XXII MITJA MARATó ALZIRA - 10K CIUTAT D'ALZIRA MEMORIAL ABEL SIGNES RODRíGUEZ
13/10/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. 10K - M
Clas.Gen. 10K - F
Equips 10K - M
Equips 10K - F
Clas. Gen Mitja - M
Clas. Gen Mitja - F
Equips Mitja - M
Equips Mitja - F
Classificació General 10K Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:31:56 | 00:03:12 |
2 | 1 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:33:52 | 00:03:23 |
3 | 1 | Jose Manuel Caplliure Piera | Independiente | Veterano A - M | 00:34:04 | 00:03:24 |
4 | 2 | Victor Bueno Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:25 | 00:03:32 |
5 | 1 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:35:41 | 00:03:34 |
6 | 2 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:42 | 00:03:34 |
7 | 3 | Guillem Pavia Pons | Independiente | Senior - M | 00:35:43 | 00:03:34 |
8 | 4 | Alvaro Sabater Ramirez | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:55 | 00:03:36 |
9 | 3 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:01 | 00:03:36 |
10 | 4 | German Alcala Ordonez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:36:02 | 00:03:36 |
11 | 2 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:36:09 | 00:03:37 |
12 | 5 | Rafa Abad | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:36:16 | 00:03:38 |
13 | 6 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:36:20 | 00:03:38 |
14 | 5 | Paco Sanchez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:38:27 | 00:03:51 |
15 | 7 | Alvaro Martinez Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:38:28 | 00:03:51 |
16 | 8 | Jose Manuel Gomez Morant | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:39 | 00:03:52 |
17 | 6 | Ivan Gandia Bernia | C.a. Alzira | Senior - M | 00:38:49 | 00:03:53 |
18 | 9 | David Femenia Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:38:57 | 00:03:54 |
19 | 10 | Jordi Beneyto Timor | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:58 | 00:03:54 |
20 | 11 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:39:02 | 00:03:54 |
21 | 3 | Eduardo Moscardo Parada | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:39:07 | 00:03:55 |
22 | 1 | Fidel Hernandez Hernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:39:12 | 00:03:55 |
23 | 4 | Luis Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:39:21 | 00:03:56 |
24 | 7 | Pablo Perez Frances | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:40:18 | 00:04:02 |
25 | 12 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:40:38 | 00:04:04 |
26 | 8 | Salva Mahiques Flores | Independiente | Senior - M | 00:41:04 | 00:04:06 |
27 | 9 | Enrique Espi Gomez | Anitin Team | Senior - M | 00:41:25 | 00:04:08 |
28 | 13 | Daniel Gonzalez Ramirez | Independiente | Veterano A - M | 00:41:30 | 00:04:09 |
29 | 2 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:50 | 00:04:11 |
30 | 10 | Francesc Gallart Ten | Independiente | Senior - M | 00:42:19 | 00:04:14 |
31 | 14 | Rafa Boluda Flores | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:23 | 00:04:14 |
32 | 15 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:42:42 | 00:04:16 |
33 | 16 | Vicent Marques Ferragud | Cronorunner Team | Veterano A - M | 00:42:47 | 00:04:17 |
34 | 5 | Bernabe Aranda Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:43:13 | 00:04:19 |
35 | 6 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:43:22 | 00:04:20 |
36 | 11 | Antonio Moreno Ferrer | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:43:32 | 00:04:21 |
37 | 7 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
38 | 12 | Ruben De La Concepcion Salmoral | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:43:47 | 00:04:23 |
39 | 17 | Cesar Martinez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
40 | 3 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:44:23 | 00:04:26 |
41 | 18 | David Peris Montolio | C.a. Espanol Morvedre | Veterano A - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
42 | 8 | Jose Manuel Vercher Fortuny | Independiente | Veterano B - M | 00:45:16 | 00:04:32 |
43 | 9 | Cesar Fuentes Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:45:16 | 00:04:32 |
44 | 19 | Alvaro Soro Iborra | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:45:45 | 00:04:34 |
45 | 20 | Xavi Cortes Carbonell | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano A - M | 00:45:52 | 00:04:35 |
46 | 4 | Tomas Pla Maravilla | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:45:58 | 00:04:36 |
47 | 21 | Juan Carlos Izquierdo Lopez | Independiente | Veterano A - M | 00:46:02 | 00:04:36 |
48 | 22 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:46:04 | 00:04:36 |
49 | 5 | Fernando Nicolas Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:46:07 | 00:04:37 |
50 | 6 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
51 | 10 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:46:31 | 00:04:39 |
52 | 23 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:46:36 | 00:04:40 |
53 | 13 | David Villatoro Bono | Independiente | Senior - M | 00:46:45 | 00:04:40 |
54 | 24 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:46:49 | 00:04:41 |
55 | 11 | Sergio Fabregues Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:47:04 | 00:04:42 |
56 | 12 | Enrique Salom Segui | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:47:28 | 00:04:45 |
57 | 7 | Jose Vicente Barbera Bisbal | Independiente | Veterano C - M | 00:47:37 | 00:04:46 |
58 | 14 | Marcos Marrades Cuenca | Independiente | Senior - M | 00:47:43 | 00:04:46 |
59 | 13 | David Giner Pellicer | Amos Team | Veterano B - M | 00:48:19 | 00:04:50 |
60 | 25 | Jose Sanfrancisco Simo | Independiente | Veterano A - M | 00:48:23 | 00:04:50 |
61 | 26 | Jose Juan Llobregat Vaya | Independiente | Veterano A - M | 00:48:27 | 00:04:51 |
62 | 27 | Juan Antonio Parra Mendez | Independiente | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
63 | 28 | Juan Francisco Donoso Sala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:48:53 | 00:04:53 |
64 | 14 | Jose Javier Suner Espinosa | Anitin Team | Veterano B - M | 00:48:53 | 00:04:53 |
65 | 15 | Gerson Gonzalez Cuevas | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:48:54 | 00:04:53 |
66 | 16 | Ruben Morillo Rueda | Independiente | Senior - M | 00:48:54 | 00:04:53 |
67 | 17 | Ivan Saez Caballero | Triatlo Carcaixent | Senior - M | 00:49:13 | 00:04:55 |
68 | 29 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:19 | 00:04:56 |
69 | 15 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:49:25 | 00:04:56 |
70 | 30 | Jorge Machi Ros | C.a. Benimodo | Veterano A - M | 00:49:42 | 00:04:58 |
71 | 18 | Edgar Lloret Dominguez | Metalesa Seguridad Vial | Senior - M | 00:49:46 | 00:04:59 |
72 | 19 | Marcos Vives Fuster | Independiente | Senior - M | 00:50:06 | 00:05:01 |
73 | 31 | Jose Javier Pco Bellver | Independiente | Veterano A - M | 00:50:22 | 00:05:02 |
74 | 16 | Fredy Munoz | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:50:34 | 00:05:03 |
75 | 32 | Adrian Gavidia Pena | Independiente | Veterano A - M | 00:50:53 | 00:05:05 |
76 | 17 | Vicent Hervas Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:51:20 | 00:05:08 |
77 | 18 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:51:25 | 00:05:08 |
78 | 33 | Hector Rubert Perez | Santjorunners | Veterano A - M | 00:51:51 | 00:05:11 |
79 | 19 | Paco Martinez Pellicer | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:51:54 | 00:05:11 |
80 | 8 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:52:19 | 00:05:14 |
81 | 34 | Juan Antonio Sanjuan Soler | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:52:22 | 00:05:14 |
82 | 20 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:52:22 | 00:05:14 |
83 | 9 | Gonzalo Arias Carballo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:52:27 | 00:05:15 |
84 | 10 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:52:39 | 00:05:16 |
85 | 20 | Angel Rodriguez Iborra | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:52:42 | 00:05:16 |
86 | 35 | Javier Bernardini Campos | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:52:46 | 00:05:17 |
87 | 11 | Jose Conrado Diaz Esteve | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:52:48 | 00:05:17 |
88 | 21 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:52:59 | 00:05:18 |
89 | 36 | Daniel Torres Martinez | Anitin Team | Veterano A - M | 00:53:55 | 00:05:24 |
90 | 37 | Pedro Requena Porcel | Independiente | Veterano A - M | 00:54:10 | 00:05:25 |
91 | 12 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:54:17 | 00:05:26 |
92 | 21 | Adrian Bosca Montesinos | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:54:26 | 00:05:27 |
93 | 38 | Sergio Llopis Chorda | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:54:26 | 00:05:27 |
94 | 22 | Jose Saez Calabuig | Independiente | Veterano B - M | 00:54:28 | 00:05:27 |
95 | 23 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:54:49 | 00:05:29 |
96 | 13 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:50 | 00:05:29 |
97 | 39 | Eduardo Gonzalez Llobregat | Independiente | Veterano A - M | 00:55:31 | 00:05:33 |
98 | 24 | Jesus Sahuquillo Salvador | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:55:46 | 00:05:35 |
99 | 22 | Javier Gonzalez Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:55:56 | 00:05:36 |
100 | 14 | Ramon Bernardo Boronat Cruza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:56:00 | 00:05:36 |
101 | 40 | Alejandro Galvez Aguilera | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:56:09 | 00:05:37 |
102 | 25 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:56:09 | 00:05:37 |
103 | 15 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:56:16 | 00:05:38 |
104 | 26 | Jose Martinez Magraner | C.e. La Porte Fresca | Veterano B - M | 00:56:30 | 00:05:39 |
105 | 27 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:57:12 | 00:05:43 |
106 | 41 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:57:19 | 00:05:44 |
107 | 42 | Oscar Quiles Richart | Independiente | Veterano A - M | 00:57:19 | 00:05:44 |
108 | 28 | Agustin Blay Soriano | Anitin Team | Veterano B - M | 00:57:20 | 00:05:44 |
109 | 16 | Cesar Augusto Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:57:20 | 00:05:44 |
110 | 17 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:57:25 | 00:05:44 |
111 | 43 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 00:57:28 | 00:05:45 |
112 | 23 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:57:37 | 00:05:46 |
113 | 18 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:57:37 | 00:05:46 |
114 | 44 | Francisco Jose Lucas Hernandez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:57:48 | 00:05:47 |
115 | 29 | Javier Ortiz Moreno | Anitin Team | Veterano B - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
116 | 19 | Vicente Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
117 | 30 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 00:58:46 | 00:05:53 |
118 | 20 | Vicent Vila Vila | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:59:34 | 00:05:57 |
119 | 45 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:59:48 | 00:05:59 |
120 | 21 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:00:00 | 00:06:00 |
121 | 22 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:00:14 | 00:06:01 |
122 | 23 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:00:14 | 00:06:01 |
123 | 24 | Jose Casp Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:02:41 | 00:06:16 |
124 | 25 | Andres Penalva Perales | Independiente | Veterano C - M | 01:03:30 | 00:06:21 |
125 | 46 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 01:03:57 | 00:06:24 |
126 | 26 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:03:57 | 00:06:24 |
127 | 47 | Sergi Sanjuan Andres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:04:56 | 00:06:30 |
128 | 27 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 01:05:02 | 00:06:30 |
129 | 48 | Jose Vicente San Felix Guillot | Independiente | Veterano A - M | 01:07:42 | 00:06:46 |
130 | 31 | Pascual Soler Devis | Crespo Runners | Veterano B - M | 01:10:31 | 00:07:03 |
131 | 49 | Ivan Villalba Badia | Independiente | Veterano A - M | 01:47:30 | 00:10:45 |
Classificació General 10K Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:39:41 | 00:03:58 |
2 | 1 | Oreto Martinez Caballero | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:40:07 | 00:04:01 |
3 | 1 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:41:01 | 00:04:06 |
4 | 2 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:41:32 | 00:04:09 |
5 | 2 | Mjose Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:44:23 | 00:04:26 |
6 | 3 | Silvia Garcia Vercher | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:45:14 | 00:04:31 |
7 | 4 | Cristina Catalan Pla | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:45:26 | 00:04:33 |
8 | 3 | Irene Giner Pons | C.a. Els Llops De Manuel | Senior - F | 00:45:52 | 00:04:35 |
9 | 1 | M Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:46:19 | 00:04:38 |
10 | 5 | Carolina Sales Chalver | Ratatletes Alberic | Veterano A - F | 00:47:17 | 00:04:44 |
11 | 1 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:47:31 | 00:04:45 |
12 | 2 | Sonia Moragues Valle | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:48:12 | 00:04:49 |
13 | 3 | Neus Llopis Pascual | Independiente | Veterano B - F | 00:49:01 | 00:04:54 |
14 | 4 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:49:19 | 00:04:56 |
15 | 4 | Carmen Carbonell Gomez | Independiente | Veterano B - F | 00:49:52 | 00:04:59 |
16 | 5 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:50:29 | 00:05:03 |
17 | 6 | Ana Maria Piera Borderia | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:50:31 | 00:05:03 |
18 | 7 | Marilo Garcia Ortega | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:52:39 | 00:05:16 |
19 | 8 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:52:52 | 00:05:17 |
20 | 6 | Mari Carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Veterano B - F | 00:52:59 | 00:05:18 |
21 | 9 | Maria Dolores Gutierrez Garcia | Anitin Team | Veterano A - F | 00:53:54 | 00:05:23 |
22 | 7 | Rosa Biosca Boluda | Independiente | Veterano B - F | 00:54:28 | 00:05:27 |
23 | 10 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:55:22 | 00:05:32 |
24 | 11 | Cristina Torres Belmar | Independiente | Veterano A - F | 00:55:30 | 00:05:33 |
25 | 12 | Lorena Coves Carbonell | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - F | 00:56:30 | 00:05:39 |
26 | 5 | Helena Casp Mascarell | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:57:41 | 00:05:46 |
27 | 13 | Cristina Lucas Hernandez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:57:49 | 00:05:47 |
28 | 14 | Marta Santoyo Valls | C.a. La Rabosa | Veterano A - F | 00:58:18 | 00:05:50 |
29 | 8 | Marisa Morant Zaragoza | Independiente | Veterano B - F | 00:59:02 | 00:05:54 |
30 | 9 | Eva Gallon Gomez | C.a. Alzira | Veterano B - F | 00:59:11 | 00:05:55 |
31 | 15 | Lorena Alcazar Soler | C.a. La Rabosa | Veterano A - F | 00:59:25 | 00:05:56 |
32 | 6 | Virginia Palop Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:59:52 | 00:05:59 |
33 | 16 | Pilar Frances Nunez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:59:52 | 00:05:59 |
34 | 17 | Ana Martinez Caballero | Independiente | Veterano A - F | 01:00:48 | 00:06:04 |
35 | 18 | Mari Cruz Peris Perez | Independiente | Veterano A - F | 01:01:15 | 00:06:08 |
36 | 10 | Joana Del | Cronorunner Team | Veterano B - F | 01:03:11 | 00:06:19 |
37 | 2 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 01:03:35 | 00:06:22 |
38 | 11 | Anni Carmona Pina | Independiente | Veterano B - F | 01:04:33 | 00:06:27 |
Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 39 | Andreu Garcia Artes => Pts: 2 - 00:33:52 (00:03:23) Victor Bueno Roman => Pts: 4 - 00:35:25 (00:03:32) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 9 - 00:36:01 (00:03:36) German Alcala Ordonez => Pts: 10 - 00:36:02 (00:03:36) Paco Sanchez => Pts: 14 - 00:38:27 (00:03:51) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 50 | Ignasi Roig Ripoll => Pts: 5 - 00:35:41 (00:03:34) David Ferragud Ferragud => Pts: 6 - 00:35:42 (00:03:34) Alvaro Sabater Ramirez => Pts: 8 - 00:35:55 (00:03:36) Fran Velez Martinez => Pts: 11 - 00:36:09 (00:03:37) Javier Bono Canet => Pts: 20 - 00:39:02 (00:03:54) |
3 | Anitin Team | 187 | Victor Martinez Richart => Pts: 1 - 00:31:56 (00:03:12) Enrique Espi Gomez => Pts: 27 - 00:41:25 (00:04:08) Daniel Llorenc Domenech => Pts: 32 - 00:42:42 (00:04:16) Juan Francisco Donoso Sala => Pts: 63 - 00:48:53 (00:04:53) Jose Javier Suner Espinosa => Pts: 64 - 00:48:53 (00:04:53) |
4 | Atletisme Alginet | 205 | Raul Bosch Nadal => Pts: 25 - 00:40:38 (00:04:04) Jose Exposito Canas => Pts: 29 - 00:41:50 (00:04:11) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 35 - 00:43:22 (00:04:20) Eduardo Sanchis Martin => Pts: 51 - 00:46:31 (00:04:39) Gerson Gonzalez Cuevas => Pts: 65 - 00:48:54 (00:04:53) |
5 | C.a. Els Coixos De Carlet | 283 | Alvaro Martinez Garcia => Pts: 15 - 00:38:28 (00:03:51) Josep Pons Garcia => Pts: 48 - 00:46:04 (00:04:36) Bernardo Vercher Navarro => Pts: 52 - 00:46:36 (00:04:40) Salva Sanchez Romero => Pts: 68 - 00:49:19 (00:04:56) Ramon Bernardo Boronat Cruza => Pts: 100 - 00:56:00 (00:05:36) |
6 | C.a. Carcaixent | 372 | Ruben De La Concepcion Salmoral => Pts: 38 - 00:43:47 (00:04:23) Enrique Salom Segui => Pts: 56 - 00:47:28 (00:04:45) Daniel Perpina Ubeda => Pts: 77 - 00:51:25 (00:05:08) Jose Manuel Estrada Hernandez => Pts: 80 - 00:52:19 (00:05:14) Juan Serrano Coronado => Pts: 121 - 01:00:14 (00:06:01) |
7 | C.a. Tortuga Algemesi | 437 | Tomas Pla Maravilla => Pts: 46 - 00:45:58 (00:04:36) Gonzalo Arias Carballo => Pts: 83 - 00:52:27 (00:05:15) Jose Conrado Diaz Esteve => Pts: 87 - 00:52:48 (00:05:17) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 96 - 00:54:50 (00:05:29) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 125 - 01:03:57 (00:06:24) |
Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 11 | Oreto Martinez Caballero => Pts: 2 - 00:40:07 (00:04:01) Alba Ausina Roman => Pts: 4 - 00:41:32 (00:04:09) Mjose Lopez => Pts: 5 - 00:44:23 (00:04:26) |
2 | Caixa Rural Algemesi | 20 | Alina Teodora Gabor => Pts: 1 - 00:39:41 (00:03:58) Reyes Moreno Barbera => Pts: 3 - 00:41:01 (00:04:06) Susana Noriega => Pts: 16 - 00:50:29 (00:05:03) |
3 | C.a. Carcaixent | 22 | Silvia Garcia Vercher => Pts: 6 - 00:45:14 (00:04:31) Cristina Catalan Pla => Pts: 7 - 00:45:26 (00:04:33) M Lorente Torres => Pts: 9 - 00:46:19 (00:04:38) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 63 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 14 - 00:49:19 (00:04:56) Amparo Benito Gandia => Pts: 23 - 00:55:22 (00:05:32) Helena Casp Mascarell => Pts: 26 - 00:57:41 (00:05:46) |
Classificació General Mitja Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Khalid El Hissouf | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:11:52 | 00:03:25 |
2 | 1 | David Blay Martinez | Independiente | Veterano A - M | 01:15:30 | 00:03:36 |
3 | 2 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:17:01 | 00:03:40 |
4 | 3 | Carlos Alcaniz Carbonell | C.a. L´alcudia | Senior - M | 01:17:02 | 00:03:40 |
5 | 4 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:17:23 | 00:03:41 |
6 | 2 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 01:18:32 | 00:03:44 |
7 | 5 | Borja Anon Blasco | Cd Metaesport | Senior - M | 01:19:01 | 00:03:46 |
8 | 3 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:19:14 | 00:03:46 |
9 | 4 | Fernando Dominguez Gimeno | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:20:01 | 00:03:49 |
10 | 5 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 01:20:22 | 00:03:50 |
11 | 6 | Ximo Puig Torres | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:22:17 | 00:03:55 |
12 | 7 | Vicente Girbes Barcelo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:23:16 | 00:03:58 |
13 | 6 | Luis Hurtado Alarco | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:23:28 | 00:03:58 |
14 | 8 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:24:14 | 00:04:01 |
15 | 1 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:24:34 | 00:04:02 |
16 | 9 | Ivan Munoz Ibanez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:25:20 | 00:04:04 |
17 | 2 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:27:12 | 00:04:09 |
18 | 3 | Jose Vicente Belenguer Viton | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 01:27:20 | 00:04:10 |
19 | 1 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 01:28:34 | 00:04:13 |
20 | 7 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:28:39 | 00:04:13 |
21 | 4 | Jose Martorell | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:28:45 | 00:04:14 |
22 | 5 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:29:00 | 00:04:14 |
23 | 10 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:29:00 | 00:04:14 |
24 | 8 | Alberto Saez Galdon | Anitin Team | Senior - M | 01:29:22 | 00:04:15 |
25 | 6 | Paco Penarrocha Escutia | C.a. Algemesi | Veterano B - M | 01:29:42 | 00:04:16 |
26 | 11 | Diego Raul Escobar Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 01:29:49 | 00:04:17 |
27 | 9 | Ramon Martinez Ramos | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:29:58 | 00:04:17 |
28 | 12 | Emilio Jose Aparici Hernandez | Anitin Team | Veterano A - M | 01:31:12 | 00:04:21 |
29 | 10 | Salvador Alemany Sanchis | C.a. Carcaixent | Senior - M | 01:31:38 | 00:04:22 |
30 | 13 | Vicente Chilet Munoz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:31:56 | 00:04:23 |
31 | 7 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:32:02 | 00:04:23 |
32 | 8 | Jorge Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:32:26 | 00:04:24 |
33 | 9 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 01:32:58 | 00:04:26 |
34 | 14 | Vicent Alberola Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:32:58 | 00:04:26 |
35 | 11 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:33:25 | 00:04:27 |
36 | 15 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 01:33:42 | 00:04:28 |
37 | 16 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:34:22 | 00:04:30 |
38 | 12 | Gabriel Pedros | Crespo Runners | Senior - M | 01:34:28 | 00:04:30 |
39 | 17 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 01:34:32 | 00:04:30 |
40 | 18 | Jose Antonio Pastor Ibanez | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 01:34:43 | 00:04:31 |
41 | 19 | Pep Rubio | Independiente | Veterano A - M | 01:34:46 | 00:04:31 |
42 | 10 | Jose Penalva Cogollos | Independiente | Veterano B - M | 01:35:07 | 00:04:32 |
43 | 13 | Bernat Castillo Pla | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:36:06 | 00:04:35 |
44 | 14 | Rafael Lopez Ferrer | Independiente | Senior - M | 01:36:13 | 00:04:35 |
45 | 11 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Independiente | Veterano B - M | 01:36:27 | 00:04:36 |
46 | 15 | Juanjo Ortega Gonzalez | Crespo Runners | Senior - M | 01:37:01 | 00:04:37 |
47 | 20 | Raul Alba Conde | Independiente | Veterano A - M | 01:37:10 | 00:04:38 |
48 | 16 | Alexandre Baldres Aguado | Independiente | Senior - M | 01:37:15 | 00:04:38 |
49 | 21 | Guillermo Perez Soler | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:37:38 | 00:04:39 |
50 | 12 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:37:48 | 00:04:39 |
51 | 17 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. Benimodo | Senior - M | 01:38:06 | 00:04:40 |
52 | 18 | Jordi Machi Roig | Independiente | Senior - M | 01:38:06 | 00:04:40 |
53 | 19 | Cristian Llacer Cunat | C.a. Alcasser | Senior - M | 01:38:15 | 00:04:41 |
54 | 13 | Vicente Machi Ros | Independiente | Veterano B - M | 01:38:23 | 00:04:41 |
55 | 22 | Javier Rosa Esteve | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 01:38:35 | 00:04:42 |
56 | 14 | Ricardo Ull Solaz | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:38:40 | 00:04:42 |
57 | 23 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano A - M | 01:38:46 | 00:04:42 |
58 | 20 | Jose Andres Ferrer Ubeda | Independiente | Senior - M | 01:39:51 | 00:04:45 |
59 | 24 | Daniel Vazquez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:40:07 | 00:04:46 |
60 | 25 | Jose Luis Marin Castellanos | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 01:40:14 | 00:04:46 |
61 | 21 | Samuel Gil | Triatlo Carcaixent | Senior - M | 01:40:14 | 00:04:46 |
62 | 22 | Carlos Monton Verdu | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 01:40:22 | 00:04:47 |
63 | 15 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:40:23 | 00:04:47 |
64 | 16 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 01:40:46 | 00:04:48 |
65 | 23 | Carles Carbonell Fores | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:40:55 | 00:04:48 |
66 | 26 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 01:41:01 | 00:04:49 |
67 | 27 | Javier Lujan Fuentes | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:41:27 | 00:04:50 |
68 | 17 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:42:13 | 00:04:52 |
69 | 28 | Ruben Fuentes Dolz | Anitin Team | Veterano A - M | 01:42:42 | 00:04:53 |
70 | 24 | Javier Bello Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:43:13 | 00:04:55 |
71 | 18 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 01:43:24 | 00:04:55 |
72 | 19 | Francisco Bru Juan | Independiente | Veterano B - M | 01:44:01 | 00:04:57 |
73 | 29 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:44:22 | 00:04:58 |
74 | 20 | Marcos Salas Castro | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 01:45:02 | 00:05:00 |
75 | 25 | Juan Martinez Hernandez | Independiente | Senior - M | 01:46:05 | 00:05:03 |
76 | 30 | Agustin Ferrer Fernandez | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:46:17 | 00:05:04 |
77 | 31 | Manuel Fernandez Mansilla | Independiente | Veterano A - M | 01:47:14 | 00:05:06 |
78 | 32 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano A - M | 01:47:19 | 00:05:07 |
79 | 33 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 01:47:52 | 00:05:08 |
80 | 34 | Armando Giron Moreno | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 01:47:57 | 00:05:08 |
81 | 21 | Andre Soler Bisbal | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:48:03 | 00:05:09 |
82 | 22 | Sergio Ignaci Garc | Independiente | Veterano B - M | 01:48:24 | 00:05:10 |
83 | 23 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 01:48:27 | 00:05:10 |
84 | 35 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:48:34 | 00:05:10 |
85 | 24 | Juan Luis Recuero Almaraz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:48:34 | 00:05:10 |
86 | 25 | Juli Sanz Mart | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:49:37 | 00:05:13 |
87 | 26 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:49:44 | 00:05:14 |
88 | 36 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 01:50:00 | 00:05:15 |
89 | 37 | Jose Luis Martinez Garcia | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:50:11 | 00:05:15 |
90 | 38 | Julian Delgado Sanz | C.a. La Rabosa | Veterano A - M | 01:50:11 | 00:05:15 |
91 | 2 | Felipe Tormos Oliver | Independiente | Veterano C - M | 01:50:47 | 00:05:17 |
92 | 27 | Rafael Sanchis Ferri | Independiente | Veterano B - M | 01:51:39 | 00:05:19 |
93 | 28 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 01:52:02 | 00:05:20 |
94 | 39 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 01:53:14 | 00:05:24 |
95 | 26 | Ivan Pla Rubio | Independiente | Senior - M | 01:53:26 | 00:05:24 |
96 | 29 | Antonio Aledo Avaria | C.a. Alzira | Veterano B - M | 01:53:29 | 00:05:24 |
97 | 30 | Luis Escriva Masip | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:53:34 | 00:05:24 |
98 | 31 | Joaquin Palop Vendrell | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:54:07 | 00:05:26 |
99 | 32 | Jose Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:54:43 | 00:05:28 |
100 | 33 | Vicente Bayona Escrihuela | Independiente | Veterano B - M | 01:55:19 | 00:05:29 |
101 | 40 | Sergio Pradas Perez | Independiente | Veterano A - M | 01:55:48 | 00:05:31 |
102 | 41 | Antonio Copovi Talens | Independiente | Veterano A - M | 01:55:55 | 00:05:31 |
103 | 34 | Antonio Bellver Casan | Independiente | Veterano B - M | 01:57:07 | 00:05:35 |
104 | 27 | Rafael Rosello Raga | Independiente | Senior - M | 01:59:59 | 00:05:43 |
105 | 3 | Juan Jose Lopez Catala | Independiente | Veterano C - M | 02:05:40 | 00:05:59 |
106 | 4 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 02:06:24 | 00:06:01 |
107 | 35 | Jaime Rafael Martinez Usina | Independiente | Veterano B - M | 02:06:59 | 00:06:03 |
108 | 5 | Eduardo Navarro Llopis | Independiente | Veterano C - M | 02:07:53 | 00:06:05 |
109 | 6 | Jose Manuel Rosello Aguado | C.a. Alcasser | Veterano C - M | 02:09:21 | 00:06:10 |
110 | 36 | Sergio Gonzalez Curiel | Colla El Parotet | Veterano B - M | 02:11:04 | 00:06:14 |
111 | 7 | Gustavo Aleixandre Badia | Independiente | Veterano C - M | 02:15:19 | 00:06:27 |
112 | 8 | Angel Macias Castano | Independiente | Veterano C - M | 02:24:51 | 00:06:54 |
113 | 28 | Javier Mateu Escola | Independiente | Senior - M | 02:27:49 | 00:07:02 |
Classificació General Mitja Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 01:34:20 | 00:04:30 |
2 | 2 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 01:36:37 | 00:04:36 |
3 | 3 | Gemma Sanchis Olaso | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 01:39:54 | 00:04:45 |
4 | 1 | Mº Jose Del Pozo Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:40:31 | 00:04:47 |
5 | 4 | Amparo Pons Pons | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 01:43:43 | 00:04:56 |
6 | 5 | Mari Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 01:45:44 | 00:05:02 |
7 | 2 | Lina Sanchis Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:48:34 | 00:05:10 |
8 | 1 | Mº Angeles Fabra Arenes | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 01:48:35 | 00:05:10 |
9 | 3 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:49:44 | 00:05:14 |
10 | 2 | Ma Paz Lozano Andres | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - F | 01:54:37 | 00:05:27 |
11 | 4 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:54:41 | 00:05:28 |
12 | 6 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 01:55:48 | 00:05:31 |
13 | 7 | Empar Casp Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:59:58 | 00:05:43 |
14 | 5 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 02:03:05 | 00:05:52 |
15 | 3 | Maria Jose Ballester Domingo | Club Atletisme Almussafes | Veterano C - F | 02:10:51 | 00:06:14 |
16 | 8 | Cristina Bedmar Villa | Independiente | Veterano A - F | 02:11:30 | 00:06:16 |
17 | 6 | Cecilia Rosa Martinez Hernandez | C.a Alcasser | Veterano B - F | 02:11:36 | 00:06:16 |
Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 39 | Khalid El Hissouf => Pts: 1 - 01:11:52 (00:03:25) Jonathan Piqueras Torres => Pts: 5 - 01:17:23 (00:03:41) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 8 - 01:19:14 (00:03:46) Ximo Puig Torres => Pts: 11 - 01:22:17 (00:03:55) Carlos Bueno Miralles => Pts: 14 - 01:24:14 (00:04:01) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 70 | Fernando Dominguez Gimeno => Pts: 9 - 01:20:01 (00:03:49) Vicente Girbes Barcelo => Pts: 12 - 01:23:16 (00:03:58) Luis Hurtado Alarco => Pts: 13 - 01:23:28 (00:03:58) Ivan Munoz Ibanez => Pts: 16 - 01:25:20 (00:04:04) Marcel Gonzalez Martinez => Pts: 20 - 01:28:39 (00:04:13) |
3 | C.a. Carcaixent | 191 | Salvador Alemany Sanchis => Pts: 29 - 01:31:38 (00:04:22) David Vaya Cucarella => Pts: 31 - 01:32:02 (00:04:23) Jorge Perpina Ubeda => Pts: 32 - 01:32:26 (00:04:24) Guillermo Perez Soler => Pts: 49 - 01:37:38 (00:04:39) Vicente Pons Navarro => Pts: 50 - 01:37:48 (00:04:39) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 195 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 3 - 01:17:01 (00:03:40) Alberto Vidal Perez => Pts: 23 - 01:29:00 (00:04:14) Vicent Alberola Alcover => Pts: 34 - 01:32:58 (00:04:26) Carles Carbonell Fores => Pts: 65 - 01:40:55 (00:04:48) Javier Bello Fabra => Pts: 70 - 01:43:13 (00:04:55) |
5 | C.a. La Rabosa | 340 | Jose Vicente Belenguer Viton => Pts: 18 - 01:27:20 (00:04:10) Javier Lujan Fuentes => Pts: 67 - 01:41:27 (00:04:50) Agustin Ferrer Fernandez => Pts: 76 - 01:46:17 (00:05:04) Jose Luis Martinez Garcia => Pts: 89 - 01:50:11 (00:05:15) Julian Delgado Sanz => Pts: 90 - 01:50:11 (00:05:15) |
Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.a. Els Coixos De Carlet | 19 | Mº Jose Del Pozo Bisbal => Pts: 4 - 01:40:31 (00:04:47) Lina Sanchis Lorente => Pts: 7 - 01:48:34 (00:05:10) Mº Angeles Fabra Arenes => Pts: 8 - 01:48:35 (00:05:10) |