VIII VOLTA A PEU A L'ÉNOVA
29/02/2020
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mustapha El Aziz | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:25:43 | 00:03:13 |
2 | 1 | Khalid Elhissouf | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:25:58 | 00:03:15 |
3 | 2 | Sergio Fayos Merin | Crespo Runners | Senior - M | 00:25:58 | 00:03:15 |
4 | 2 | Poli Limia Saus | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:26:22 | 00:03:18 |
5 | 1 | Victor Martinez Richart | Anitin Team | Junior - M | 00:26:30 | 00:03:19 |
6 | 3 | Salvador Crespo Romera | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:26:58 | 00:03:22 |
7 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:27:01 | 00:03:23 |
8 | 4 | Rafa Abad | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:27:04 | 00:03:23 |
9 | 4 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:27:21 | 00:03:25 |
10 | 5 | Ricardo Sisternes Ca | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:27:22 | 00:03:25 |
11 | 6 | Ruben Cristobal Escobar | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:27:28 | 00:03:26 |
12 | 5 | David Esteve Inigo | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:27:47 | 00:03:28 |
13 | 6 | Rafael Balaguer Llop | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:27:55 | 00:03:29 |
14 | 7 | Isidro Marquez Canales | Crespo Runners | Senior - M | 00:27:59 | 00:03:30 |
15 | 7 | Carlos Jimenez Campos | Independiente | Veterano A - M | 00:28:10 | 00:03:31 |
16 | 8 | Salvador Martorell Cuco | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:28:23 | 00:03:33 |
17 | 2 | Arnau Rosaleny Aznar | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Junior - M | 00:28:34 | 00:03:34 |
18 | 9 | David Carrasco Reig | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:28:48 | 00:03:36 |
19 | 10 | Julio Torres Tirado | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:28:57 | 00:03:37 |
20 | 1 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:29:02 | 00:03:38 |
21 | 11 | Ramon Bermejo Santa | Independiente | Veterano A - M | 00:29:10 | 00:03:39 |
22 | 12 | Vicente Ramon Belda Vila | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:15 | 00:03:39 |
23 | 13 | Marcel Gonzalez Martinez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:17 | 00:03:40 |
24 | 14 | Victor Bueno Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:18 | 00:03:40 |
25 | 8 | Salva Caldes Albinana | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:29:19 | 00:03:40 |
26 | 2 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:29:26 | 00:03:41 |
27 | 9 | Javier Colomer Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:29:27 | 00:03:41 |
28 | 15 | Javier Bono Canet | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:29:39 | 00:03:42 |
29 | 10 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:29:40 | 00:03:42 |
30 | 11 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:29:40 | 00:03:42 |
31 | 12 | Ricardo Carratala Roig | C.a. Tortuga Algemesi | Senior - M | 00:29:49 | 00:03:44 |
32 | 16 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:29:51 | 00:03:44 |
33 | 3 | Francisco Jose Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:30:00 | 00:03:45 |
34 | 17 | Sergi Parra Ruiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:01 | 00:03:45 |
35 | 13 | Angel Torres Pi | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:30:03 | 00:03:45 |
36 | 4 | Alfonso Franco Mart | Independiente | Veterano B - M | 00:30:08 | 00:03:46 |
37 | 14 | Paco Sanchez Vidal | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:30:13 | 00:03:47 |
38 | 18 | Paquito Cortes Esparza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:14 | 00:03:47 |
39 | 5 | Alberto Vidal Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:30:20 | 00:03:48 |
40 | 6 | Cesar Pe | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:30:27 | 00:03:48 |
41 | 7 | Juan Manuel Climent Puertos | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:30:40 | 00:03:50 |
42 | 15 | Luis Hurtado Alarco | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:30:43 | 00:03:50 |
43 | 16 | Vicent Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:30:55 | 00:03:56 |
44 | 8 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano B - M | 00:31:00 | 00:03:52 |
45 | 17 | David Ferragud Ferragud | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:31:17 | 00:03:55 |
46 | 9 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:31:23 | 00:03:55 |
47 | 19 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 00:31:26 | 00:03:56 |
48 | 18 | Miguel Arocas Cordoba | Independiente | Senior - M | 00:31:28 | 00:03:56 |
49 | 10 | Jose Vicente Belenguer Viton | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:31:32 | 00:03:56 |
50 | 3 | David Carbonell Serrano | Independiente | Junior - M | 00:31:37 | 00:03:57 |
51 | 11 | Francisco Javier Borreda Capella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:31:38 | 00:03:57 |
52 | 20 | Pepe Barrachina Huerta | Independiente | Veterano A - M | 00:31:39 | 00:03:57 |
53 | 19 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:31:42 | 00:03:58 |
54 | 20 | Jordi Machi Roig | Crespo Runners | Senior - M | 00:31:45 | 00:03:58 |
55 | 21 | David Martinez Alos | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano A - M | 00:31:46 | 00:03:58 |
56 | 22 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:31:49 | 00:03:59 |
57 | 21 | Francesc Gallart Ten | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:31:56 | 00:04:00 |
58 | 22 | Josep Guardiola Diaz | Club Multiesportiu El Castellet | Senior - M | 00:32:08 | 00:04:01 |
59 | 23 | Cristian Llacuna Beltran | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:10 | 00:04:01 |
60 | 23 | Vicente Alcover | Independiente | Senior - M | 00:32:10 | 00:04:01 |
61 | 12 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Veterano B - M | 00:32:35 | 00:04:04 |
62 | 13 | Jose Luis Miralles Guillen | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:32:37 | 00:04:05 |
63 | 1 | Juan Enrique Espana Jimenez | Independiente | Veterano C - M | 00:32:39 | 00:04:05 |
64 | 24 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:32:42 | 00:04:05 |
65 | 14 | Daniel Gandia Vila | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:32:44 | 00:04:06 |
66 | 25 | Ruben Garcia Llopis | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:48 | 00:04:06 |
67 | 26 | Alejandro Gimenez Sanchez | Som Passatge | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
68 | 2 | Jesus Alcaniz Diaz | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
69 | 27 | David Femenia Oliver | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
70 | 28 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 00:32:49 | 00:04:06 |
71 | 15 | Fran Navarro Serra | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:32:50 | 00:04:06 |
72 | 29 | Javier Lozano Minguez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:32:54 | 00:04:07 |
73 | 30 | Seve Martinez Gonzalez | C.a. Xativa | Veterano A - M | 00:33:00 | 00:04:08 |
74 | 24 | Santi Molto Talens | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:33:01 | 00:04:08 |
75 | 25 | Andres Tudela Ferrando | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:33:30 | 00:04:11 |
76 | 26 | Bernat Castillo Pla | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:33:33 | 00:04:12 |
77 | 31 | David Martinez Perez | Doszero Team | Veterano A - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
78 | 16 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
79 | 17 | Vicent Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:33:39 | 00:04:12 |
80 | 3 | Pepe Linares Egea | C.a. Sollana | Veterano C - M | 00:33:40 | 00:04:12 |
81 | 18 | Vicente Machi Ros | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:33:41 | 00:04:13 |
82 | 32 | Pep Rubio | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:33:51 | 00:04:14 |
83 | 4 | Jose Maria Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:33:59 | 00:04:15 |
84 | 33 | David Sola Fuertes | Independiente | Veterano A - M | 00:34:03 | 00:04:15 |
85 | 34 | Carles Lozano Beti | Independiente | Veterano A - M | 00:34:11 | 00:04:16 |
86 | 35 | Walter Abraham Toledo Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:34:14 | 00:04:17 |
87 | 36 | Daniel Llorenc Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:34:15 | 00:04:17 |
88 | 37 | Jose Antonio Guerrero Morant | Independiente | Veterano A - M | 00:34:19 | 00:04:17 |
89 | 19 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:34:19 | 00:04:17 |
90 | 20 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:34:23 | 00:04:18 |
91 | 21 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:34:25 | 00:04:18 |
92 | 38 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:34:25 | 00:04:18 |
93 | 22 | Alejandro Garcia Martorell | Independiente | Veterano B - M | 00:34:26 | 00:04:18 |
94 | 5 | Juan Miguel Sangil Sala | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:34:30 | 00:04:19 |
95 | 27 | Pau Arbona Hervas | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:34:31 | 00:04:19 |
96 | 28 | Diego Gonzalez Tevar | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:34:31 | 00:04:19 |
97 | 23 | Javier Fabregues Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:34:36 | 00:04:20 |
98 | 39 | Sergi Alves | Club De Trail Serra Vernissa | Veterano A - M | 00:34:45 | 00:04:21 |
99 | 24 | Carlos Montalva Monsalve | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano B - M | 00:34:47 | 00:04:21 |
100 | 25 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:34:51 | 00:04:21 |
101 | 40 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:34:52 | 00:04:22 |
102 | 26 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:34:54 | 00:04:22 |
103 | 29 | Juanjo Ortega Gonzalez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:34:55 | 00:04:22 |
104 | 41 | Luis Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:34:58 | 00:04:22 |
105 | 42 | Alvaro Soro Iborra | C.t. Alberic | Veterano A - M | 00:35:04 | 00:04:23 |
106 | 43 | Toni Buceta Lopez | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:05 | 00:04:23 |
107 | 27 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:35:10 | 00:04:24 |
108 | 30 | Roman Lopez Bono | Independiente | Senior - M | 00:35:28 | 00:04:26 |
109 | 28 | Jose Javier Suner Espinosa | Anitin Team | Veterano B - M | 00:35:29 | 00:04:26 |
110 | 6 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:35:29 | 00:04:26 |
111 | 29 | Vicente Fajardo Juanes | Araujo Sports Team | Veterano B - M | 00:35:34 | 00:04:27 |
112 | 7 | Toni Garcia Pedron | C.a. Xativa | Veterano C - M | 00:35:36 | 00:04:27 |
113 | 44 | Sergio Cerda Mico | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:35:43 | 00:04:28 |
114 | 30 | Leandro Tornero Tudela | Independiente | Veterano B - M | 00:35:45 | 00:04:28 |
115 | 8 | Vicente Vidrier Gonzalez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:35:45 | 00:04:28 |
116 | 31 | Jorge Vilar Abad | Anitin Team | Senior - M | 00:35:53 | 00:04:29 |
117 | 31 | Ximo Giner Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:35:53 | 00:04:29 |
118 | 45 | Jeronimo Marco Mata | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:35:53 | 00:04:29 |
119 | 46 | Mario Rodriguez Hernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:08 | 00:04:31 |
120 | 47 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:14 | 00:04:32 |
121 | 32 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:36:18 | 00:04:32 |
122 | 33 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:36:26 | 00:04:33 |
123 | 32 | Josue Feliu Perez | Independiente | Senior - M | 00:36:26 | 00:04:33 |
124 | 34 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:36:29 | 00:04:34 |
125 | 9 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:36:37 | 00:04:35 |
126 | 48 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:37 | 00:04:35 |
127 | 49 | Salva Sanchez Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:37 | 00:04:35 |
128 | 50 | Jaime Ecija Busquier | Independiente | Veterano A - M | 00:36:39 | 00:04:35 |
129 | 51 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:36:40 | 00:04:35 |
130 | 33 | Pascual Negre Martinez | Independiente | Senior - M | 00:36:41 | 00:04:35 |
131 | 35 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:36:50 | 00:04:36 |
132 | 36 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:36:52 | 00:04:36 |
133 | 52 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano A - M | 00:36:57 | 00:04:37 |
134 | 37 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:36:59 | 00:04:37 |
135 | 10 | Enrique Alcover Alcover | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:37:11 | 00:04:39 |
136 | 34 | Cristian Olmos Girona | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:37:12 | 00:04:39 |
137 | 35 | David Monton Garcia | Anitin Team | Senior - M | 00:37:14 | 00:04:39 |
138 | 38 | Agustin Femenia Martinez | La Polseguera D´alcantera | Veterano B - M | 00:37:15 | 00:04:39 |
139 | 53 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano A - M | 00:37:30 | 00:04:41 |
140 | 11 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:37:37 | 00:04:42 |
141 | 39 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:37:38 | 00:04:42 |
142 | 40 | Vicente Bayona | Independiente | Veterano B - M | 00:37:46 | 00:04:43 |
143 | 12 | Jose Vicente Barbera Bisbal | C.e. La Porte Fresca | Veterano C - M | 00:37:48 | 00:04:44 |
144 | 41 | Juan Armada Blanco | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:38:06 | 00:04:46 |
145 | 36 | Adolfo Sanchez Velasquez | Independiente | Senior - M | 00:38:11 | 00:04:46 |
146 | 42 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:38:11 | 00:04:46 |
147 | 54 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 00:38:19 | 00:04:47 |
148 | 55 | Raul Navalon Navarrete | Independiente | Veterano A - M | 00:38:19 | 00:04:47 |
149 | 37 | Javier Galdon Bosch | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - M | 00:38:44 | 00:04:50 |
150 | 43 | Damian Mifsut Miedes | Independiente | Veterano B - M | 00:38:44 | 00:04:50 |
151 | 44 | Javier Soler Perez | Santjorunners | Veterano B - M | 00:38:46 | 00:04:51 |
152 | 56 | Juan Ramon Briz Requena | Independiente | Veterano A - M | 00:38:50 | 00:04:51 |
153 | 13 | Ernesto Colomer Torres | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:38:55 | 00:04:52 |
154 | 38 | Sergio Gregori Cubells | Anitin Team | Senior - M | 00:38:56 | 00:04:52 |
155 | 4 | Angel Martin Grima | C.t. Alberic | Junior - M | 00:38:57 | 00:04:52 |
156 | 45 | Quique Quiles Daras | Independiente | Veterano B - M | 00:39:04 | 00:04:53 |
157 | 14 | Paco Martinez Pellicer | Independiente | Veterano C - M | 00:39:06 | 00:04:53 |
158 | 15 | Pablo Benavent Garcia | C.a. Alzira | Veterano C - M | 00:39:06 | 00:04:53 |
159 | 46 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:07 | 00:04:53 |
160 | 57 | Richard Alvarez Torralbo | Independiente | Veterano A - M | 00:39:07 | 00:04:53 |
161 | 47 | Jose Rafael Martinez Calatayud | C.a. Camallarga | Veterano B - M | 00:39:11 | 00:04:54 |
162 | 39 | Carles Penalva Huerta | Santjorunners | Senior - M | 00:39:16 | 00:04:54 |
163 | 40 | Angel Mari Calabuig | Ratatletes Alberic | Senior - M | 00:39:17 | 00:04:55 |
164 | 58 | Jose Quiles Bono | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:39:21 | 00:04:55 |
165 | 48 | Agusti De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano B - M | 00:39:26 | 00:04:56 |
166 | 16 | Pascual Tutela Esteve | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:39:30 | 00:04:56 |
167 | 59 | Enrique Vicente Benavent Furio | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - M | 00:39:37 | 00:04:57 |
168 | 49 | Loren Monzo Alonso | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 00:39:41 | 00:04:58 |
169 | 50 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:39:57 | 00:05:00 |
170 | 51 | Sergio Fabregues Tudela | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:40:08 | 00:05:01 |
171 | 52 | Joan Alvarez Torralbo | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:40:13 | 00:05:02 |
172 | 53 | Jose Vicente Gimeno Dura | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:40:14 | 00:05:02 |
173 | 41 | Hector Atienza Hernandez | Anitin Team | Senior - M | 00:40:22 | 00:05:03 |
174 | 42 | Hector Mateu | Anitin Team | Senior - M | 00:40:28 | 00:05:04 |
175 | 17 | Fernando Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:40:37 | 00:05:05 |
176 | 54 | Tato Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:40:44 | 00:05:06 |
177 | 43 | Carlos Lopez Rocher | Independiente | Senior - M | 00:40:45 | 00:05:06 |
178 | 18 | Vicent Hervas Martinez | Independiente | Veterano C - M | 00:40:45 | 00:05:06 |
179 | 19 | Xavier Richart Soriano | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:41:00 | 00:05:08 |
180 | 55 | David Sales Bomboi | Independiente | Veterano B - M | 00:41:04 | 00:05:08 |
181 | 44 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Senior - M | 00:41:08 | 00:05:08 |
182 | 20 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:18 | 00:05:10 |
183 | 56 | Jose Ramon Lledo | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:41:19 | 00:05:10 |
184 | 21 | Jose Conrado Diaz Esteve | Independiente | Veterano C - M | 00:41:25 | 00:05:11 |
185 | 60 | Adrian Gavidia Pena | C.a. Ajos-xativa | Veterano A - M | 00:41:27 | 00:05:11 |
186 | 57 | Cesar Fuentes Ramon | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 00:41:28 | 00:05:11 |
187 | 58 | Jesus Cervera Gisbert | Independiente | Veterano B - M | 00:41:30 | 00:05:11 |
188 | 61 | Emilio Jose Molina Martin | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:41:30 | 00:05:11 |
189 | 22 | Vicent Ribes Carrasco | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:41:37 | 00:05:12 |
190 | 23 | Jose Vicente Duran Navarro | Independiente | Veterano C - M | 00:41:47 | 00:05:13 |
191 | 62 | Juan Carlos Izquierdo Lopez | Independiente | Veterano A - M | 00:41:54 | 00:05:14 |
192 | 59 | Salva Talens Fontana | Independiente | Veterano B - M | 00:41:55 | 00:05:14 |
193 | 60 | Bernardo Martinez Albertos | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:42:02 | 00:05:15 |
194 | 63 | Pascual Andres Aguado | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:42:06 | 00:05:16 |
195 | 64 | Salem Mohamed Lamin | Santjorunners | Veterano A - M | 00:42:10 | 00:05:16 |
196 | 61 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:42:12 | 00:05:16 |
197 | 62 | Francisco Prats Mongort | Santjorunners | Veterano B - M | 00:42:17 | 00:05:17 |
198 | 45 | Enrique Gomez Picazo | Anitin Team | Senior - M | 00:42:24 | 00:05:18 |
199 | 46 | Angel Rubio | Independiente | Senior - M | 00:42:35 | 00:05:19 |
200 | 63 | Juanjo Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:42:38 | 00:05:20 |
201 | 47 | Miguel Angel Cano Borrajo | Independiente | Senior - M | 00:42:41 | 00:05:20 |
202 | 65 | Pepe Banuls | Independiente | Veterano A - M | 00:42:43 | 00:05:20 |
203 | 64 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:42:53 | 00:05:22 |
204 | 66 | Vicent Suay | Independiente | Veterano A - M | 00:42:55 | 00:05:22 |
205 | 67 | Juan Antonio Sanjuan Soler | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - M | 00:43:00 | 00:05:22 |
206 | 48 | Andreu Requena Gonzalez | Independiente | Senior - M | 00:43:01 | 00:05:23 |
207 | 65 | Bernardo Montagud Masia | Independiente | Veterano B - M | 00:43:12 | 00:05:24 |
208 | 66 | Luis Bisbal Marti | Independiente | Veterano B - M | 00:43:19 | 00:05:25 |
209 | 67 | Jose Miguel Munoz Beltran | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:43:30 | 00:05:26 |
210 | 68 | Alex Mari Lauder | Independiente | Veterano A - M | 00:43:31 | 00:05:26 |
211 | 68 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:43:34 | 00:05:27 |
212 | 24 | Damaso Artal | Independiente | Veterano C - M | 00:43:43 | 00:05:28 |
213 | 69 | Juan Francisco Donoso Sala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:43:52 | 00:05:29 |
214 | 49 | Cristian Orea Gil | Independiente | Senior - M | 00:43:57 | 00:05:30 |
215 | 70 | David Sanchez Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:44:43 | 00:05:35 |
216 | 69 | Enrique Cambra Sancho | A.a. Llosa De Ranes | Veterano B - M | 00:45:09 | 00:05:39 |
217 | 25 | Vicente Osca Vidal | Independiente | Veterano C - M | 00:45:24 | 00:05:40 |
218 | 26 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:45:25 | 00:05:41 |
219 | 71 | Vicente Pi Garcia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:45:28 | 00:05:41 |
220 | 27 | Damian Montagud Gonzalvo | S.d. Centpeus Albalat | Veterano C - M | 00:45:32 | 00:05:42 |
221 | 28 | Ramon Bernardo Boronat Cruza | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:49 | 00:05:44 |
222 | 72 | Oscar Quiles Richart | Independiente | Veterano A - M | 00:45:51 | 00:05:44 |
223 | 29 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:58 | 00:05:45 |
224 | 30 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:58 | 00:05:45 |
225 | 70 | Vicente Javier Vazquez Denia | C.a. Alzira | Veterano B - M | 00:46:08 | 00:05:46 |
226 | 31 | Manuel Paton Carrero | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:46:12 | 00:05:46 |
227 | 32 | Rafael Lopez Flores | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:46:18 | 00:05:47 |
228 | 73 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano A - M | 00:46:21 | 00:05:48 |
229 | 33 | Emilio Juan Giner | Independiente | Veterano C - M | 00:46:22 | 00:05:48 |
230 | 34 | Juan Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:46:22 | 00:05:48 |
231 | 35 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:46:33 | 00:05:49 |
232 | 36 | Vicent Iborra Escrihuela | Independiente | Veterano C - M | 00:47:04 | 00:05:53 |
233 | 71 | Vicente Garcia Siurana | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:48:35 | 00:06:04 |
234 | 37 | Jose Antonio Garcia Lara | Independiente | Veterano C - M | 00:48:48 | 00:06:06 |
235 | 38 | Paco Cortes Herranz | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:49:32 | 00:06:12 |
236 | 74 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:50:27 | 00:06:18 |
237 | 75 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:50:28 | 00:06:18 |
238 | 39 | Julian Medina Asins | C.a. La Panderola | Veterano C - M | 00:50:33 | 00:06:19 |
239 | 72 | Gregorio Cholvi Copovi | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:50:33 | 00:06:19 |
240 | 40 | Paco Sanmiguel Hueso | Independiente | Veterano C - M | 00:50:36 | 00:06:20 |
241 | 41 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:50:58 | 00:06:22 |
242 | 42 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:52:18 | 00:06:32 |
243 | 76 | Juanma Evaristo Palomino | Independiente | Veterano A - M | 00:52:31 | 00:06:34 |
244 | 43 | Jose Vicente Benavent Carceller | Independiente | Veterano C - M | 00:53:29 | 00:06:41 |
245 | 73 | Jose Lopez Estero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:17 | 00:06:47 |
246 | 44 | Jose Luis Munoz Solano | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 00:54:18 | 00:06:47 |
247 | 74 | Ignacio Ballester Perez | C. A. Canals | Veterano B - M | 00:55:37 | 00:06:57 |
248 | 45 | Jose Ramon Milton Castello | C. A. Canals | Veterano C - M | 00:55:38 | 00:06:57 |
249 | 46 | Juan Serrano Coronado | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:56:52 | 00:07:06 |
250 | 50 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:56:53 | 00:07:07 |
251 | 47 | Jose Ramon Santamans Llorca | Independiente | Veterano C - M | 00:57:44 | 00:07:13 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alina Teodora Gabor | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:31:25 | 00:03:56 |
2 | 1 | Eva Espinosa Montserrat | Som Passatge | Veterano A - F | 00:32:14 | 00:04:02 |
3 | 1 | Alba Ausina Roman | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:32:48 | 00:04:06 |
4 | 2 | Salut Borras Guitart | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:33:27 | 00:04:11 |
5 | 3 | Nadia Crisan | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:33:45 | 00:04:13 |
6 | 4 | Sandra Pla Sanchis | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - F | 00:33:54 | 00:04:14 |
7 | 5 | Deseta Abril Sancho | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:34:36 | 00:04:20 |
8 | 2 | Reyes Moreno Barbera | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:34:42 | 00:04:20 |
9 | 6 | Maria Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 00:35:05 | 00:04:23 |
10 | 3 | Paula Saez Garcia | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:35:37 | 00:04:27 |
11 | 1 | Ma Jose Vidal Garcia | Independiente | Veterano B - F | 00:35:38 | 00:04:27 |
12 | 2 | Xelo Piqueres Frances | Independiente | Veterano B - F | 00:36:21 | 00:04:33 |
13 | 7 | Lorena Perez Ruano | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:36:39 | 00:04:35 |
14 | 8 | Cristina Torres Belmar | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:36:48 | 00:04:36 |
15 | 4 | Aurora Pons Cebria | Independiente | Senior - F | 00:37:31 | 00:04:41 |
16 | 3 | Carolina Sales Chalver | Ratatletes Alberic | Veterano B - F | 00:38:07 | 00:04:46 |
17 | 5 | Nati Alcover Grau | Santjorunners | Senior - F | 00:38:45 | 00:04:51 |
18 | 4 | Mila Pons Calahorra | Independiente | Veterano B - F | 00:39:07 | 00:04:53 |
19 | 5 | Neus Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:39:07 | 00:04:53 |
20 | 9 | Yolanda Jimenez Lopez | Independiente | Veterano A - F | 00:39:26 | 00:04:56 |
21 | 6 | Sonia Moragues Valle | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:39:26 | 00:04:56 |
22 | 1 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:39:30 | 00:04:56 |
23 | 2 | Carla Donat Ferrandis | Crespo Runners | Junior - F | 00:39:37 | 00:04:57 |
24 | 6 | Ines Puchol Pellicer | C.a. Carcaixent | Senior - F | 00:40:02 | 00:05:00 |
25 | 10 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:40:09 | 00:05:01 |
26 | 7 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:40:36 | 00:05:04 |
27 | 7 | Carmen Carbonell Gomez | Araujo Sports Team | Veterano B - F | 00:40:39 | 00:05:05 |
28 | 11 | Yolanda Gallego Ballester | Independiente | Veterano A - F | 00:40:52 | 00:05:06 |
29 | 12 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:41:14 | 00:05:09 |
30 | 13 | Tania Alba Domenech | Independiente | Veterano A - F | 00:41:16 | 00:05:10 |
31 | 14 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Veterano A - F | 00:41:31 | 00:05:11 |
32 | 8 | Marina Pilar Espert Lorente | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:41:42 | 00:05:13 |
33 | 8 | Belen Lujan Castells | Alejandro Sanz - Rickysporteam | Senior - F | 00:42:06 | 00:05:16 |
34 | 9 | M.carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Veterano B - F | 00:42:10 | 00:05:16 |
35 | 10 | Lydia Prats Pla | Independiente | Veterano B - F | 00:42:25 | 00:05:18 |
36 | 9 | Maria Barbera Puchades | Caixa Rural Algemesi | Senior - F | 00:42:32 | 00:05:19 |
37 | 3 | Roser Roig Oltra | Caixa Rural Algemesi | Junior - F | 00:42:46 | 00:05:21 |
38 | 11 | Ana Hernandorena Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:42:53 | 00:05:22 |
39 | 10 | Paola Monz | Independiente | Senior - F | 00:42:55 | 00:05:22 |
40 | 12 | Susana Noriega | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:43:01 | 00:05:23 |
41 | 13 | Maribel Martorell Masia | C.a. L´alcudia | Veterano B - F | 00:43:06 | 00:05:23 |
42 | 2 | Angeles Boj Peris | Independiente | Veterano C - F | 00:44:16 | 00:05:32 |
43 | 15 | Tamara Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:44:27 | 00:05:33 |
44 | 3 | Angels Gonzalez Serrano | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - F | 00:44:27 | 00:05:33 |
45 | 16 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:44:41 | 00:05:35 |
46 | 14 | Elo Rubio Guitart | A.a. Llosa De Ranes | Veterano B - F | 00:45:09 | 00:05:39 |
47 | 11 | Paula Cristina Cervera Roca | Independiente | Senior - F | 00:45:12 | 00:05:39 |
48 | 17 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Veterano A - F | 00:46:09 | 00:05:46 |
49 | 4 | Maria Jose Ballester Domingo | Club Atletisme Almussafes | Veterano C - F | 00:46:14 | 00:05:47 |
50 | 15 | Juani Pinos Guerrero | Anitin Team | Veterano B - F | 00:46:16 | 00:05:47 |
51 | 18 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:46:46 | 00:05:51 |
52 | 16 | Ana Maria Sabater Mataix | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:46:54 | 00:05:52 |
53 | 12 | Judit Hidalgo Guillem | Independiente | Senior - F | 00:47:41 | 00:05:58 |
54 | 17 | Mari Carmen Simo Torres | C.a Alcasser | Veterano B - F | 00:47:49 | 00:05:59 |
55 | 18 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:48:26 | 00:06:03 |
56 | 19 | Mayte Mocholi Serra | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:48:35 | 00:06:04 |
57 | 19 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:48:57 | 00:06:07 |
58 | 20 | Ana Martinez Caballero | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:49:07 | 00:06:08 |
59 | 21 | Inma Soria Avellaneda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:49:24 | 00:06:10 |
60 | 13 | Soraya Sanchis Garcia | Independiente | Senior - F | 00:49:27 | 00:06:11 |
61 | 20 | Claudia Aguilar Momparler | Independiente | Veterano B - F | 00:49:31 | 00:06:11 |
62 | 14 | Nerea Ortiz Requena | C. A. Canals | Senior - F | 00:49:46 | 00:06:13 |
63 | 22 | Begona Boix Bernardini | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 00:50:33 | 00:06:19 |
64 | 5 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:50:35 | 00:06:19 |
65 | 21 | Dora Villalba Mortes | Independiente | Veterano B - F | 00:50:51 | 00:06:21 |
66 | 23 | Sandra Barbera Ramos | Atletisme Alginet | Veterano A - F | 01:02:25 | 00:07:48 |
67 | 22 | M Carmen Leon Ventura | Atletisme Alginet | Veterano B - F | 01:02:26 | 00:07:48 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 40 | Khalid Elhissouf => Pts: 2 - 00:25:58 (00:03:15) Rafa Abad => Pts: 8 - 00:27:04 (00:03:23) Andreu Garcia Artes => Pts: 9 - 00:27:21 (00:03:25) Ricardo Sisternes Ca => Pts: 10 - 00:27:22 (00:03:25) Ruben Cristobal Escobar => Pts: 11 - 00:27:28 (00:03:26) |
2 | Crespo Runners | 45 | Sergio Fayos Merin => Pts: 3 - 00:25:58 (00:03:15) Poli Limia Saus => Pts: 4 - 00:26:22 (00:03:18) Salvador Crespo Romera => Pts: 6 - 00:26:58 (00:03:22) Isidro Marquez Canales => Pts: 14 - 00:27:59 (00:03:30) David Carrasco Reig => Pts: 18 - 00:28:48 (00:03:36) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 104 | Mustapha El Aziz => Pts: 1 - 00:25:43 (00:03:13) Fran Velez Martinez => Pts: 20 - 00:29:02 (00:03:38) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 26 - 00:29:26 (00:03:41) Javier Bono Canet => Pts: 28 - 00:29:39 (00:03:42) Jonathan Piqueras Torres => Pts: 29 - 00:29:40 (00:03:42) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 145 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 7 - 00:27:01 (00:03:23) Javier Colomer Barbera => Pts: 27 - 00:29:27 (00:03:41) Sergi Parra Ruiz => Pts: 34 - 00:30:01 (00:03:45) Paquito Cortes Esparza => Pts: 38 - 00:30:14 (00:03:47) Alberto Vidal Perez => Pts: 39 - 00:30:20 (00:03:48) |
5 | C.a. Carcaixent | 357 | Francisco Javier Borreda Capella => Pts: 51 - 00:31:38 (00:03:57) Santi Molto Talens => Pts: 74 - 00:33:01 (00:04:08) Andres Tudela Ferrando => Pts: 75 - 00:33:30 (00:04:11) Jesus Palau Mahiques => Pts: 78 - 00:33:39 (00:04:12) Vicent Pons Navarro => Pts: 79 - 00:33:39 (00:04:12) |
6 | Atletisme Alginet | 366 | Luis Garcia Garcia => Pts: 46 - 00:31:23 (00:03:55) Raul Bosch Nadal => Pts: 56 - 00:31:49 (00:03:59) Francesc Gallart Ten => Pts: 57 - 00:31:56 (00:04:00) Jose Maria Exposito Canas => Pts: 83 - 00:33:59 (00:04:15) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 124 - 00:36:29 (00:04:34) |
7 | Anitin Team | 419 | Victor Martinez Richart => Pts: 5 - 00:26:30 (00:03:19) Daniel Llorenc Domenech => Pts: 87 - 00:34:15 (00:04:17) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 102 - 00:34:54 (00:04:22) Jose Javier Suner Espinosa => Pts: 109 - 00:35:29 (00:04:26) Jorge Vilar Abad => Pts: 116 - 00:35:53 (00:04:29) |
8 | C.a. L´alcudia | 537 | Jesus Pastor Rebato => Pts: 91 - 00:34:25 (00:04:18) Eduardo Saurina Lacal => Pts: 92 - 00:34:25 (00:04:18) Juan Miguel Sangil Sala => Pts: 94 - 00:34:30 (00:04:19) Mariano Pascual Aguado => Pts: 125 - 00:36:37 (00:04:35) Enrique Alcover Alcover => Pts: 135 - 00:37:11 (00:04:39) |
9 | C.a. Alzira | 660 | Daniel Gandia Vila => Pts: 65 - 00:32:44 (00:04:06) Jesus Alcaniz Diaz => Pts: 68 - 00:32:49 (00:04:06) Juan Armada Blanco => Pts: 144 - 00:38:06 (00:04:46) Pablo Benavent Garcia => Pts: 158 - 00:39:06 (00:04:53) Vicente Javier Vazquez Denia => Pts: 225 - 00:46:08 (00:05:46) |
10 | Ratatletes Alberic | 800 | Oscar Gomez Gandia => Pts: 64 - 00:32:42 (00:04:05) Angel Mari Calabuig => Pts: 163 - 00:39:17 (00:04:55) Loren Monzo Alonso => Pts: 168 - 00:39:41 (00:04:58) Cesar Fuentes Ramon => Pts: 186 - 00:41:28 (00:05:11) Vicente Pi Garcia => Pts: 219 - 00:45:28 (00:05:41) |
11 | Santjorunners | 870 | Javier Soler Perez => Pts: 151 - 00:38:46 (00:04:51) Carles Penalva Huerta => Pts: 162 - 00:39:16 (00:04:54) Agusti De La Torre Isern => Pts: 165 - 00:39:26 (00:04:56) Salem Mohamed Lamin => Pts: 195 - 00:42:10 (00:05:16) Francisco Prats Mongort => Pts: 197 - 00:42:17 (00:05:17) |
12 | C.a. Tortuga Algemesi | 872 | Ricardo Carratala Roig => Pts: 31 - 00:29:49 (00:03:44) Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 129 - 00:36:40 (00:04:35) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 231 - 00:46:33 (00:05:49) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 236 - 00:50:27 (00:06:18) Jose Lopez Estero => Pts: 245 - 00:54:17 (00:06:47) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Caixa Rural Algemesi | 12 | Alina Teodora Gabor => Pts: 1 - 00:31:25 (00:03:56) Nadia Crisan => Pts: 5 - 00:33:45 (00:04:13) Sandra Pla Sanchis => Pts: 6 - 00:33:54 (00:04:14) |
2 | Alejandro Sanz - Rickysporteam | 14 | Alba Ausina Roman => Pts: 3 - 00:32:48 (00:04:06) Salut Borras Guitart => Pts: 4 - 00:33:27 (00:04:11) Deseta Abril Sancho => Pts: 7 - 00:34:36 (00:04:20) |
3 | C.a. Carcaixent | 57 | Cristina Torres Belmar => Pts: 14 - 00:36:48 (00:04:36) Sonia Moragues Valle => Pts: 21 - 00:39:26 (00:04:56) Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 22 - 00:39:30 (00:04:56) |
4 | Santjorunners | 61 | Nati Alcover Grau => Pts: 17 - 00:38:45 (00:04:51) Neus Pascual => Pts: 19 - 00:39:07 (00:04:53) Veronica Gandia Pastor => Pts: 25 - 00:40:09 (00:05:01) |
5 | C.a. Els Coixos De Carlet | 87 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 26 - 00:40:36 (00:05:04) Leo Villaescusa Fernandez => Pts: 29 - 00:41:14 (00:05:09) Marina Pilar Espert Lorente => Pts: 32 - 00:41:42 (00:05:13) |
6 | Atletisme Alginet | 196 | Begona Boix Bernardini => Pts: 63 - 00:50:33 (00:06:19) Sandra Barbera Ramos => Pts: 66 - 01:02:25 (00:07:48) M Carmen Leon Ventura => Pts: 67 - 01:02:26 (00:07:48) |