XXVII VOLTA A PEU CIUTAT DE CARLET
22/09/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:32:03 | 00:03:12 |
2 | 2 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 00:33:02 | 00:03:18 |
3 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:33:30 | 00:03:21 |
4 | 1 | Adrian Navarro Fortuno | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:33:53 | 00:03:23 |
5 | 2 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:33:54 | 00:03:23 |
6 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:34:18 | 00:03:26 |
7 | 2 | Alex Vanaclocha Caballero | C.a. Els Coixos De Carlet | Junior - M | 00:35:14 | 00:03:31 |
8 | 1 | Pedro Vicente Benavente | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:35:29 | 00:03:33 |
9 | 3 | Fernando Dominguez Gimeno | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:56 | 00:03:36 |
10 | 4 | Hector Ruiz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:35:57 | 00:03:36 |
11 | 2 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:36:15 | 00:03:38 |
12 | 5 | Alvaro Sabater Ramirez | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:21 | 00:03:38 |
13 | 6 | Lluis Cebolla Puig | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:36:21 | 00:03:38 |
14 | 7 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:36:22 | 00:03:38 |
15 | 8 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:28 | 00:03:39 |
16 | 4 | Paquito Cortes Esparza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:39 | 00:03:40 |
17 | 5 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:43 | 00:03:40 |
18 | 9 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:36:47 | 00:03:41 |
19 | 6 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:57 | 00:03:42 |
20 | 7 | Victor Bueno Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:37:16 | 00:03:44 |
21 | 3 | Miguel Castellano Perez | Independiente | Veterano B - M | 00:37:36 | 00:03:46 |
22 | 8 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:37:43 | 00:03:46 |
23 | 10 | Luis Hurtado Alarco | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:37:47 | 00:03:47 |
24 | 4 | Francisco Javier Borreda Capella | Independiente | Veterano B - M | 00:37:53 | 00:03:47 |
25 | 9 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:00 | 00:03:48 |
26 | 5 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:38:03 | 00:03:48 |
27 | 10 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:38:03 | 00:03:48 |
28 | 6 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:38:04 | 00:03:49 |
29 | 7 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:38:18 | 00:03:50 |
30 | 8 | Jose Martorell | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:38:22 | 00:03:50 |
31 | 11 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:38:43 | 00:03:52 |
32 | 9 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:39:10 | 00:03:55 |
33 | 12 | Agustin Pena Sanz | Triatlo Alginet | Veterano A - M | 00:39:20 | 00:03:56 |
34 | 13 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:25 | 00:03:56 |
35 | 14 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:25 | 00:03:56 |
36 | 11 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:39:31 | 00:03:57 |
37 | 10 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:36 | 00:03:58 |
38 | 15 | Jordi Beneyto Timor | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:39:45 | 00:03:58 |
39 | 1 | Pepe Linares Egea | C.a. Sollana | Veterano C - M | 00:39:52 | 00:03:59 |
40 | 16 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:39:55 | 00:04:00 |
41 | 11 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:40:00 | 00:04:00 |
42 | 12 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:40:13 | 00:04:01 |
43 | 2 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:40:18 | 00:04:02 |
44 | 17 | Rafa Landete Crespo | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:40:23 | 00:04:02 |
45 | 12 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 00:40:26 | 00:04:03 |
46 | 13 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:40:27 | 00:04:03 |
47 | 13 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:40:34 | 00:04:03 |
48 | 14 | Vicente Machi Ros | Independiente | Veterano B - M | 00:40:52 | 00:04:05 |
49 | 18 | Daniel Gonzalez Ramirez | Independiente | Veterano A - M | 00:41:14 | 00:04:07 |
50 | 19 | David Femenia Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:15 | 00:04:08 |
51 | 20 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:41:20 | 00:04:08 |
52 | 21 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:41:21 | 00:04:08 |
53 | 22 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:21 | 00:04:08 |
54 | 3 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:41:26 | 00:04:09 |
55 | 23 | Alex Valls Benavent | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:28 | 00:04:09 |
56 | 24 | Walter Abraham Toledo Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:41:32 | 00:04:09 |
57 | 4 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:42 | 00:04:10 |
58 | 15 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:41:49 | 00:04:11 |
59 | 16 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:41:55 | 00:04:12 |
60 | 17 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:01 | 00:04:12 |
61 | 14 | Bernat Castillo Pla | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:42:06 | 00:04:13 |
62 | 18 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:42:19 | 00:04:14 |
63 | 25 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:42:29 | 00:04:15 |
64 | 19 | Ricardo Ull Solaz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:42:31 | 00:04:15 |
65 | 26 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:42:32 | 00:04:15 |
66 | 15 | Francesc Gallart Ten | Independiente | Senior - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
67 | 27 | Jose Enrique Burches Segura | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:42:42 | 00:04:16 |
68 | 20 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:43:01 | 00:04:18 |
69 | 16 | Andres Cogollos Piera | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:43:01 | 00:04:18 |
70 | 17 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 00:43:09 | 00:04:19 |
71 | 5 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:43:11 | 00:04:19 |
72 | 21 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:43:15 | 00:04:20 |
73 | 28 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 00:43:17 | 00:04:20 |
74 | 18 | Pau Arbona Hervas | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:43:18 | 00:04:20 |
75 | 29 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:43:18 | 00:04:20 |
76 | 22 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 00:43:22 | 00:04:20 |
77 | 30 | Seve Martinez Gonzalez | C.a. Xativa | Veterano A - M | 00:43:25 | 00:04:20 |
78 | 31 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:43:32 | 00:04:21 |
79 | 6 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:43:33 | 00:04:21 |
80 | 32 | Luis Hernandis Dominguez | Tritons Albalat | Veterano A - M | 00:43:34 | 00:04:21 |
81 | 33 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:43:37 | 00:04:22 |
82 | 19 | Antonio Moreno Ferrer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:43:45 | 00:04:22 |
83 | 20 | Pablo Perez Frances | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:43:46 | 00:04:23 |
84 | 23 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:43:48 | 00:04:23 |
85 | 24 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 00:43:52 | 00:04:23 |
86 | 34 | Rafa Boluda Flores | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:43:53 | 00:04:23 |
87 | 21 | Ruben Morillo Rueda | Independiente | Senior - M | 00:43:53 | 00:04:23 |
88 | 25 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:43:54 | 00:04:23 |
89 | 35 | David Peris Montolio | C.a. Espanol Morvedre | Veterano A - M | 00:44:00 | 00:04:24 |
90 | 26 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:44:09 | 00:04:25 |
91 | 7 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:44:13 | 00:04:25 |
92 | 27 | Juan Pla Vila | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
93 | 28 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:44:51 | 00:04:29 |
94 | 29 | Sergio Ignaci Garc | Independiente | Veterano B - M | 00:44:53 | 00:04:29 |
95 | 36 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:45:15 | 00:04:32 |
96 | 30 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:45:21 | 00:04:32 |
97 | 22 | David Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:45:28 | 00:04:33 |
98 | 37 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:45:28 | 00:04:33 |
99 | 38 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:45:29 | 00:04:33 |
100 | 8 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
101 | 23 | Javier Navasquillo Gamiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:45:38 | 00:04:34 |
102 | 31 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:45:45 | 00:04:34 |
103 | 24 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:45:59 | 00:04:36 |
104 | 32 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:45:59 | 00:04:36 |
105 | 33 | Jose Ramon Serrano Prieto | Independiente | Veterano B - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
106 | 39 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:08 | 00:04:37 |
107 | 40 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:46:12 | 00:04:37 |
108 | 41 | Andres Hernandez Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:24 | 00:04:38 |
109 | 34 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:27 | 00:04:39 |
110 | 35 | Enrique Vanaclocha Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:29 | 00:04:39 |
111 | 25 | Santi Molto Talens | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:46:31 | 00:04:39 |
112 | 42 | Cesar Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:46:32 | 00:04:39 |
113 | 43 | Jose Luis Lopez Chelet | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:34 | 00:04:39 |
114 | 44 | Pep Rubio | Independiente | Veterano A - M | 00:46:35 | 00:04:40 |
115 | 36 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:46:38 | 00:04:40 |
116 | 45 | Ruben Garcia Llopis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:48 | 00:04:41 |
117 | 46 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:47:06 | 00:04:43 |
118 | 37 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:47:07 | 00:04:43 |
119 | 47 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:47:08 | 00:04:43 |
120 | 38 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:47:13 | 00:04:43 |
121 | 39 | Marcos Salas Castro | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:47:18 | 00:04:44 |
122 | 48 | Vicente Rafael Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:47:21 | 00:04:44 |
123 | 9 | Jose Vicente Barbera Bisbal | Independiente | Veterano C - M | 00:47:22 | 00:04:44 |
124 | 40 | Andres Vallarin Serres | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:47:30 | 00:04:45 |
125 | 49 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:36 | 00:04:46 |
126 | 50 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
127 | 3 | Said Grita | Caixa Rural Algemesi | Junior - M | 00:47:40 | 00:04:46 |
128 | 26 | Gerson Gonzalez Cuevas | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:47:53 | 00:04:47 |
129 | 41 | Alberto Gallego Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:48:03 | 00:04:48 |
130 | 42 | L | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:48:05 | 00:04:48 |
131 | 51 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:48:05 | 00:04:48 |
132 | 27 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 00:48:08 | 00:04:49 |
133 | 52 | Agustin Ferrer Fernandez | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:48:11 | 00:04:49 |
134 | 43 | Jose Manuel Garcia Esplugues | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:18 | 00:04:50 |
135 | 44 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:37 | 00:04:52 |
136 | 45 | Sergio Fabregues Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:49:06 | 00:04:55 |
137 | 28 | Carles Penalva Huerta | Independiente | Senior - M | 00:49:07 | 00:04:55 |
138 | 29 | Juan Martinez Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:49:11 | 00:04:55 |
139 | 53 | Antonio Copovi Talens | Independiente | Veterano A - M | 00:49:11 | 00:04:55 |
140 | 46 | Joaquin Palop Vendrell | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:49:11 | 00:04:55 |
141 | 47 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 00:49:25 | 00:04:56 |
142 | 48 | Loren Monzo Alonso | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 00:49:32 | 00:04:57 |
143 | 10 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 00:49:33 | 00:04:57 |
144 | 49 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:49:41 | 00:04:58 |
145 | 50 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:49:41 | 00:04:58 |
146 | 54 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
147 | 30 | Vicent Navarro Medes | Vnrunners | Senior - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
148 | 31 | Javier Galdon Bosch | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:50:00 | 00:05:00 |
149 | 55 | Juan Moreno Arrebola | Anitin Team | Veterano A - M | 00:50:06 | 00:05:01 |
150 | 51 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:50:09 | 00:05:01 |
151 | 52 | Rafael Mendoza Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:50:12 | 00:05:01 |
152 | 56 | Luis Segura Lloret | Independiente | Veterano A - M | 00:50:13 | 00:05:01 |
153 | 11 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:50:20 | 00:05:02 |
154 | 57 | Ruben Fuentes Dolz | Anitin Team | Veterano A - M | 00:50:52 | 00:05:05 |
155 | 58 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:50:58 | 00:05:06 |
156 | 53 | Luis Escriva Masip | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:00 | 00:05:06 |
157 | 12 | Jose Emilio Enguix Barbera | Vnrunners | Veterano C - M | 00:51:07 | 00:05:07 |
158 | 54 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:08 | 00:05:07 |
159 | 13 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:51:24 | 00:05:08 |
160 | 59 | Javi Mendoza Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:51:46 | 00:05:11 |
161 | 55 | Angel Rodriguez Iborra | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:52:01 | 00:05:12 |
162 | 60 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 00:52:05 | 00:05:12 |
163 | 14 | Vicente Vidrier Gonzalez | Independiente | Veterano C - M | 00:52:19 | 00:05:14 |
164 | 61 | Adrian Gavidia Pena | Independiente | Veterano A - M | 00:52:42 | 00:05:16 |
165 | 62 | Vicente Pi Garcia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:52:49 | 00:05:17 |
166 | 63 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:52 | 00:05:17 |
167 | 64 | Juan Antonio Sanjuan Soler | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:56 | 00:05:18 |
168 | 56 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:52:57 | 00:05:18 |
169 | 15 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:53:16 | 00:05:20 |
170 | 65 | Guillermo Piera Beltran | Santjorunners | Veterano A - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
171 | 57 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:54:13 | 00:05:25 |
172 | 16 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:54:21 | 00:05:26 |
173 | 58 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 00:54:22 | 00:05:26 |
174 | 17 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:29 | 00:05:27 |
175 | 59 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:54:39 | 00:05:28 |
176 | 18 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:55:25 | 00:05:32 |
177 | 19 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:55:36 | 00:05:34 |
178 | 20 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:55:43 | 00:05:34 |
179 | 21 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:55:43 | 00:05:34 |
180 | 22 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:55:51 | 00:05:35 |
181 | 60 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:55:58 | 00:05:36 |
182 | 32 | Javier Gonzalez Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:56:14 | 00:05:37 |
183 | 23 | Cesar Augusto Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:56:17 | 00:05:38 |
184 | 24 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:57:36 | 00:05:46 |
185 | 25 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:57:36 | 00:05:46 |
186 | 26 | Jose Casp Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:57:45 | 00:05:46 |
187 | 61 | Jose Martinez Magraner | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:58:12 | 00:05:49 |
188 | 27 | Ramon Bernardo Boronat Cruza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:59:17 | 00:05:56 |
189 | 28 | Felipe Tormos Oliver | Independiente | Veterano C - M | 00:59:17 | 00:05:56 |
190 | 33 | Adrian Bosca Montesinos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:59:41 | 00:05:58 |
191 | 62 | Antonio Bellver Casan | Independiente | Veterano B - M | 00:59:42 | 00:05:58 |
192 | 66 | Emilio Jose Aparici Hernandez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:59:48 | 00:05:59 |
193 | 63 | Agustin Blay Soriano | Anitin Team | Veterano B - M | 00:59:49 | 00:05:59 |
194 | 29 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 01:00:06 | 00:06:01 |
195 | 34 | Javier Mateu Escola | Independiente | Senior - M | 01:00:12 | 00:06:01 |
196 | 67 | Jose Javier Pco Bellver | Independiente | Veterano A - M | 01:00:14 | 00:06:01 |
197 | 68 | Carlos Oviedo Peris | Independiente | Veterano A - M | 01:00:14 | 00:06:01 |
198 | 30 | Helios Pellicer Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:00:19 | 00:06:02 |
199 | 31 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:01:15 | 00:06:08 |
200 | 64 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:01:37 | 00:06:10 |
201 | 32 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:01:45 | 00:06:10 |
202 | 69 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 01:01:54 | 00:06:11 |
203 | 33 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:01:55 | 00:06:12 |
204 | 65 | Nestor Albelda Rosello | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:01:56 | 00:06:12 |
205 | 34 | Guillermo Javier Perez Zafon | Independiente | Veterano C - M | 01:02:13 | 00:06:13 |
206 | 35 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 01:04:12 | 00:06:25 |
207 | 66 | Josep Lluis Ocheda Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:04:41 | 00:06:28 |
208 | 70 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 01:05:27 | 00:06:33 |
209 | 67 | Jorge Moreno Gonzalez | Triatlo Vialterra Algemesi | Veterano B - M | 01:05:28 | 00:06:33 |
210 | 36 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:05:46 | 00:06:35 |
211 | 37 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:05:50 | 00:06:35 |
212 | 38 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:05:54 | 00:06:35 |
213 | 71 | Jose Vicente San Felix Guillot | Independiente | Veterano A - M | 01:06:12 | 00:06:37 |
214 | 39 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:11:22 | 00:07:08 |
215 | 40 | Andres Penalva Perales | Independiente | Veterano C - M | 01:11:25 | 00:07:08 |
216 | 35 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 01:13:38 | 00:07:22 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:39:42 | 00:03:58 |
2 | 1 | Oreto Martinez Caballero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:40:43 | 00:04:04 |
3 | 1 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:41:16 | 00:04:08 |
4 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:41:30 | 00:04:09 |
5 | 2 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:42:13 | 00:04:13 |
6 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:42:48 | 00:04:17 |
7 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:44:17 | 00:04:26 |
8 | 4 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:46:06 | 00:04:37 |
9 | 5 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:46:46 | 00:04:41 |
10 | 6 | Amparo Pons Pons | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:47:16 | 00:04:44 |
11 | 3 | Laura Casp Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:47:25 | 00:04:44 |
12 | 1 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:47:33 | 00:04:45 |
13 | 2 | Lina Sanchis Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:47:37 | 00:04:46 |
14 | 2 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:47:45 | 00:04:46 |
15 | 3 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:48:01 | 00:04:48 |
16 | 7 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:48:04 | 00:04:48 |
17 | 4 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:48:14 | 00:04:49 |
18 | 3 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 00:48:24 | 00:04:50 |
19 | 4 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:48:37 | 00:04:52 |
20 | 8 | Carolina Sales Chalver | Ratatletes Alberic | Veterano A - F | 00:49:36 | 00:04:58 |
21 | 5 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:50:53 | 00:05:05 |
22 | 9 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:50:57 | 00:05:06 |
23 | 10 | Ma Rosa Romero Lopez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:51:46 | 00:05:11 |
24 | 6 | Mari Carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Veterano B - F | 00:52:03 | 00:05:12 |
25 | 11 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:52:21 | 00:05:14 |
26 | 7 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:52:51 | 00:05:17 |
27 | 12 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:52:54 | 00:05:17 |
28 | 8 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:52:55 | 00:05:18 |
29 | 13 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:53:05 | 00:05:18 |
30 | 14 | Laura Molla Jorda | Santjorunners | Veterano A - F | 00:53:44 | 00:05:22 |
31 | 5 | Celia Moreno Cucala | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:54:23 | 00:05:26 |
32 | 15 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:54:25 | 00:05:26 |
33 | 16 | Maribel Martorell Masia | Independiente | Veterano A - F | 00:54:28 | 00:05:27 |
34 | 17 | Andres Diaz Roa | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:55:29 | 00:05:33 |
35 | 9 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:55:58 | 00:05:36 |
36 | 10 | Cristina Carcel Cortes | C.a. Triesport Turis | Veterano B - F | 00:56:17 | 00:05:38 |
37 | 11 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:56:39 | 00:05:40 |
38 | 18 | Eva Peris Puig | Independiente | Veterano A - F | 00:57:10 | 00:05:43 |
39 | 19 | Tamara Villaescusa Fernandez | Independiente | Veterano A - F | 00:57:32 | 00:05:45 |
40 | 20 | Lorena Coves Carbonell | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - F | 00:58:13 | 00:05:49 |
41 | 21 | Marta Santoyo Valls | C.a. La Rabosa | Veterano A - F | 00:59:25 | 00:05:56 |
42 | 6 | Virginia Palop Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:59:38 | 00:05:58 |
43 | 22 | Pilar Frances Nunez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:59:38 | 00:05:58 |
44 | 12 | Marisa Morant Zaragoza | Independiente | Veterano B - F | 00:59:42 | 00:05:58 |
45 | 23 | Vero De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:59:46 | 00:05:59 |
46 | 13 | Iberia Royo Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:00:15 | 00:06:02 |
47 | 7 | Grisela Perales Oltra | C.a. Carcaixent | Senior - F | 01:01:55 | 00:06:12 |
48 | 4 | Adelaida Pau Fayos | C.a. Alzira | Veterano C - F | 01:05:08 | 00:06:31 |
49 | 24 | Inma Soria Avellaneda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:05:38 | 00:06:34 |
50 | 5 | Carmen Greus Llin | Atletisme Alginet | Veterano C - F | 01:05:47 | 00:06:35 |
51 | 6 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 01:05:48 | 00:06:35 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 41 | Adrian Navarro Fortuno => Pts: 4 - 00:33:53 (00:03:23) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 5 - 00:33:54 (00:03:23) Fernando Dominguez Gimeno => Pts: 9 - 00:35:56 (00:03:36) Hector Ruiz => Pts: 10 - 00:35:57 (00:03:36) Lluis Cebolla Puig => Pts: 13 - 00:36:21 (00:03:38) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 57 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 00:32:03 (00:03:12) Ignasi Roig Ripoll => Pts: 11 - 00:36:15 (00:03:38) Alvaro Sabater Ramirez => Pts: 12 - 00:36:21 (00:03:38) David Ferragud Ferragud => Pts: 15 - 00:36:28 (00:03:39) Jonathan Piqueras Torres => Pts: 18 - 00:36:47 (00:03:41) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 94 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 6 - 00:34:18 (00:03:26) Alex Vanaclocha Caballero => Pts: 7 - 00:35:14 (00:03:31) Paquito Cortes Esparza => Pts: 16 - 00:36:39 (00:03:40) Alberto Vidal Perez => Pts: 31 - 00:38:43 (00:03:52) Alvaro Martinez Garcia => Pts: 34 - 00:39:25 (00:03:56) |
4 | C.a. L´alcudia | 280 | Rafa Landete Crespo => Pts: 44 - 00:40:23 (00:04:02) Jesus Pastor Rebato => Pts: 47 - 00:40:34 (00:04:03) Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 51 - 00:41:20 (00:04:08) Jose Enrique Burches Segura => Pts: 67 - 00:42:42 (00:04:16) Mariano Pascual Aguado => Pts: 71 - 00:43:11 (00:04:19) |
5 | C.a. Carcaixent | 341 | David Vaya Cucarella => Pts: 58 - 00:41:49 (00:04:11) Vicente Pons Navarro => Pts: 60 - 00:42:01 (00:04:12) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 62 - 00:42:19 (00:04:14) Andres Cogollos Piera => Pts: 69 - 00:43:01 (00:04:18) Juan Pla Vila => Pts: 92 - 00:44:51 (00:04:29) |
6 | Atletisme Alginet | 363 | Raul Bosch Nadal => Pts: 52 - 00:41:21 (00:04:08) Jose Exposito Canas => Pts: 57 - 00:41:42 (00:04:10) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 68 - 00:43:01 (00:04:18) Delfin Fargueta Signes => Pts: 90 - 00:44:09 (00:04:25) Eduardo Sanchis Martin => Pts: 96 - 00:45:21 (00:04:32) |
7 | Anitin Team | 436 | Victor Martinez Richart => Pts: 3 - 00:33:30 (00:03:21) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 59 - 00:41:55 (00:04:12) Jorge Vilar Abad => Pts: 103 - 00:45:59 (00:04:36) Vicente Rafael Bosca Catala => Pts: 122 - 00:47:21 (00:04:44) Juan Moreno Arrebola => Pts: 149 - 00:50:06 (00:05:01) |
8 | C.a. La Rabosa | 634 | Jose Vicente Belenguer Viton => Pts: 32 - 00:39:10 (00:03:55) Agustin Ferrer Fernandez => Pts: 133 - 00:48:11 (00:04:49) Julian Delgado Sanz => Pts: 146 - 00:49:45 (00:04:58) Angel Rodriguez Iborra => Pts: 161 - 00:52:01 (00:05:12) Javier Lujan Fuentes => Pts: 162 - 00:52:05 (00:05:12) |
9 | C.a. Tortuga Algemesi | 862 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 99 - 00:45:29 (00:04:33) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 169 - 00:53:16 (00:05:20) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 174 - 00:54:29 (00:05:27) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 208 - 01:05:27 (00:06:33) Jose Luis Munoz Solano => Pts: 212 - 01:05:54 (00:06:35) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 10 | Alina Teodora Gabor => Pts: 1 - 00:39:42 (00:03:58) Sandra Pla Sanchis => Pts: 4 - 00:41:30 (00:04:09) Reyes Moreno Barbera => Pts: 5 - 00:42:13 (00:04:13) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 14 | Oreto Martinez Caballero => Pts: 2 - 00:40:43 (00:04:04) Alba Ausina Roman => Pts: 3 - 00:41:16 (00:04:08) Lorena Perez Ruano => Pts: 9 - 00:46:46 (00:04:41) |
3 | C.a. Carcaixent | 30 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 8 - 00:46:06 (00:04:37) Amparo Pons Pons => Pts: 10 - 00:47:16 (00:04:44) M Lorente Torres => Pts: 12 - 00:47:33 (00:04:45) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 31 | Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 7 - 00:44:17 (00:04:26) Laura Casp Nogues => Pts: 11 - 00:47:25 (00:04:44) Lina Sanchis Lorente => Pts: 13 - 00:47:37 (00:04:46) |
5 | Santjorunners | 69 | Neus Llopis Pascual => Pts: 15 - 00:48:01 (00:04:48) Mari Carmen Martinez Mongort => Pts: 24 - 00:52:03 (00:05:12) Laura Molla Jorda => Pts: 30 - 00:53:44 (00:05:22) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Benjamin - M | 00:02:43 | 00:03:22 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | Independiente | Benjamin - M | 00:02:45 | 00:03:25 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjamin - M | 00:02:50 | 00:03:31 |
4 | 4 | Josep Regal Ros | Independiente | Benjamin - M | 00:02:51 | 00:03:32 |
5 | 5 | Raul Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - M | 00:02:51 | 00:03:32 |
6 | 6 | Victor Rosa Roig | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:02:56 | 00:03:38 |
7 | 7 | Marc Gadea Peris | C.a. L´alcudia | Benjamin - M | 00:02:59 | 00:03:42 |
8 | 8 | Marcos Sangil Casado | C.a. La Rabosa | Benjamin - M | 00:03:02 | 00:03:46 |
9 | 9 | Arnau Chilet Santos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Benjamin - M | 00:03:27 | 00:04:17 |
10 | 10 | Marcos Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - M | 00:03:28 | 00:04:18 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Adriana Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:02:55 | 00:03:37 |
2 | 2 | Iris Moscardo Sangil | C.a. La Rabosa | Benjamin - F | 00:03:00 | 00:03:43 |
3 | 3 | Judit Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Benjamin - F | 00:03:03 | 00:03:47 |
4 | 4 | Noa Martorell Miralles | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:03:15 | 00:04:02 |
5 | 5 | Sofia Serna Hervas | Independiente | Benjamin - F | 00:03:22 | 00:04:11 |
6 | 6 | Cristina Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Benjamin - F | 00:04:17 | 00:05:19 |
7 | 7 | Yulen Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjamin - F | 00:03:22 | 00:04:11 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Andreu Sangros Gomez | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:02:25 | 00:03:00 |
2 | 2 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - M | 00:02:39 | 00:03:17 |
3 | 3 | Alex Sangil Casado | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:02:40 | 00:03:19 |
4 | 4 | Jordi Martinez Perales | Independiente | Alevin - M | 00:02:48 | 00:03:28 |
5 | 5 | Daniel Gonzalez Zacares | C.a. La Rabosa | Alevin - M | 00:02:50 | 00:03:31 |
6 | 6 | Joan Hervas Bosch | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:03:05 | 00:03:50 |
7 | 7 | Daniel Cabrero Sinisterra | Atletisme Alginet | Alevin - M | 00:03:08 | 00:03:53 |
8 | 8 | Marcos Vendrell Alcover | Independiente | Alevin - M | 00:03:34 | 00:04:26 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Meriel Lujan Monerri | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:02:34 | 00:03:11 |
2 | 2 | Marina Altur Fernandez | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:02:34 | 00:03:11 |
3 | 3 | Laura Alonso Esteve | C.a.guadassuar Maskokotas | Alevin - F | 00:02:36 | 00:03:14 |
4 | 4 | Priscila Puchol Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:02:37 | 00:03:15 |
5 | 5 | Lara Gonzalez Asensi | Independiente | Alevin - F | 00:02:55 | 00:03:37 |
6 | 6 | Angela Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Alevin - F | 00:03:04 | 00:03:48 |
7 | 7 | Maria Regal Ros | Independiente | Alevin - F | 00:03:26 | 00:04:16 |
8 | 8 | Naiara Lazar Gonzalez | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:03:51 | 00:04:47 |
9 | 9 | Andrea Vercher Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevin - F | 00:04:19 | 00:05:21 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Adrian Moscardo Munoz | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:04:31 | 00:03:04 |
2 | 2 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:04:52 | 00:03:19 |
3 | 3 | Javier Blasco Ano | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:05:11 | 00:03:32 |
4 | 4 | Pau Monzo Sales | Ratatletes Alberic | Infantil - M | 00:05:20 | 00:03:38 |
5 | 5 | Marc De La Concepcion Gisbert | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - M | 00:05:21 | 00:03:38 |
6 | 6 | Bryan Sebastia Cuisinier | C.a.guadassuar Maskokotas | Infantil - M | 00:05:26 | 00:03:42 |
7 | 7 | Alex Pla Martorell | C.a. L´alcudia | Infantil - M | 00:05:38 | 00:03:50 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lucia Gil Vidagany | C.a. Corriols Sueca | Infantil - F | 00:05:05 | 00:03:27 |
2 | 2 | Miriam Penarrocha Cervero | C.a. Algemesi | Infantil - F | 00:05:24 | 00:03:40 |
3 | 3 | Lara Munoz Peris | Independiente | Infantil - F | 00:05:48 | 00:03:57 |
4 | 4 | Laia Llinares Morales | C.a. La Rabosa | Infantil - F | 00:05:57 | 00:04:03 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | David Blasco Ano | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:00 | 00:02:43 |
2 | 2 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:03 | 00:02:45 |
3 | 3 | Ayoub Minani | C.a. La Rabosa | Cadet - M | 00:04:05 | 00:02:47 |
4 | 4 | Joan Navarro Pastor | C.a. L´alcudia | Cadet - M | 00:04:10 | 00:02:50 |
5 | 5 | Jose Zornoza Yufera | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:27 | 00:03:02 |
6 | 6 | Carlos Garcia Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:57 | 00:03:22 |
7 | 7 | Tavi Albero Casp | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:59 | 00:03:23 |
8 | 8 | Adrian Gandia March | C.a. Alzira | Cadet - M | 00:05:08 | 00:03:30 |
9 | 9 | Dani Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:05:33 | 00:03:47 |
10 | 10 | Francisco Centelles Tarrega | Torrent Corre | Cadet - M | 00:07:15 | 00:04:56 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rosa Sais Alonso | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:05:01 | 00:03:25 |
2 | 2 | Paula De La Concepcion Gisbert | C.a.guadassuar Maskokotas | Cadet - F | 00:05:32 | 00:03:46 |
3 | 3 | Claudia Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Cadet - F | 00:05:34 | 00:03:47 |
4 | 4 | Marta Navarro Gastaldo | Crespo Runners | Cadet - F | 00:05:36 | 00:03:49 |
5 | 5 | Laia Vendrell Sanchis | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - F | 00:05:45 | 00:03:55 |
6 | 6 | Claudia Rodriguez Sanz | C.a. La Rabosa | Cadet - F | 00:04:50 | 00:03:17 |