | 17 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Veterano A - F | 00:46:01 | 00:05:45 |
36 | 8 | Conchin Castell Sanfelix | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - F | 00:46:04 | 00:05:46 |
37 | 5 | Raquel Ortiz Bonora | Independiente | Junior - F | 00:46:30 | 00:05:49 |
38 | 9 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:46:44 | 00:05:50 |
39 | 18 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:46:54 | 00:05:52 |
40 | 4 | Alba Bertomeu Sanchez-pastor | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:46:56 | 00:05:52 |
41 | 5 | Judith Hidalgo Guillem | Santjorunners | Senior - F | 00:46:58 | 00:05:52 |
42 | 19 | Pilar Frances Nunez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:48:53 | 00:06:07 |
43 | 5 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:53:53 | 00:06:44 |
44 | 10 | Susanna Pallas Garrigues | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - F | 00:55:03 | 00:06:53 |
45 | 20 | Marta Boluda Peris | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:56:53 | 00:07:07 |
46 | 21 | Maria Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 01:02:03 | 00:07:45 |
47 | 22 | Almudena Perez Cantero | Anitin Team | Veterano A - F | 01:02:56 | 00:07:52 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 27 | Hassane Ahouchar => Pts: 1 - 00:24:47 (00:03:06) Abdelmajid El Hissouf => Pts: 2 - 00:25:16 (00:03:10) Andreu Garcia Artes => Pts: 5 - 00:27:05 (00:03:23) Nour Eddine Asbita => Pts: 6 - 00:27:05 (00:03:23) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 13 - 00:29:19 (00:03:40) |
2 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 34 | Rafa Abad => Pts: 3 - 00:26:17 (00:03:17) David Esteve Nigo => Pts: 4 - 00:26:54 (00:03:22) David Blay Martinez => Pts: 8 - 00:28:01 (00:03:30) Luis Hurtado Alarco => Pts: 9 - 00:28:18 (00:03:32) Marcel Gonzalez Martinez => Pts: 10 - 00:28:58 (00:03:37) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 132 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 7 - 00:27:16 (00:03:24) Jorge Vilar Abad => Pts: 19 - 00:30:08 (00:03:46) Toni Blasco Subiela => Pts: 24 - 00:31:08 (00:03:54) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 28 - 00:31:53 (00:03:59) Vicente Bonafe Bisbal => Pts: 54 - 00:33:49 (00:04:14) |
4 | Atletisme Alginet | 205 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 16 - 00:29:49 (00:03:44) Luis Garcia Garcia => Pts: 20 - 00:30:17 (00:03:47) Raul Bosch Nadal => Pts: 38 - 00:32:42 (00:04:05) Francisco Bru Juan => Pts: 47 - 00:33:31 (00:04:11) Delfin Fargueta Signes => Pts: 84 - 00:36:17 (00:04:32) |
5 | C.a. Carcaixent | 241 | Josep Pla Diert => Pts: 18 - 00:30:07 (00:03:46) Vicente Pons Navarro => Pts: 40 - 00:32:46 (00:04:06) Jose Antonio Guerrero Morant => Pts: 56 - 00:34:02 (00:04:15) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 63 - 00:34:45 (00:04:21) Eduardo Gonzalez Llobregat => Pts: 64 - 00:34:53 (00:04:22) |
6 | Anitin Team | 380 | Eleuterio Bellver Bellver => Pts: 27 - 00:31:36 (00:03:57) David Garcia Noguera => Pts: 50 - 00:33:36 (00:04:12) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 58 - 00:34:23 (00:04:18) Jose Antonio Piera Coronado => Pts: 115 - 00:40:00 (00:05:00) Vicent Bosca Catala => Pts: 130 - 00:43:21 (00:05:25) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 7 | Laura Castellano Barba => Pts: 1 - 00:30:08 (00:03:46) Rocio Calabuig Santacatalina => Pts: 2 - 00:31:08 (00:03:54) Sandra Pla Sanchis => Pts: 4 - 00:33:42 (00:04:13) |
2 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 19 | Oreto Martinez => Pts: 3 - 00:33:06 (00:04:08) Adela Garcia Banuls => Pts: 6 - 00:34:38 (00:04:20) Susana Murillo Clemente => Pts: 10 - 00:35:49 (00:04:29) |
3 | C.a. Carcaixent | 61 | Cristina Torres Belmar => Pts: 7 - 00:34:53 (00:04:22) Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 25 - 00:40:39 (00:05:05) Ana Maria Piera Borderia => Pts: 29 - 00:42:50 (00:05:21) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 62 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 17 - 00:36:57 (00:04:37) Marina Pilar Espero Lorente => Pts: 21 - 00:40:07 (00:05:01) Mila Pons Calahorra => Pts: 24 - 00:40:27 (00:05:03) |
5 | Santjorunners | 75 | Neus Llopis Pascual => Pts: 20 - 00:38:27 (00:04:48) Veronica Gandia Pastor => Pts: 23 - 00:40:23 (00:05:03) Rebeca Martinez Pavia => Pts: 32 - 00:43:48 (00:05:28) |
6 | Anitin Team | 103 | Rita Garcia Garulo => Pts: 27 - 00:41:57 (00:05:15) Nuria Perez Cantero => Pts: 30 - 00:42:50 (00:05:21) Maria Angeles Gimenez De Pedro => Pts: 46 - 01:02:03 (00:07:45) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Erik Galan Salido | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:18 | 00:03:15 |
2 | 2 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:21 | 00:03:22 |
3 | 3 | Lluis Balaguer Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:29 | 00:03:42 |
4 | 4 | Yago Blasco Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:34 | 00:03:55 |
5 | 5 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:36 | 00:04:00 |
6 | 6 | Paül Vicens Martinez De La Casa | C.a. Guadassuar | Benjami - M | 00:01:36 | 00:04:00 |
7 | 7 | Ignasi Rodriguez Lozano | Atletisme Alginet | Benjami - M | 00:01:54 | 00:04:45 |
8 | 8 | Hugo Martinez Bohigues | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:56 | 00:04:50 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:01:27 | 00:03:38 |
2 | 2 | Maria Perez Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - F | 00:01:46 | 00:04:25 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Raül Sais Alonso | Independiente | Alevi - M | 00:03:16 | 00:03:16 |
2 | 2 | Josep Regal Ros | Independiente | Alevi - M | 00:03:19 | 00:03:19 |
3 | 3 | Arnau Chilet Santos | Escuela Del Corredor Paco Milan | Alevi - M | 00:04:01 | 00:04:01 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nuria Alonso Espada | C.a. Guadassuar | Alevi - F | 00:03:19 | 00:03:19 |
2 | 2 | Diana Lysenkova | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:28 | 00:03:28 |
3 | 3 | Nerea Climent Turegano | Independiente | Alevi - F | 00:03:34 | 00:03:34 |
4 | 4 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:41 | 00:03:41 |
5 | 5 | Roser Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:03:42 | 00:03:42 |
6 | 6 | Anna Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:04:03 | 00:04:03 |
7 | 7 | Blanca Orts Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:05 | 00:04:05 |
8 | 8 | Adriana Moya Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:23 | 00:04:23 |
9 | 9 | Lucia Salajan | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:05:31 | 00:05:31 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alex Sangil Casado | Independiente | Infantil - M | 00:04:48 | 00:03:12 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Angela Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Infantil - F | 00:04:41 | 00:03:07 |
2 | 2 | Maria Martinez Vega | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:01 | 00:03:21 |
3 | 3 | Laia Vanaclocha Machi | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:05:03 | 00:03:22 |
4 | 4 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:25 | 00:03:37 |
5 | 5 | Ainara Tomas Lluch | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:37 | 00:03:45 |
6 | 6 | Maria Moscardo Cuevas | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:57 | 00:03:58 |
7 | 7 | Alba Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - F | 00:06:07 | 00:04:05 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Vicent Velez Vidal | Independiente | Cadete - M | 00:06:32 | 00:03:16 |
2 | 2 | Unai Ibsa Martinez Coves | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:31 | 00:03:46 |
3 | 3 | Sergi Chenoll Munana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:43 | 00:03:52 |
4 | 4 | David Salajan | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:52 | 00:03:56 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Alonso Esteve | Independiente | Cadete - F | 00:07:14 | 00:03:37 |